Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-13 of 13

Sunday, 15.06.2008, 23:22

Autor: SteelMike

Bloodwars

R1, R2 i R7 - SteelMike

Sunday, 15.06.2008, 23:20

Autor: SteelMike

Znikające surowce.

To nie bug. Po prostu trafiasz na moment, w którym przyrasta 1 szt. surowca. A po kliknięciu ilość spada o 1, ale po chwili powinno się wszystko wyrównać

Tuesday, 10.06.2008, 23:29

Autor: SteelMike

Kolor czcionki w opisie

Może alfa, ale już się ładnie prezentuje

Tuesday, 10.06.2008, 22:23

Autor: SteelMike

Kolor czcionki w opisie

Może to nie bug, ale taki mały szczegół kosmetyczny. Standardowy kolor czcionki w opisie w profilu jest bardzo słabo widoczny. Wiem, że można go zmienić i wiem jak to zrobić, ale nie każdy się w tym orientuje Kolor biały całkiem ładnie się eksponuje EDIT: U mnie nie ma tramwajów, to czego mam się czepić?

Monday, 09.06.2008, 21:30

Autor: SteelMike

Zdublowany drop

Nie przegapiłem, każdy raport dokładnie sprawdzam: przebieg walki, moje straty (których zazwyczaj nie ma ), ilość doświadczenia i ewentualny drop. Może ten drop zrobił się podwójny, bo puściłem wyprawę i wyłączyłem kompa, jedna włócznia doszła w normalnym czasie po zakończeniu eksploracji jaskini, a druga jak się zalogowałem i odczytałem raport.

Monday, 09.06.2008, 15:58

Autor: SteelMike

Zdublowany drop

Doszedł jeden raport, ale włócznie są dwie a zawsze sprawdzam, czy mi coś nie poleciało na wyprawie. Jak coś mi wyleci, to zapisuję raport i tylko kiedyś mi sandały poleciały. Dzisiaj 1 włócznia. A pojawiły się 2.

Monday, 09.06.2008, 15:53

Autor: SteelMike

Zdublowany drop

To nic nie daję, a zazwyczaj sprawdzam czy nic mi nie wyleciało z lokacji i raczej niczego bym nie przegapił

Monday, 09.06.2008, 15:37

Autor: SteelMike

Zdublowany drop

Po pokonaniu przeciwników w jaskini na poziomie pierwszym znalazłem włócznię, ale w zbrojowni pojawiły mi się 2 sztuki http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=397b7ee323 Co mam zrobić z dublem? Mogę sprzedać?

Monday, 09.06.2008, 01:29

Autor: SteelMike

RE: [propozycja] sprzedaz wojsk

Cytat wypowiedzi "sergo" dziecie masturbatora Tym mnie rozwaliłeś xD pomysł może nie jest zły, ale zamiast odsprzedawać komuś wojsko, można byłoby usuwać jednostki, odzyskując połowę kosztów.

Friday, 06.06.2008, 11:18

Autor: SteelMike

Walki, ekspedycje - linki.

Mój pierwszy przedmiot i to jaki http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=f6122ece4a

Monday, 02.06.2008, 00:35

Autor: SteelMike

Rabunek surowców

Możesz chować, ale ograniczoną ilość, a wędzarnia też kosztuje, do tego równocześnie trzeba rozbudowywać totem.

Monday, 02.06.2008, 00:27

Autor: SteelMike

Rabunek surowców

Moim zdaniem warto wprowadzić maksymalny % jaki może nam zrabować napastnik. Dlaczego tak uważam? Otóż, ktoś zbiera surowce na jakiś budynek, a tu wpada mu armia składająca się z 10 lub więcej przeciwników i rabuje min 500 surowców. Na BW są ograniczenia co do każdego surowca i tutaj też można by taki limit wprowadzić. Co o tym sądzicie?

Friday, 30.05.2008, 20:45

Autor: SteelMike

Przyrost surowców z jaskini

Jak wiadomo krzemień jest surowcem, który ma mały przyrost i zawsze go brakuje, także ulepszam jaskinie na jak najwyższy poziom, do 3 poziomu wszystko było ok, a jak chcę ulepszyć na poziom 4, to wydobycie nie zwiększa się :/ po ulepszeniu sprawdzę jak ma się wydobycie na 5 poziomie i zrobię odpowiedni edit. Czy to nie jest bug? Czy wydobycie na 4 poziomie nie powinno wynosić 8/h? Jaskinia - poziom 3Wydobycie:7 /h Następny poziom: Koszt: 165 Czas: 18 min. 19 sek. Wydobycie:7 /h [rozbuduj do pozi...