Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 142

Thursday, 21.03.2013, 12:23

Autor: Sergio

Nieśmiertelny Solo :)

No ładnie Gratuluje A można wiedzieć co masz ciekawego w eq że takie ładne statystyki osiągnąłeś?

Tuesday, 22.01.2013, 13:23

Autor: Sergio

Dzieci Gai

Cytat Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać Z tego co wiem to Ciebie nie można atakować, a ty innych możesz i właśnie dlatego jest ograniczenie po to abyś bez karnie armia z ładownością chociaż 100k komuś surki nie wynosił. Jedynie zwiększyłbym do 20 jednostek abyś miał 2 zestawy na LSy.

Friday, 18.01.2013, 14:57

Autor: Sergio

Ciekawostka :)

Cytat wypowiedzi "Cora" a to nowa wersja zdechlaka http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=aa786f4885 http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=50a3dc9108

Thursday, 03.01.2013, 22:02

Autor: Sergio

i jak tu grac jak za obel grożą bomby ?? :)

Tak wolaj już nie należy do BC za mocno się rozwiną i możecie po nim latać oblegać czyli tak jak zwykle a my wam pomożemy

Thursday, 03.01.2013, 20:15

Autor: Sergio

i jak tu grac jak za obel grożą bomby ?? :)

główny budynek wojska nie daje ważne są kopalnie a ciekawi mnie kto ma takie wioski bo po kosztach wiem że ciężko to wybudować sam nie dałem rady

Thursday, 03.01.2013, 16:09

Autor: Sergio

i jak tu grac jak za obel grożą bomby ?? :)

5 armii a w oblu 11 miejsc i jak to obsadzić a 5e wiadomo jaka jest nie ma za dużych szans z mutantami z6e

Thursday, 03.01.2013, 16:07

Autor: Sergio

Mam spory problem

A może się zagapiłeś i skasowałeś wioskę z surowcami? Skoro już stoi tam nowa wioska

Thursday, 25.10.2012, 13:30

Autor: Sergio

Karabin szturmowy

Karabin szturmowy z prefixem cena będzie zależała od prefixu pisać najlepiej na pw w grze

Monday, 01.10.2012, 17:03

Autor: Sergio

Ekspedycje Klanowe - Linki / Dyskusja

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=296c1daa59 no to nowe wyzwanie dla ciebie Aviator

Friday, 17.08.2012, 00:48

Autor: Sergio

Pytanie odnośnie ustroju ONZ w 5E

Celowość widzę tylko jedną danie ochronę 5e przed nalotami ale tak jak pisałem ja szukał bym poprawek w ustrojach dla 6e i wprowadził jakiś pośredni aby dać też możliwość ochrony przed nalotami

Friday, 17.08.2012, 00:17

Autor: Sergio

Pytanie odnośnie ustroju ONZ w 5E

No ale ty sam wyciągasz sprawy z przed paru lat bo od ponad roku siedzicie w 6e a piszesz o 3e czyli jak widzisz przytaczasz to co tobie pasuje. BC nigdy nie oferowało takich usług. Czyli co mam siedzieć i nic nie robić nie atakować nikogo bo atak już jako nalot uznajecie? Ale już ryffiego czy Zatona nalotów nie kojarzycie ale co oni są z RSR a to nie jest koalicja bo się żulami nie nazywają i oni mogli tak robić?

Thursday, 16.08.2012, 23:57

Autor: Sergio

Pytanie odnośnie ustroju ONZ w 5E

Nie to nie jest przypadek ale ktoś zabroni zgrania z innym graczem? Atakować wszyscy wszystkich mogą. A jak chcesz przytaczać jacy to my źli w w 3e-4e epoce przypomnij sobie swój klan jakie usługi oferował nawet Młodzi Wilcy - oferta NAJEMNIKÓW Młodzi Wilcy - działalnośc charytatywna (grabieże, napady, oblegi) ZA FREE!!! piszesz że mi zabrałeś jedną a rozpatrujemy to w końcu osobiście czy klanowo bo zaczynam się gubić w tym wszystkich i temat chyba dotyczył czegoś innego.

Thursday, 16.08.2012, 23:46

Autor: Sergio

Pytanie odnośnie ustroju ONZ w 5E

Ja odpisałem tak jak jest jeśli ktoś odszedł z klanu to tak pisałem a nie wypierałem się nikogo moge Ci dokładnie wymienić kto Byl kiedyś w BC a gra bez klanu bo woli taką grę niż układy z wami. Tylko może policz ile my wiosek zabraliśmy wartościowych w normalnej walce a ile ty zabrałeś 1 lvl które nie miały wartości bo jak to napisałeś chciałeś tylko sprawdzić sobie bonusy. Miałem do Ciebie bardzo duży szacunek ale z każdym postem tracisz to chociaż pewnie i tak to Ciebie nie obchodzi. Nie mam ...

Thursday, 16.08.2012, 23:37

Autor: Sergio

Pytanie odnośnie ustroju ONZ w 5E

Nikt nie ma forów a jak już to prędzej po waszej stroni. Chcesz równej walki ale nie ma takiej możliwości i sami ją sobie odbieracie. Dziwisz się graczom z 5e? Ja nie ponieważ od eventu boba budowniczego 5e musiała siedzieć na urlopach bo nie dawaliście jej najmniejszych szans na grę patch miał coś zmienić `jednak nie do końca dał to co powinien i wcale się nie dziwie niektórym graczom że się wkurzyli i latają. Jeśli coś zmieniać to jedynie dać 6e jakiś pośredni ustrój aby miała większą szanse b...

Thursday, 16.08.2012, 23:28

Autor: Sergio

Pytanie odnośnie ustroju ONZ w 5E

Cytat wypowiedzi "Cora" a widzisz, nie chce simowac , chce powalczyć ale na równych zasadach, robisz atak dostaniesz atak , robisz nalot to samo , wiem u was cięzko o sprawy honorowe Pisze o równych zasadach ten co zabierał wioski 1 lvl osobą które nie maja najmniejszych szans na obronę i odbywało się to dość regularnie. Zdecyduj się w końcu co chcesz bo post wyżej piszesz jedno a dwa posty wyżej drugie

Friday, 10.08.2012, 23:27

Autor: Sergio

Technokracja

naklikm ustroje 6 epokowe: Dzieci Gai Każda z wiosek może jednocześnie utrzymać maksymalnie 10 jednostek. Możesz mieć maksymalnie jedną dodatkową wioskę oprócz stolicy. Koszt budowy budynków i kopalni zwiekszony 5-krotnie. Czas budowy budynków i kopalni zwiększony 2-krotnie. Twoje wioski nie mogą być atakowane, oblegane ani bombardowane. Technokracja Czas oraz koszt budowy: budynków, kopalni i jednostek jest zmniejszony o 33%.

Friday, 10.08.2012, 20:17

Autor: Sergio

Technokracja

niestety nie ma takiej opcji możliwość dodatkowej wioski chronionej jest w 3e Twoja stolica wydobywa dwukrotnie więcej surowców. Możesz wybrać dodatkową wioskę oprócz stolicy, która nie będzie mogła być okupowana.

Friday, 10.08.2012, 16:50

Autor: Sergio

Piątek 10 Sierpnia - Ustroje Polityczne - i co z tym patchem ?

A ja mam pytanie gdzie można wybrać ten ustrój polityczny bo jakoś nie widzę Już mam w technologiach

Tuesday, 03.07.2012, 19:01

Autor: Sergio

atak który nie dotarł

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3bebeb9afe Znowu brak raportu z walki zarówno u mnie jak i atakującego. Część wojska znikła wiec walka się rozegrała. Moje ID 11057 ID atakującego 3914 serwer T1

Wednesday, 16.05.2012, 18:10

Autor: Sergio

ekspy a klan

chodzi o to że zielonego zawsze można przekazać osobie która jest i będzie a chyba w klanie wiedzą kto na jaką expe idzie i jak założyciel nie może zaakceptować to są jeszcze 2 inne osoby które mają taką możliwość. Moim zdaniem lepsze to niż automatyczne akceptowanie podań. A jak to się wam nie podoba to niech założyciel odpala tak expe aby mieć możliwość zalogowania się z 5min przed końcem