Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-17 of 17

Friday, 17.08.2012, 20:25

Autor: lord_regi

Moja myśl

1. Wszystkie budynki sie powinny robić krócej (wtedy ludzie beda kolejkować swoje budowy i bedzie potrzebna premka) bo ja w 5 epoce jak sie upre wogóle nie musze brać premki bo budynki sie tak długo robią że hej ale uważam że wkażdej epoce tak powinno być zgodnie z epoką krócej budynki bo cieżej o surowce 2. Naloty hm jabym wogóle zlikwidował ale tu cieżko mi sie wypowiadać (np zamiast nalotów to walka np powietrzna i za to np punkty do bohatera coś jak ekspo i że mozna je robić np raz dziennie ...

Thursday, 28.06.2012, 23:09

Autor: lord_regi

musze przeprosic

wpadł mi dziś pierścionek z dwoma dziurkami a tak pozatym to nic ale ciesze sie że wpadł

Wednesday, 27.06.2012, 21:41

Autor: lord_regi

ja jestem zawiedziony

liczyłem na pierścienie i swoje też a tu narazie kiepsko

Sunday, 24.06.2012, 08:40

Autor: lord_regi

porawiło sie troszke

ETH i ,BER ale na tyle dni eventu to kurcze troszke mało ale już nie nażekam bo wkońcu coś wpadło wiec można powiedzieć że event nie był taki zły a jeszcze troszke potrwa

Friday, 15.06.2012, 21:52

Autor: lord_regi

witam

Ja chce złożyć zażalenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak to jest możliwe że non stop chodze na ekspedycje klanowe na lokacje jest Event to aż nie możliwe żeby nic nie wpadło nic jedynie runa wyn wpadła a tak to z run tych co bez eventu thor gip to wpada żadnego pierścienia żadnego wisiora zwojów run wartościowych a nie śmieci co nie wpadaja jak zwykle. Ten event to dla mnie narazie nic nawet cieżko mam coś wychaczyć 2 slotowego obojetnie co. MASAKRA JEST A NIE EVENT

Monday, 09.04.2012, 23:39

Autor: lord_regi

witam

Event bardzo ciekawy teraz zobaczymy na oblegach jak to wyszło w praniu czy nie zabiło 4 epoki Hahhaha teraz wszyscy biedni bez surowców może by zrobić Event co można trafić pierścienie bo by sie przydały pozdrawiam Wszystkich

Sunday, 08.04.2012, 00:35

Autor: lord_regi

witam

Ten event to szaleństwo czuje sie jak bym miał karte kredytowa i miał 20 minut na kupienie czegoś hahahahha

Sunday, 08.04.2012, 00:01

Autor: lord_regi

witam

No to jazda z Eventem

Friday, 06.04.2012, 13:19

Autor: lord_regi

Witam ludziska

Witam was wszystkich i z góry wesołych świąt i radości z gry a teraz ta nie przyjemna cześć ludzie admini uatrakcyjniaja gre, coś sie ruszyło a wy zrzędzicie oczywiście że można było to bardziej dopracować ale nie myli sie tylko ten co nic nie robi. Ja uważam że starania Adminów sa dobre staraja sie uatrakcyjnic gre a wy tylko krytykujecie. Jak nie ma zmian pretensje są zmiany pretensje. Admini odpala ten event i zawsze nastepnym razem można go poprawić. Zawsze nowe rzeczy trzeba dopracować ale ...

Saturday, 25.02.2012, 16:53

Autor: lord_regi

Czas Wojny - przyszłość?

Ten event chyba nie działa nic nie wpada może jutro coś wpadnie bo narazie nawet runa jakaś nic A może w nagrode robić częściej eventy w nagrode że na zmiany tak długo czekamy ?? Może to bedzie dla nas jakieś wynagrodzenie ?? co wy na to ?

Tuesday, 21.02.2012, 15:17

Autor: lord_regi

Czas Wojny - przyszłość?

Protest zawsze można zrobić ale lepszy jest dialog. Co myśla o tym admini niech powiedzą coś konkretnego bo my chcemy zmian bo to rozkreci tą gre na nowo 1. trzeba ustalić jakie konkretne zmiany chcemy zaakceptowane przez wszystkie klany 2. uzgodnic z adminami czas realizacji 3. a jak nic nie bedzie robione no to sie potem bedziemy martwić

Wednesday, 28.04.2010, 21:54

Autor: lord_regi

witam

Wiec ja sie wytłumacze bo chce tą sprawe załatwić jak najszybciej po 1. moja dziewczyna założyła sobie konto na swoim starym komputerze wiec nie stworzyła no moim wiec nie ma multikonta 2. ona wchodzi na moim kompie zeby zobaczyć co tam jest grane uniej w wioskach 3. pytanie czy jak bym wchodził np na studiach na kompie a ktoś tam też wchodzi na tą swoja gre to też dostane bana ?? a jak by ktoś dalej zemna porozmawiał co i jak był bym bardzo wdzieczny

Wednesday, 28.04.2010, 21:17

Autor: lord_regi

witam

bardzo przepraszam z tym że tam pisałem ale z wszystkimi informacjami to nie jest sie wstanie nadązyć. Co gdzie i jak ? wiec kto by mógł mi udzielić informacji czy poprostu zostane odblokowany bo to naprawde głupi bład a nawet nie mój a szkoda mi konta bo sie napracowałm nad nim

Wednesday, 28.04.2010, 20:13

Autor: lord_regi

witam

mam jeszcze pytanie czy zostanie to zweryfikowane bo nie jestem taki głupi żeby 125 miejsce zaprzepaścić z powodu takiej głupiej rzeczy a poświeciłem troche czasu na tą gre która jest naprawde jedna z lepszych internetowych jak nie najlepsza w która grałem wiec prosze mi nie zabierac mojego konta z nie mojej winy. Czekam na odpowiedz i i pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy. dziekuje pozdrawiam

Wednesday, 28.04.2010, 18:57

Autor: lord_regi

witam

ja rozumiem tam są multi konta ale przecierz dziewczyna czemu nie może wchodzić na swoją gre na moim komputerze ?? jak założyła wogóle na innym komputerze gre. A z lancą to posze sie zapoznać bo teraz mi mówi że już 2 raz ma problem bo raz kupiła tą samą lance za 10 punktów a dała 1 potem była licytacja i za 10 niby a ona dała tylko 4 tego nie rozumiem z z tym 35 to mi mówi kupiła ale za 3 a nie za 35 co jest grane i sprawdzcie czy to nie pomyłka bo czemu ja mam za to cierpieć za błedy w program...

Wednesday, 28.04.2010, 18:44

Autor: lord_regi

witam

Witam o co chodzi nie rozumiem tego mieszkam z laska i ona ma swoje konto ja swoje co to za problem czemu zostałem zbanowany jestem aktywnym gracze moja dziewczyna rzadziej bo ja siedze na kompie dłużej i o co chodzi z tymi 35 punktami tego nie rozumiem prosze mi to wytłumaczyć był bym wdzieczny. mój mail alal100@wp.pl a lance wystawiłem

Wednesday, 28.04.2010, 18:30

Autor: lord_regi

witam

Witam o co chodzi nie rozumiem tego mieszkam z laska i ona ma swoje konto ja swoje co to za problem czemu zostałem zbanowany jestem aktywnym gracze moja dziewczyna rzadziej bo ja siedze na kompie dłużej i o co chodzi z tymi 35 punktami tego nie rozumiem prosze mi to wytłumaczyć był bym wdzieczny. mój mail alal100@wp.pl i widze żę jakaś lanca kupiona za 35 punktów o co chodzi ?? nigdy nie miałem zadnych problemów ze sprzedaża