Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 238

Thursday, 23.07.2020, 22:03

Autor: kamilktm

Likwidacja corników

Pięknie dobrze widzieć że stara gwardia jeszcze gra. ilości wojsk porażające.

Tuesday, 05.07.2016, 20:33

Autor: kamilktm

Co wy na to ???

Lata temu pisałem o problemie przenoszenia surowców w DG i z tego co pamiętam pozostało to bez odzewu. W DG nosiłem 10 sudukar + max itemy na nośność, coś koło 15k. Mogła by powstać jednostka o dużej nośności i dużych wymaganiach i to w każdej epoce ps.do jerzys vel balzamoon jak żałujesz innym szybkiego rozwoju stolicy i jednej wioski do 45 to trochę mi Ciebie żal. Ale o tym że z wydobycia ze stolicy w ciągu jednego boba stawiasz 2 wioski na 45lvl to jest dobrze?

Monday, 11.01.2016, 20:54

Autor: kamilktm

Zmiany W Bioewolucja - T2 Głosowanie

W sumie to fajnie by było szybko budować jednostki, ale ma to plusy i minusy

Sunday, 29.11.2015, 14:10

Autor: kamilktm

nowy serwer

Jak już powstanie nowy serwer to nie trzeba jakiś fajerwerkow, dosłownie pare kosmetycznych zmian, - naloty na stolice tak samo jak na wioskę i będzie po nalotach - boby tak jak jest teraz - dołożyć shout box z bw - naprawić bug z raportami szpiegowskimi, aby jak ktoś dał linka ze skanem aby przez niego można było wykonać akcje, a nie szukać "nokoło", - handel itemami i surowcami - bez zmian- z tym żeby ktoś tego pilnował - bo teraz nikt tego nie robi - zwiększyć drop rate w 5 i 6 epoce - znieść...

Saturday, 28.11.2015, 22:05

Autor: kamilktm

Takie tam naloty

Chłopaki ale proszę prowadzić dyskusje na poziomie ... Zgadzam się że dwóch graczy zrobiło bałagan, niestety zapłaci za to cały klan... Nie chce mi się wklejać linków, ale dzisiaj spadło tak no oko 700-1000 budynków a może i więcej. Ktoś tam napisał wcześniej że bombione są "gówniane wioski" , czyli rozumiem że wioska na 1500 czołgów czy tam 1200 servo to cienizna? Z drugie strony te naloty są śmieszne bo co 3 miesiące jest bob i za każdym razem można postawić 2 wioski na 45 lvl , potem można je...

Friday, 27.11.2015, 20:09

Autor: kamilktm

Naloty a usuwnie armii

Poszło na t2 dużo nalotów , a niektórym kumulacje się nie zmniejszają, pasowałoby zacząć przestrzegać prawa gry i respektować go przez ograny ścigania Cytat z gry gdy chcemy wykonać np atak armią z wioski która została potraktowana bombami. "Nie możesz wykonać żadnej akcji tą armią (poza zmianą wioski), ponieważ wioska, z której armia pochodzi ma ujemny przyrost surowców. Usuń jednostki z armii, aby móc wykonać akcję! Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania WSZYSTKICH armii i jedn...

Wednesday, 25.11.2015, 21:35

Autor: kamilktm

nieaktywne konta

hoho, 5 lotek blokować to jest coś chyba się ktoś na Ciebie zawziął strasznie... hehe

Friday, 13.11.2015, 20:16

Autor: kamilktm

Takie tam oblężenia :)

To jest temat o oblegach, o nalotach jest inny temat

Tuesday, 20.10.2015, 23:52

Autor: kamilktm

nowy rozdzial

Masz przynajmnie motywacje :-) a multi zawsze padnie albo z nudow albo przez bana. Ps ogame dobra szkola. Tez sie z nia meczylem pare lat ;-)

Tuesday, 20.10.2015, 22:45

Autor: kamilktm

nowy rozdzial

taki doświadczony gracz powinien już umieć chronić armie bez stawiana lotki Nie chce mi się wierzyć że ktoś prowadzi kilka kont "wysokorozwiniętych" aby utrudnić komuś gre, ze względu na to że takie akcje wymagają czasu, abstrachując już od tego że zostało by to wykryte. Czyli rozumiem że nie ktoś się nie uczy/pracuje/ żyje tylko siedzi na TE jak tu uwalić jerzysia? Nawet gdyby tak było to ile można to ciągnąć? Nie bardzo mi się chce w to wierzyć. Chyba wyciągasz złe wnioski

Monday, 19.10.2015, 21:25

Autor: kamilktm

nowy serwer

trochę zbocze z tematu ale jak robienie lokacji człowiekiem jest trudne to chyba nie robiliście innymi rasami ( konia z rzędem temu co pokaże raport z Sama zrobionego aniołem bez szarż) Co do nowego serwera, bez bobów, z szybkim budowaniem za surke + shout box i karawana wypraw jak z BW + runa podnosząca nośności jednostek + zniesienie ograniczenia rozwoju boha w 6 epoce

Tuesday, 19.05.2015, 20:43

Autor: kamilktm

Słabe walki ale lepszych nie mam ....

jerzys całkiem ładna ilość YRD wsadzona u Ciebie jak i Wacka, ale błędów u jednej jak i drugiej strony sporo

Tuesday, 12.05.2015, 20:01

Autor: kamilktm

pomysł - 6 epoka

słabemu nie pomoże a dużemu nie będzie się opłacać

Tuesday, 28.04.2015, 08:49

Autor: kamilktm

serwer T1 znow padl

Ale T2 tez nie dziala. Ani z komorki ani z komputera. i tersz nie wiem czy tylko mi czy jest wiecej graczy ktorzy nie moga sie zalogowac.

Monday, 30.03.2015, 21:51

Autor: kamilktm

Mahmud Ahmedineżad, GERGOSZ

Szkoda gadać, nawet nie można skargi napisać na operatora bo nie ma komu

Saturday, 14.03.2015, 23:28

Autor: kamilktm

Moj skromny pomysl

Tyle w temacie, nie będę kontynuował dalszej dyskusji, bo zaczną się słowne przepychanki. Zainteresowani wiedzą jak jest. Wracając do tematu to pomysł mi sie nie podoba, nieaktywne konta powinny być czyszczone (kasowane) np po 6 miesiącach, tak samo konta zablokowane na stałe powinny być od razu kasowane. Efektem by było właśnie brak mutantów 2,3,4 epokowych, bo nie było by skąd brać miliomów surowców a drugim plusem były by mniejsze mapy, ale teraz na to już jest za późno.

Saturday, 14.03.2015, 23:00

Autor: kamilktm

Moj skromny pomysl

to ci tylko powiem że masz niepełne dane, armia na którą zrobiłeś prowokacje i jest pokazana w linku to raptem połowa a i tak jest zaledwie 2 na serwerze. Konsensus jest taki że na T2 masz "pograne" w 6 epoce, a teraz masz "pograne" w 3,4 na t1

Monday, 09.03.2015, 16:23

Autor: kamilktm

wycena

nie ma, przecież wiadomo że nikt tego nie pilnuje można pushować ile wlezie