Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 63

Tuesday, 01.09.2015, 21:27

Autor: Dawidek

nowy rozdzial

jeżeli ktoś ma odmienne zdanie to nie rozumie a może to ty nie rozumiesz co piszesz może jesteś takim "idiotą"jak oceniasz innych może twoja rodzina ma racje kto ci nie pozwolił rozwijać się tak jak wymienieni przez ciebie gracze, sam to zrobiłeś idąc na 2 letni urlop a potem rok bombardując i co teraz chcesz mieć to co inni mają głupcem jesteś jak tak myślisz to jedyna gra jaka znam która tak skrzywdziła tych co grali najdłużej i najwięcej kasy tu wpompowali, ty się do nich nie zaliczasz, ty je...

Tuesday, 01.09.2015, 15:21

Autor: Dawidek

nowy rozdzial

nie zauważyłeś chłopczyku ze nie gram a gra ta nie polega na atakowaniu tylko pomaganiu słabszym sam to "idioto" wymyśliłeś w takiej grze nie mam ochoty brać udziału,wszystkie gry online mają zasady ,że wygrywają najlepsi ,ty wraz z administracją zrobiliście wszystko żeby było inaczej ,po co nie wiem ,więc pa

Friday, 28.08.2015, 02:30

Autor: Dawidek

Propozycja duzej zmiany w grze, przeciwko krętaczom

miałeś w poście napisane ,że było to XXL lat temu,dokładnie 1978 r więc chyba od tego czasu nastąpiły jakieś zmiany w moim wieku jest się już w rezerwie a dowódca czołgu byłem i dowódca plutonu czołgów też dokładnie 3 Kcz puton3 2959 jak Ci to coś mówi to już koniec rozmowy no to pa idę lulu

Friday, 28.08.2015, 01:23

Autor: Dawidek

Propozycja duzej zmiany w grze, przeciwko krętaczom

nie o pilotach tylko o pilocie, ale to było tyko ostrzeżenie dla jerzysa co go czeka jak bez zaproszenia zamelduje się na moim pogrzebie

Thursday, 27.08.2015, 23:39

Autor: Dawidek

nowy rozdzial

co tu ładnego było złapany bez głównego boha(pewnie na expie był)i niestety nie był obecny przy ataku bo by zwiał nie wszyscy siedzą 24/24 na grze jak ty no ale tobie potem powiewa innym nie no nie wróć mala pomyłka był na lokacje gotowy głównym i nie pilnował abo zapomniał połączyć z główną armią boha, zdarza się

Thursday, 27.08.2015, 23:11

Autor: Dawidek

Propozycja duzej zmiany w grze, przeciwko krętaczom

nie potrafisz ze 3 bany po twoich donosach wyciągniętych z priv miałem

Thursday, 27.08.2015, 23:05

Autor: Dawidek

Propozycja duzej zmiany w grze, przeciwko krętaczom

boli prawda chłopczyku boli ja cie nie zakabluje do administracji ty byś już to dawno zrobił ale ja mam swój honor pa

Thursday, 27.08.2015, 22:54

Autor: Dawidek

Propozycja duzej zmiany w grze, przeciwko krętaczom

nerwy mu trochę puściły nie obrażał graczy na forum,ale pewnie czuje się tak mocny że teraz mu wolno wszystko (zaraz to wyjaśnię)zawszę prowokował na priv i potem kablował do administracji ,która zawsze była pomocna i reagowała natychmiast na skargi chłopczyka teraz może dlaczego pisze "idioci" bo słyszy to codziennie w domu jak sam napisał tak wyraża się jego żona o graczach TE już o tym pisałem moim zdaniem ma trochę racji że nas tak nazywa bo tyko dzięki temu że nie reagujemy na to co robi ad...

Saturday, 22.08.2015, 01:17

Autor: Dawidek

Propozycja zmiany w nalotach

był tu wpis do SM ale uznałem ze nie zasługuje nawet na odpowiedz

Friday, 21.08.2015, 17:16

Autor: Dawidek

Propozycja zmian ustrojów w 6 epoce

nie bardzo wiedziałem co napisać w sprawie Pana wypowiedzi,chyba nawet przez chwile Pan się nie zastanowił nad tekstem porównanie zachowań w tej grze do działań terrorystycznych itp to jakieś nie porozumienie to gra i zabawa porównanie USA do tyranów gnębiących słabszych i Al kaidy do aniołków dopiekających tyranom to głupie na max i wcale nie śmieszne mam nadzieje że zreflektuje się Pan szybko i ten post zniknie

Friday, 21.08.2015, 17:02

Autor: Dawidek

Bug z armiami

przypominam Panu że mało mnie obchodzi co Państwo robicie na BW tu jest TE a tu nie robicie nic pytanie zadaje po raz kolejny co sie dzieje z pieniędzmi za KP wpłacanymi na utrzymanie i rozwój TE to sa pieniądze wpłacane dobrowolnie przez grających ale na podany przez Państwo cel więc powinny być użyte w podanym celu,że tak nie jest to nie trudno sie domyślić proszę o wyjaśnienia w tej sprawie

Friday, 24.07.2015, 13:17

Autor: Dawidek

Propozycja zmiany w nalotach

janced dobrze kombinujesz uważam buców za " niedorostków z którymi nie warto dyskutować " jeżeli nie masz ochoty dyskutować ze mną (ja jej nie mam) to nie zabieraj głosu w sprawach nie dotyczących ciebie ,ja po prostu odpowiadam tym co wpieprzają się między "wódkę,a zakąskę" oczywiście pa jerzys ikonka jest piękna jeżeli uznajesz ,że miłość to problem to w pewnym sensie masz rację,ale ja kocham "ludzi" i tego nawet jak byś bardzo chciał nie zburzysz pa oczywiście

Thursday, 23.07.2015, 16:51

Autor: Dawidek

Propozycja zmiany w nalotach

janced to w takim razie lotto mi co masz do powiedzenia za adwokata jerzysa i Pana administratora dzieciaku robić nie musisz oni sami sobie dadzą radę ,czyżby następny klon jerzysa pa janced

Thursday, 23.07.2015, 16:45

Autor: Dawidek

Propozycja zmiany w nalotach

jakoś nigdy nie miałem okazji wdychać czegoś specjalnego po za nikotyną zastanowię się nad tą połowa bo palę z 60 więc 30 może dobry to pomysł co do wykończenia to jak zdechnę chyba był byś ostatnia osobą ,którą bym chciał zaprosić na swój pogrzeb opowiem Ci komiczna sytuacje ,której byłem świadkiem XXL lat temu na poligonie doznałem kontuzji i musiałem niestety wylądować w szpitalu we Wrocławiu to się działo,na sali leżeli oficerowie.podoficerowie i szeregowcy,wśród szeregowców był jeden któreg...

Thursday, 23.07.2015, 15:32

Autor: Dawidek

Propozycja zmiany w nalotach

masz jakiś nick w grze ? bo NN z zasady nie odpowiadam......... post był do Pana z administracji nie do znajomka ,gracza,czy tez gracza wroga dla kulturalnych jestem kulturalny ,dla grzecznych grzeczny,dla chamów chamem,dla aroganckich aroganckim itd jest jeden wyjątek dla konfidentów nigdy nie byłem i nie będę konfidentem .kapustą,donosicielem ich traktuje specjalnie ....... chłopczyk,chłoptaś,synek to żadna obraza ale dowód braku szacunku dla nich to chyba wyczerpuje moją odpowiedz na Twoje py...

Wednesday, 22.07.2015, 22:02

Autor: Dawidek

Propozycja zmiany w nalotach

jakoś sobie nie przypominam ,żebym z Panem wódkę pił,nie jest Pan żadnym moim znajomym,kolegą z gry tylko administratorem więc Pan nie TY to po pierwsze, po drugie.... zanim Pan zajmie jakieś stanowisko to należałoby zapoznać się z tematem,jak czytam Pan tego nie zrobił,proszę odczytać post jerzysa z przed edycji to zrozumie Pan dlaczego to napisałem nie ma tu żadnej obrazy, wręcz przeciwnie chodziło mi o zdrowie jerzysa oraz o udowodnienie jego żonie ,że ta gra nie jest grą dla cytuje "idiotów"...

Tuesday, 21.07.2015, 14:01

Autor: Dawidek

Propozycja zmiany w nalotach

chłopczyk znowu manipuluje przy grze ale nie o tym miałem pisać,jedyne co warte było przeczytania w tym temacie to opinia rodzinki chłoptasia próbował to noobek ukryć edytując post ,ale mu się nie udało co trzeba zrobić ,aby rodzina na podstawie zachowania jerzysa uznała,że "wszyscy grający w TE to idioci" nie potrafię odpowiedzieć kim trzeba być żeby tym faktem się chwalić tu odpowiedz jest prosta jerzysem tz chłoptasiem ,któremu dawno gra z realem się popieprzyła od wczoraj zastanawiałem się j...