Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 100

Wednesday, 24.12.2014, 00:18

Autor: Spartacus

Czas wojny - czy warto zaczynać?

Witaj Furion NIE OPŁACA SIĘ Żegnaj Furion

Thursday, 18.12.2014, 00:11

Autor: Spartacus

Haberland

haha zaraz sie koleś wdupi w zasiadanie czy inne grzeszki......

Tuesday, 16.12.2014, 12:22

Autor: Spartacus

Bob 2014

Gratuluje paraolimpijczykom sukcesu ... trzymam za was kciuki, pobudujcie się mocno. Podciągnijcie wszystko do tego 45 lvlu. A gdy już to zrobicie przyjdę po wasze surowce, bo tak się składa że ja buduje bez bonusów i potrzeba mi duuuuuuuużo więćej surowców niż wam. Do zobaczenia w nowym roku

Wednesday, 10.12.2014, 02:38

Autor: Spartacus

Bob 2014

Cytat wypowiedzi "jerzys" Cytat wypowiedzi "Spartacus" Paraolimpiadę czas zacząć... Raczej: doping czas ograniczyć ... Nie rozumiem tej całej "mowy nienawiści", przecież mnie to dotknie tak samo jak Was... a w klanie mam graczy, których to dotknie jeszcze bardziej niż mnie... Potraktujcie to w ten sposób: boba nie będzie już nigdy ale Ci pechowcy, którzy mają jakiś budynek <45 lvl raz w roku będą go mogli podciągnać za 1/5 wartości. To lepiej brzmi. Szkoda, że nie ma dostępu do statystyk (zbior...

Tuesday, 09.12.2014, 15:53

Autor: Spartacus

Bob 2014

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Witam, na chwilę obecną skłaniam się ku bobowi ograniczonemu do 45 poziomu. Natomiast w miarę możliwości chciałbym by razem z nim pojawiła się możliwość "szybkiego" budowania tak by gracze wysokopoziomowi też mogli się rozbudowywać, a nie kisili się z surowcami. Cały czas czytam Wasze uwagi i argumenty. Niezależnie, który bob ostatecznie zostanie udostępniony chcę by trwał na tyle długo by każdy mógł skorzystać. Pozdrawiam SM Paraolimpiadę czas zacząć.....

Tuesday, 11.11.2014, 01:41

Autor: Spartacus

Znowu padł serwer?

Strona logowania nie odpowiada : #

Thursday, 30.10.2014, 09:21

Autor: Spartacus

... do szefa z grubej rury :)

Dlaczego nie ma tak wielu głosów sprzeciwu? Bo większość przyjmuje na klatę zasady gry i się adoptuje. Jak im coś nie pasuje to zmieniają grę. A tutaj najbardziej udzielają się ci, którzy wolą żeby zmienić grę pod ich upodobania... bo se nie radzą

Monday, 27.10.2014, 17:34

Autor: Spartacus

Przemyślenia

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Jest to plotka. Na chwilę obecną kończymy prace nad BW, idzie to jak po grudzie i dlatego nadal nie przechodzimy do TE, po za ew drobiazgami, przy których nie trzeba zbytnio modyfikować kodu. Jak zakończymy prace nad Aktem 3 dla BW opublikuję planowaną (krótką) listę zmian dla TE, która będzie rozszerzana w miarę kontynuowania prac o kolejne moduły, tak żebyście mogli się wypowiadać na każdy temat co będziemy uwzględniać później przy produkcji. Będzie to nasze osta...

Thursday, 23.10.2014, 20:02

Autor: Spartacus

... do szefa z grubej rury :)

... dalsza dyskusja nie ma sensu jak widzę ;] płaczcie dalej, bob w normalnej formie pójdzie jak co roku. Ci którzy farmią będą mieli profit, a płaczki z forum zostaną w czarnej dupie. Takie życie

Wednesday, 22.10.2014, 12:12

Autor: Spartacus

... do szefa z grubej rury :)

I co teraz dziewczynki? Chcecie ograniczonego boba do 70? Tak bym se akurat zbudował do 70 i przyblokował czołówkę która ma 70+

Wednesday, 22.10.2014, 09:29

Autor: Spartacus

... do szefa z grubej rury :)

to ustalmy ze bob kończy sie na 70 lvl powyżej 70 jest tylko szybkie budowanie niech słabsi podciągną stolice i będzie sie z kim bawić może wtedy nie będzie chowania surki cały rok w ambonkach

Tuesday, 21.10.2014, 19:28

Autor: Spartacus

... do szefa z grubej rury :)

Cytat wypowiedzi "jerzys" jak bedzie bob do 40 lvl to nie bedziesz nic budował ?? wszystkie Twoje budynki, we wszystkich wsiach są na 40+ ?? na takim bobie do 40 lvl NAJBARDZIEJ skorzysta czolowka podniesie sobie WSZYSTKIE budynki we wszystkich wsiach (ze spichlerzami) na 40 poziom stać ich na to zaklad ? No muszę cię zmartwić bo mam 40+ Chyba że policzymy fletchera alchemika klasztor i kuźnie, czyli totalnie bezsensowne i niepotrzebne budynki to masz rację. Nabuduję się jak głupi na tym bobie....

Tuesday, 21.10.2014, 12:29

Autor: Spartacus

... do szefa z grubej rury :)

Poziom budynku nie determinuje chęci przejścia dalej, raczej styl rozgrywki i posiadanie kumpli w danej epoce. Bob wręcz ułatwia skok do epoki, bo pozwala na rozwinięcie wiosek do przyzwoitego poziomu w ciągu jednej doby. Mam obecnie centrum wioski na 58 poziomie. WIesz ile potrzebuje surowców żeby je podnieść wyżej? 832 668 500. Ponad 832 mln surki. A ty ile potrzebujesz żeby podnieść swoje? Ceny budynków drastycznie rosną wraz z poziomem, będziemy farmić cały tydzień i ty zrobisz 10 poziomów a...

Tuesday, 21.10.2014, 00:47

Autor: Spartacus

... do szefa z grubej rury :)

Skasujcie konta 50+ a pozostałym dajcie za darmo hajsy, budynki, wojska bo maść na ból dupy nie pomaga : #

Friday, 17.10.2014, 13:14

Autor: Spartacus

... do szefa z grubej rury :)

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Nie podjęliśmy jeszcze w tej sprawie decyzji, pewnie gdzieś w okolicach świąt będziemy się nad tym zastanawiać. Czyli dalej nie wiadomo No nic, dzięki za info.

Wednesday, 15.10.2014, 15:46

Autor: Spartacus

... do szefa z grubej rury :)

Czołówka peletonu powinna ubrać plecaki z kamieniami 50kg żeby inni mieli szanse ich dogonić. Bo to niesprawiedliwe, że są w czołówce, słabsi powinni ich dogonić....

Wednesday, 15.10.2014, 09:46

Autor: Spartacus

... do szefa z grubej rury :)

Czy jest planowany kolejny event budowlany? Jeśli tak to w jakim terminie? Dla mnie i pewnie dla wielu innych graczy to długo wyczekiwane wydarzenie, chciałbym wiedzieć czy jest sens zbierać te surowce czy dać sobie spokój. Aktualnie nic innego do roboty nie ma, więc większość sensu w dalszym graniu widzę właśnie w tym evencie. Pytanie z grubej rury, więc i odpowiedzi oczekuję konkretnej, bez makaronów na uszy itd

Thursday, 02.10.2014, 15:34

Autor: Spartacus

Serwer padł??

Z powodu awarii nie można się było zalogować do gry. Kombinatorom się to udało, ale znaczna większość graczy nie mogła grać. Mimo iż sam nic nie straciłem, a wręcz zyskałem, uważam że rollka serwera to sprawiedliwe wyjście. Niech sobie zdobywcy afczonych wsi skamlą, szczęśliwcy z super dropami też, ale żeby gra była fair dla wszystkich (a o to kurna chyba tutaj chodzi) to restart serwera jest dobrym wyjściem. Wyobraźcie sobie stawianie od podstaw armii bez premium, pierdykania po 5 jednostek, al...

Wednesday, 01.10.2014, 18:04

Autor: Spartacus

Serwer padł??

Cytat wypowiedzi "tygrysek13" No ja się wylogowałem i zalogowałem, ale na FF. Jaka wersja FF?