Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 20

Saturday, 05.01.2013, 22:13

Autor: ciągle gram

Hose

ojojoj za co tu się kara ??? każdy kto miał PH i chciał się budować to kupował za taką cenę jaka mu odpowiada i ja się tu Hose wcale nie dziwię. Kruczoczarny zerknij ile my wszyscy podczas tych dwóch dni przy kompach siedzieliśmy. Nie zdajesz sobie chyba sprawy ile czasu zajmuje bieżące śledzenie aukcji, a jak irytującym jest ciągłe otrzymywanie wiadomosci, że Twoja oferta zostala przebita i Ph do Ciebie wraca. Ja dwa razy do pracy się spóźniłem klikając z rana aukcje i przebijając się z innymi ...

Sunday, 27.05.2012, 21:41

Autor: ciągle gram

Podejrzanie multikonta

Kurczę moje plany wakacyjne w tym momencie się posypały. Sorki Seba wybiorę się do Ciebie jak sprawa lekko przycichnie

Sunday, 27.05.2012, 21:10

Autor: ciągle gram

Podejrzanie multikonta

Brawo stmaxiu brawo, godne politowania, ale grunt żeś posłuchał i napisał. Mam tylko nadzieję że znasz słowo przepraszam i potrafisz je użyć kiedy trzeba.

Thursday, 05.04.2012, 19:51

Autor: ciągle gram

event

Brawo admini teraz to już przynajmniej wiem co zrobię tuż przed świętami. Komuż ten pomysł ma służyć - ano tym co mają w chwili obecnej silne armie i pełne magazyny. Ja czy też inni gracze co pozamieniali niedawno epoki, czy wielu wielu innych będzie przeszczęśliwych z tego powodu, że po świętach to już za żadne skarby do tych zawodników nie doskoczą. Czyj to był tak wspaniały pomysł? Zresztą czy to ważne. Pogram do świąt, potem jadę do rodzinki i wbijam kasowanie konta. Brawoooooooo, nie ma to ...

Monday, 05.03.2012, 23:53

Autor: ciągle gram

Postulat

Bolaks ja w imieniu Hieny bo już chyba spać poszedł. O co Ci biega?? Uczepiłeś się jakiejś starej historii i pamiętasz tylko to co Tobie pasuje. Bazgrałem to już dziś, ale widocznie powtórzyć trzeba. Z tego co pamiętamy to dawno dawno temu obłupiliście pewne klany z wioch i chłopaki uciekli do wyższych epok by się na Was odegrać no i się odgrywali. I z tego co pamiętam to był też klan, który poszedł Wam na rękę widząc co się na serwie dzieje, by ta gra dalej toczyła się z godnymi przeciwnikami. ...

Monday, 05.03.2012, 19:12

Autor: ciągle gram

Postulat

Cichy siedź tam cicho w tej swojej epoce i jak za bardzo nie wiesz o co tu chodzi to się lepiej nie wypowiadaj. Wasza taktyka jest przecudowna, trza podniszczyć 4tą epokę nalocikami by spokojnie expa sobie nachapać. Zrobi się głośno to na chwilkę z nalocikami przystopujecie, by potem po czasie jakimś do tego wrócić. Nikt tu nie beczy, płacze czy skowycze, jak zwał tak zwał, nam chodzi tylko o to by była choć jakakolwiek szansa na obronę przed nalotami i możecie grać tak jak gracie do tej pory. G...

Monday, 05.03.2012, 17:55

Autor: ciągle gram

Postulat

A ja bym tam Admina naszego pochwalił. Zwróćcie uwagę, że już na pierwszej stronie, nasz Pan Admin, głos zabrał. Szkoda, że treść wypowiedzi słaba, ale miejmy nadzieję, że następna złota myśl, która tutaj padnie zatrzęsie wszystkimi graczami

Sunday, 04.03.2012, 12:47

Autor: ciągle gram

Postulat

Ludki kochane czytajcie ten postulat z nieco większym zrozumieniem. Chodzi nam tu a jakąkolwiek zabawę, bo po to w końcu większość z nas tu kiedyś grę zaczęła. Jasne jasne punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, z tym się trzeba zgodzić i koniec. Co do zgody Hieny na naloty. O jakiej sytuacji tu piszecie? Z tego co wiem to naloty tamte miały charakter zemsty za wielomiesięczne nękanie członków klanu. Co się dziwić ludziom którym z pewną stałą regularnością zabierane zostawały wiochy i których...

Saturday, 11.02.2012, 17:30

Autor: ciągle gram

O to co Diabły potrafią

Oj to się porobiło, liznąłem se ledwo piątą epokę, całe dwie doby, a tu już naloty. Pozostaje wam tylko pogratulować pomysłowości. Czy to jedyny sposób na rozładowanie złości??? Głową w ścianę też można spróbować i co poniektórym to pomaga Jeszcze drobna uwaga, proponuję Panu przejść do głównego klanu, bom od dziś wyjątkowej ochoty na Pana wioski nabrałem

Thursday, 05.01.2012, 16:10

Autor: ciągle gram

Typ ataku: oblężniczy

A ja tak z ciekawości się zapytam. Ileż to stron musi być zapisane by w końcu admini zajęli jakiekolwiek stanowisko w tej sprawie? Ktoś tu wpadł na pomysł, by gra nabrała rumieńców i nic - cisza. W zasadzie to dobra strategia polegająca na czekaniu aż sobie wszyscy nawciskają od najgorszych, a potem to już tylko krok od zamknięcia tematu. A może tak w Nowym Roku wypada życzyć naszym kochanym zarządzającym tą grą dużo większej aktywności.

Sunday, 25.12.2011, 21:42

Autor: ciągle gram

Świąteczne życzenia od graczy!!!

Panie i Panowie nie tędy droga. Stsmax nie powinno wrzucać się wszystkich do jednego worka. Czy jak masz kolego w rodzinie czarną owieczkę to wszyscy z Twojej rodzinie są automatycznie źli?? Delik priv to priv a upublicznianie tego nie powinno mieć miejsca, bo to zwyczajnie nie elegancko i tyle. Jak ktoś Ci ubliżył to zwróć się do wiadomo kogo i znowu kolo będzie miał z głowy tydzień lub dwa gry na ostudzenie swoich emocji. A tak poza tym, to proszę napiszcie gdzie padło jakiekolwiek info na tem...

Monday, 07.11.2011, 00:25

Autor: ciągle gram

3 epoka kontra 4/5 w oblegu

No i nareszcie coś drgnęło i koledzy nam odpowiedzieli. W końcu dowiedzieliśmy się kim wy tak naprawdę jesteście. Taki prawdziwy szeryf serwera i kto by pomyślał, że można było tak się pomylić. Spoko zanim skasuję konto to najpierw przejmę te dwie przepiękne wioski, które zdobyliśmy naprawdę ciężką pracą nad co poniektórymi Waszymi graczami. Pozdrawiam Harpia.

Saturday, 05.11.2011, 23:15

Autor: ciągle gram

3 epoka kontra 4/5 w oblegu

Ochłońcie nieco koledzy ochłońcie Darku Elfie drogi czy Ty masz jakiekolwiek pojęcie co chcecie jako klan uzyskać za zaprzestanie bombardowań czy nie, bo jak nie to się tak zbytnio nie rozkręcaj z tymi trafnymi wnioskami. Proszę ( to słowo, które pierwszy raz tu używam) czytaj ze zrozumieniem to co piszę. Ponawiam więc pytanie czy chcecie tłuc się z nami bez bombek czy nie i tyle co mam do powiedzenia.

Saturday, 05.11.2011, 12:48

Autor: ciągle gram

3 epoka kontra 4/5 w oblegu

Jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Według mnie od dłuższego czasu szukaliście jakiegoś powodu, by nalociki zacząć robić no i się wreszcie udało. A po czym to wnioskuję- ano po warunkach jakie postawiliście, by naloty przerwać. Pozwólcie, że ich tu wymieniać nie będę, bo są wręcz powalające. Poza tym jak już pisałem wcześniej, nie pójdziemy na żadne ustępstwa, bo będzie to jednoznaczne z ciągłym wykorzystywaniem nalotów do realizacji Waszych coraz to nowych pomysłów. Albo s...

Saturday, 05.11.2011, 08:27

Autor: ciągle gram

3 epoka kontra 4/5 w oblegu

Ok to podsumowując: Proszę o oficjalne stanowisko Diabłów w sprawie nalotów na T2. Jeżeli decyzja Wasza związana jest z warunkami jakie zaczęliście nam stawiać, to z góry zaznaczam, że z naszej strony nie planujemy żadnych ustępstw. Nie tędy droga koleżanki i koledzy, nie tędy. Dziś dla spokoju od nalotów mamy zrobić to czy tamto. Za czas jakiś użyjecie ponownie nalotów, bo ktoś z naszych np. za blisko wybudował się lub zbyt natarczywie zaczął atakować jednego z Waszych graczy, lub każdy inny ró...

Friday, 04.11.2011, 23:43

Autor: ciągle gram

3 epoka kontra 4/5 w oblegu

a z kim mam teraz przyjemność? T1 to T1 a T2 to T2 i każdy z nas wie, że niektórzy z nas grają na T1 razem a na T2 są wrogami, więc nie mieszajmy zbytnio w tym wątku.

Friday, 04.11.2011, 23:11

Autor: ciągle gram

3 epoka kontra 4/5 w oblegu

Co do historii. Był też taki klan jak SPARTA jeden z najlepszych naszych wrogów na tym serwie i z którym to jak się walczyło to była potrzebna pełna mobilizacja i były emocje, które trzymały każdą ze stron do samego końca. Ale nie o historię tu chodzi ale o teraźniejszość. Albo bawimy się wspólnie na tym serwie, albo strzelamy gole do jednej bramki. Opcja pierwsza- większa mobilizacja każdego z klanów a tym samym chęć gry. Opcja druga - totalna nuda Moja propozycja jest taka - niech każdy z Was ...

Friday, 04.11.2011, 22:18

Autor: ciągle gram

3 epoka kontra 4/5 w oblegu

Ok przyjrzyjmy się sytuacji jaka jest w chwili obecnej na T2, a szczególnie czterem klanom. Mamy AZ, których nie obrażając można nazwać śpiochami tego serwera. Mamy też klan SI, którym regularnie, od samego początku Waszego istnienia, zabieracie wioski i chwała im za wytrwałość na tym serwie. Jest i klan Diabły, który zebrał większość śmigieł na tym serwie i na dzień dobry stał się klanem będącym poza zasięgiem pozostałych klanów. Jest i klan czwarty - Nowa Valhilla który użył małego fortelu by ...

Friday, 04.11.2011, 21:21

Autor: ciągle gram

3 epoka kontra 4/5 w oblegu

Czy jest może ktoś z klanu Diabłów, co ma coś więcej do powiedzenia niż kolega Dark Elf?? Gram w tą grę z małymi przerwami blisko 5lat i to co się teraz dzieje na T2 lekko zaczyna mnie irytować i w zasadzie sytuacja ta, przybliża mnie już powoli do podjęcia decyzji o zakończeniu tej zabawy. O nalotach na tym forum pisano już wiele i każdy z nas wie, że jedynie do czego one prowadzą to do zmniejszenia liczby aktywnych ludzi na obu serwerach. Oble oblami, dziś wioskę się traci, jutro odzyskuje, al...

Tuesday, 19.10.2010, 23:55

Autor: ciągle gram

Stop multikontom!!!

oświećcie mnie szaraczka bo tu czegoś już nie łapię to jak to jest z tym magicznym IP?? z tego co wiem jak łączę się np z neostrady to za każdym razem jest generowane inne IP - prawda czy nie?? bo jeżeli to prawda to jeżeli mój poprzednik pisze, że gra z jednego IP to jak dla mnie znaczy to tyle, że ma otwarte dwa okienka w przeglądarce i w jednym gra jako gracz X a w drugim jako gracz Y- cholerka jeżeli to prawda to od jutra zgłoszę że mam brata bliźniaka jeżeli to inaczej wygląda to proszę wyj...