Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 140

Sunday, 17.03.2013, 01:48

Autor: Beldor

Armia nie dotarła przed atakiem ?!

Bo jesteś zdrajcą i Bóg Cię ukarał. Może adwent Cię nauczy co to znaczą słowa "lojalność i braterstwo"

Friday, 04.01.2013, 21:31

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

no to po odrazu wrzuty robisz LUST ja Chce dobrze dla wszystkich i NIE Wyśmiewaj pomysłu z automatycznie generowanym wystrzałem moździerz bo to jedyna deska ratunku ( dla mnie to w ogole jest idiotyzm ze każda epoka ma możlwość przeprowadzenia nalotu tylko dlatego ze bohater jest latający ) naloty nadal pozostaną ale bedzie po prostu odwet w ustroju AA+10 ( bo ten utroj jest przeznaczony dla graczy chcących walczyć z epoką wyżej) Nadal bedzie można bombardowac inkwizycje - AA+10 ma byc ustrojem ...

Friday, 04.01.2013, 21:12

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

lust <- zrób sobie Face fucking myszką Dziwnym trafem widze co się dzieje i widze jaka siłe ma spiryt i widze ze to i tak jest g... warte Wieć przestan chrzanić trzeba to zmienić i dać życie 4 epoce. Wiecej wiosek w czwartej = wiecej farm

Friday, 04.01.2013, 20:23

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Razor ! NIE PISZE O ZADNYCH JEDNOSTKACH LATAJACYCH ma to byc atak moździerzami wystrzelonymi AUTOMATYCZNIE ( wygenerowane przez system gry w ustroju AA+10) na wioske gracza z ktorej był nalot - nawet jesli gracz nie byl zalogowany w tym czasie ( system bedzie automatycznie slal mozdzierze na wioske zktorej polecial nalot od 5 epoki - nawet na stolice) i niszczyl 1 lvl kopalniany. To ma być tylko forma automatycznej obrony 4 era nie moze mieć prawa do atakowania nalotami bo bylby to futurystyczny...

Friday, 04.01.2013, 20:10

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Mam jeszcze jeden pomysł w 2 epoce jest NOMADYZM co daj x 2 wszystko wyobraz sobie teraz sytuacje ze ten co ma ustrój nomadyzm by miał wprowadzony taki bonus: - możliwośc manewrowania wioskami w dowolne miejsce na mapie gdzie tylko chce i ile razy chce bo jest NOMADĄ a wiadomo ze nomadzi przenosili swoje Namioty wiecznie grabiac i okradajac. To teraz jak kilku takich graczy z 2 ery zacznie oskrzydlac glowne silne wioski graczy z 3 ery grabiac i znikajac w inne miejsce manerwujac wojskami jak WID...

Friday, 04.01.2013, 19:58

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

ALe jest AGROGRACJA jest masa juz graczy na T2 co maja potezne wojska w Stolicach nie tylko PINKI I HELL jakby zostaly wytypowane osoby i poloczone w jeden klan na czas obla to szala zwyciestwa moze sie przechylic bardzo szybko a my teraz tez nie bedziemy sobie bimbac na grabieżach ryzukujac jak sie wpadnie na bunkier z 4 wiosek w tym jednej MUTANT to nasze armie beda na kolanach

Friday, 04.01.2013, 19:49

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

GodOfWar mi chodzi o to ze jak bedzie obleg w ktorym bierze udzial 4 epoka i Stoliczne mutanty przeciwko innym mutanta z 3 ery to dzieki temu wlasnie AA+10 jak juz wszystkie jednostki sie wytluka w 9-10 rundzie jest szansa ze uda im sie zabic Glownych hero co da w naszym przypadku -17 tys expa chyba ze te stoliczne mutanty beda staly na frontach to jest jeszcze wieksza szansa ze zostana strącone juz w pierwszych rundach jak bedzie kilka set jednostek z aa+10

Friday, 04.01.2013, 19:38

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

zniesienie nalotów nie przejdzie ale przejdzie wprowadzenie tego MOŹdzieża odwetowego z automatu co niszczy za kazdym razem 1 poziom losowej kopalni to jednak jest epoka w ktorej nie bylo samolotow wiec nie robmy fantastyki ale moździeż przejdzie. musimy cos ruszyc bo 4 era upada a musi byc silna zeby 3 wiedziala ze w czasie obla moze byc zdjeta przez setki jednostek co maja AA+10

Friday, 04.01.2013, 19:24

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Spiryt INkwizycja jest potrzebna ! dobrze ze ja masz bo stracilbys ta wioske masz w 100% racje zgadzam sie z toba. a co do balansu surowców to mozna zrobić tak ze w inkwizycji o 1/3 podniesc ilsoc wydobywanych a AA+ o 1/4 ( plus ten pomysl z mozdziezami ktore odpowiadaja atakami z automatu) jak wiecej bysmy tam podniesli wydobywanie to znow system padnie bo 4 era ma silniejsze jednostki a do czwartej ery przechodza gracze co juz sa jakos rozwinieci Herosami to ze my gniejmy i mamy MUTANTY BOHATE...

Friday, 04.01.2013, 19:03

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Trzeba ratować tą gre, nie może być tak, że my sami sobie robimy jakieś układy zawsze ktoś sie wyrwie z szyku i bedzie mial w dupie reszte.Bardzo dobrze ze masz INKWIZYCJE inaczej bys mial oblezenia ale na tą sytuacje trzeba spojrzeć GLOBALNIEnie tylko my w to gramy i mamy jakies swoje waśnie.ja chce zeby było coś takiego co da jakis motor zapalny do rozwoju serwera, powstanie wiecej wiosek w 4 erze Boby budownicze powinny być cyklincze wiec gra zacznie naprawdę zyć:Chce aby admini wprowadzili w...

Friday, 04.01.2013, 11:30

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Nie wiem co za problem znów macie ja to pisze dla dobra 4 ery a nie pod siebie zresztą co by taki ustroj mi dal skoro tak codziennie bylbym naparzany nawet bez nalotów tu chodzi o utrzymanie 4 epoki w takim stanie w jakim powinna być nie może być tak, że ludzie muszą sie tam tułać. Czy wy k.. nie widzicie ze serwer dzieli się na Dwie Kasty 1,2,3 (4-pare osób) 5,6 robi się dziura przez brak możliwości przejmowania wiosek, a po eventach budowlanych nikt nie ma szans zbudowac czegoś żeby wybronić n...

Friday, 04.01.2013, 00:35

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Albo jeszcze inaczej bo tutaj tez beda sie sabotażyści mnożyć. proponuje coś takiego: Każdy kto wybiera ustrój AA+10 dostaje integralny Budynek JAKIEŚ DZIAŁO czy Wieże (którego nie można zniszczyć i rozwinąć) w chwili gdy gracz dostaje nalot, Gracz z 4 ery ma dopiero prawo do zrobienia odwetu na tego gracza który go atakował wystrzeliwując pocisk który spadnie na posiadłości gracza ktory go atakował z 5 ery i ten pocisk zawsze bedzie niszczył 1 poziom budowli kopalnianej. reasumujac: - gracz z 4...

Friday, 04.01.2013, 00:17

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Też dobry pomysł z tym działem tylko na 4 i 5 ere cos w rodzaju Moździeża albo Gruba Berta wyliczyć ile mniej wiecej dac takiej jednostce ataku i sprawa odwetowa załtawiona a na bobie budowniczym każdy by sobie poradzil zeby kilka takich mieć.

Thursday, 03.01.2013, 23:58

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

No i oto chodzi GOLEM ! era wyzsza musi byc silniejsza od ery nizszej sam zaznaczyles sytuacja mnie zmusila bo glupota jest siedziec w erze ktora nie ma prawa zrobic nalotu ! a sama moze miec naloty. wez to w koncu zrozum ta era przestaje istniec przez zjebane Technologie, anie nie mozna jej oblegac ani nie moze sie wybronic od nalotu. wiec jak ktos bedzie mial taki ustroj to bedzie mial pewnosc ze jak sie rozbuduje to bedzie nadal mial silna wioske zeby naparzac innego gracza z 4 ery anie ze ob...

Thursday, 03.01.2013, 23:46

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

ale ty jestes Geniusz przez D nie potrafi do twojego mózgu dojść ze 4 era staje się tylko erą przeskową Inkwizycje jeszcze rozumiem ale AA+10 jest g... warte taki mocny byles w 4 epoce? nie wydaje mi sie cos szybko się ulotniles nie musze po raz enty powtarzać ze i tak nie bede siedzial w 4 erze jak juz to tylko 5 Jakby zamienili AA+10 na calkowity brak nalotów to wybór stałby sie już konkretny bylaby duza czesc osob co chca twkic z INKWIZYCJA (bo ma uklady o braku nalotów) i duza czesc co chce ...

Thursday, 03.01.2013, 12:42

Autor: Beldor

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Patrze teraz po graczach na T2 i nie wróże przyszłości tej erze robi się zapadła DZIURA. i nie pierdolcie ze tak pisze ze sie niby kogos boje po prostu TA ERA PRZESTAJE ISTNIEC nie dosc ze 3 era ją leje to jeszcze dostaje bombardowania od 5. ten ustroj AA dla 4 ery to jest JEDNA WIELKA POMYLKA lepiej przerobic go na Brak nalotow

Wednesday, 02.01.2013, 14:46

Autor: Beldor

event błąd

Dziekuje Konardowi za 5x YRD tak jak obiecalem zrzekam sie budowy

Wednesday, 02.01.2013, 12:51

Autor: Beldor

event błąd

DZIALA CALY CZAS !!!!!!!!

Wednesday, 02.01.2013, 12:29

Autor: Beldor

event błąd

MI działa normalnie co wy piszecie ze jest nie dostepna ? caly czas mam event

Wednesday, 02.01.2013, 12:22

Autor: Beldor

event błąd

no to zrobcie ta blokade atakow ! Ja podpisuje sie pod Grand wagonerem tez nie bede nikogo grabil z surowców tym bardziej ludzi co byli na urlopach a kilku specjalnie wlaczylo