Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 24

Wednesday, 17.08.2016, 15:28

Autor: xXMaciekxX

pare pytań do doświadczonych kolegów

Witam , jak w temacie mam do was parę pytań 1. Czy na drop artefaktu ma wpływ nasz lvl podczas zaliczania ekspedycji jeśli tak to jest gdzieś jakiś spis widełków do którego lvla mogę dropić dany artefakt?) 2. Czy efekty z przedmiotów takie jak np "+ 3 do ataku jednostek / +8 do obrony jednostek" działa na istoty przywołane ? tzn wilczyce/harpie itp (bo bonusy bohaterów chyba nie działają np +hp od aniołka) 3. Jest może gdzieś spis dokładnych statystyk przywołanych istot ? bo poza ilością hp to n...

Tuesday, 19.07.2016, 10:44

Autor: xXMaciekxX

Ekspedycje Klanowe - Linki / Dyskusja

posiada ktoś może zapisane raporty z Równiny Przodków ? z góry dziekuje

Sunday, 04.05.2014, 11:47

Autor: xXMaciekxX

ustroj 4 epo i pytanie

w 4 epo mam ustroj ze moge dac swoim jednostkom +10aa (nawet tym co nie posiadaja aa ) co jesli wezme ten ustroj i do armii wloze demona ktory sam z siebie tez dodaje aa, czy te jednosti dostana ten dodatkowy aa od demona?

Wednesday, 30.04.2014, 14:25

Autor: xXMaciekxX

mapa swiata

witam od momentu eventu z majowka nie moge wczystac mapy swiata kazda inne akcja na koncie dziala bez problemu, jednak kiedy chce wyjsc na "dwor" zeby porobic lokacje to dupa, wczytuje wczytuje i ciagle mam to "Nastąpiło wylogowanie z powodu zbyt długiej bezczynności. Kliknij tutaj aby zalogować się ponownie t2, Rybka, 27813 przegladarka chrome/ mozilla

Monday, 21.04.2014, 22:37

Autor: xXMaciekxX

Event - Podsumowanie

gdzies juz chyba czytalem twoj temat placz o tym ze ci nie dropi... to ze placisz premke nie znaczy ze zaraz ma ci odrazu dropnac z miejsca jakies mega itemki... jestem w 3epo i mi osobiscie wpadla masa run ktore napewno sie przydadza i do tego 2-3 bizu wiec dla mnie okej event , rownie dobrze mogloby wogole nie byc

Saturday, 19.04.2014, 20:16

Autor: xXMaciekxX

Ktos chyba potrzebuje wolnego od gry

moje id 27813 ide winowajcy 27674 http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do…=2343525&type=1 http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do…=2332339&type=1 http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do…=2334502&type=1 bylo wiecej ale kasowalem , nie mam ochoty tego dalej czytac , mam nadzieje, ze "kolega" bd mial przerwe i ochlonie troche d ss

Monday, 17.03.2014, 16:25

Autor: xXMaciekxX

wybor przedmiotow

witam moglby mi ktos doradzic jakie przedmioty kupowac dla hero? (mam demona i nieumarlego) jestem w 2 epo (powolo przymierzam sie do 3 , olatarze prawie zrobione) a wiec jakie przedmioty z jakimi prefixami kupowac na aukcjach a jakie sobie darowac , czekam na wszelkie porady oraz moze jak rozwijac parametry postaci ? bo teraz to robie tak na oko (mam 12 lvl i prawie 10)

Saturday, 01.03.2014, 19:07

Autor: xXMaciekxX

spary potrzebna porada

tarany? ale po 1 stronie czy jak? prosze o rozpisanie co i jak dokladnie z gory dziekuje

Saturday, 01.03.2014, 10:57

Autor: xXMaciekxX

spary potrzebna porada

witam jestem w 2epo i znalazlem sobie ziomka do sparow potrzebujemy porady jak najlepiej robic spary w 2 epo? jakie jednostki? (w jakiej ilosci) ja mam demona on aniola techy juz dzis bd wszystkie bojowe zrobione dodam ze nie mam premium i robienie armie troche mi schodzi ;/

Saturday, 15.02.2014, 21:46

Autor: xXMaciekxX

pytanie

dlaczego akurat czlowiek ? nastawialem sie bardziej na hmm nieumarlego albo kolejnego demona jak najszybciej czyli robic techy i ubic bosow i przeskakiwac? bo z zasobami raczej nie bd problem bo jest maasa nie grajacych bohaterow tez mozna z czasem wyexpic zamiast czekac az sie wbije max lvl na dana epoke kazdym hero , dobrze mysle? jak zdobyc repke?

Saturday, 15.02.2014, 16:46

Autor: xXMaciekxX

pytanie

wrocilem ostatnio do gry z sentymentu i mam pare pytan 1,zaczalem gre na s2, jestem aktualnie w e1 czy jest jakas mozliwosc szybkiego wbicia expa dla hero>? gdzie w poblizu brak kogos z kim mozna ustawic sie na spary? (moze jakis klan mi pomoze? jesli tak jak najefektywniej robic spary w e1?) 2. mam stolicznego hero demona (wiadom ze na poczatku dowodzenie do 10 i latanie) ale co potem jak rozwijac? 3. czy w poczatkowych E nastawiac sie na drop czy expic tylko t-rex? 4. kiedy robic sobie 2 wiosk...

Sunday, 12.09.2010, 13:02

Autor: xXMaciekxX

Problem z logowaniem

przepraszam za zwłokę ale miałem wyjazd i dopiero wróciłem, po owych 5 min nic się nie działo tzn wyskakiwał komunikat "„ nastąpiło wylogowanie z powodu zbyt długiej bezczynności”. ps jak narazie nie miałem podobnego przypadku tzn loguje się bez problemów

Sunday, 05.09.2010, 09:04

Autor: xXMaciekxX

Problem z logowaniem

Dzisiaj nad ranem miałem pewne problemy z moim kontem na TE (serwer Jukatan, login „Harnass”, id 18626) A wiec załogowałem się na moje konto o ok 0:05 , robiłem to co zwykle tzn rozmawiałem z kimś z klanu, szpiegowałem, odwiedzałem lokacje itp. Aż tu o godz 0:23 „wyrzuciło” mnie z konta z informacja „ nastąpiło wylogowanie z powodu zbyt długiej bezczynności” , już czułem że coś jest nie tak jak powinno. Odczekałem jakieś 5 min i spróbowałem się zalogować na moje konto , wpisuje moje passy klikam...

Monday, 09.08.2010, 21:43

Autor: xXMaciekxX

Propozycja(a nawet 3 )

Naszła mnie dziś pewna myśl odnośnie usprawnienia TE, moje propozycje: 1. Rzecz się ma treningu jednostek, otoóz posiadając premium gracz może max 20j czy nie uważacie że to trochę za mało? i przysparza wiele problemów tzn żeby zbudować armie należy trenować jednostki po 20 i siadać do PC co jakieś 3 h zeby ustawić kolejne 4 grupy po 20 j , już nie wspomnę o graczch bez premium (oni mogą chyba 5 jednostek) . Moja propozycja gracze bez premium 20 j max a gracze z premium hmm 100?9oczywiście może ...

Sunday, 06.06.2010, 09:27

Autor: xXMaciekxX

Odłamek pioruna (1)

2010-06-07 19:00:00 koniec aukcji

Sunday, 06.06.2010, 09:27

Autor: xXMaciekxX

Odłamek pioruna (1)

2010-06-07 19:00:00 koniec aukcji

Thursday, 03.06.2010, 15:02

Autor: xXMaciekxX

Odłamek pioruna (1)

Odłamek pioruna (1) Artefakt wolne sloty 1 atak przeciwlotniczy bohatera +6 ile wary taki artefakt??

Thursday, 03.06.2010, 14:47

Autor: xXMaciekxX

Odłamek pioruna (1)

Artefakt wolne sloty 1 atak przeciwlotniczy bohatera +6 ile wary taki artefakt??

Friday, 21.05.2010, 16:42

Autor: xXMaciekxX

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

mam pytanie : najlepszy bohater do exp i lokacji specjalnych i oblego to demon czy aniol czy moze ktos inny xD/? jezeli opracuje sobietecha przejscie do nastepnej epoki np trwa ono 4h to znaczy ze za 4 h jestem w kolejnej epoce czy za 4 h bede mial komunikat typu "jesli chcesz przesc do kolejnej epoki kliknij tutaj" i dopiero przejde czekam na odp

Tuesday, 11.05.2010, 18:59

Autor: xXMaciekxX

Ep1

"-W 1 epo - A poco chcesz tam iść ??" nie bardzo rozumeim odp na 1 pytanie a poco isc hmmm np dla expa, przedmiotow itp ?? może ktoś jeszcze się wypowie