Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 151

Sunday, 21.01.2018, 19:38

Autor: w0laj

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

wyżej pisałeś ze pozostałe nie maja takiego wypasu z yrd bo muszą mieć sprzęt na szarże a tu piszesz ze maja wypas yrd i człowiek nic im nie zrobi. ta dyskusja nie ma końca i nie prowadzi do żadnych wniosków. lobię opierać sie na faktach. człowiek jest najsilniejszy i dlatego wszyscy (99% graczy) nim gra. jakby szanse były równe to ilości każdej rasy równały by się 25% całości = fajna ciekawa gra.

Saturday, 20.01.2018, 11:24

Autor: w0laj

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

chcialbym zobaczyc statystki 100 walk wszsytkich boahterow na poziomie 30 i 60 na dzien dobry obstawiam ze 50% z nich wygrywa czlowiek wiec po co to zmieniac... niech bedzie dalej syf i zlikwidujcie pozostalych 3 bohaterow. niech bedzie czlowiek w 4 kolorach hahaha

Thursday, 18.01.2018, 22:14

Autor: w0laj

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

tak kazdy dokonuje wyboru czyli tylko czlowieka. alez ciekawa ta gra... mam pomsyl wywalic z gry czlowieka. nie po to sa 4 rasy, zeby w grze istnial tylko czlowiek. jakby czlowiek byl najslabszym bohaterem nikt by tym nie gral. masakra i nuda jak dalej czlowiek bedzie mial taka moc

Wednesday, 17.01.2018, 18:34

Autor: w0laj

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

Podoba mi sie pomysl aby z gry w ogole wyrzucic szarze. dla czlowieka wtedy dodac inc i mysle ze w grze zobaczymy wszystkie rasy boahaterow, nie tylko czlowieka. w tej grze nic sie nie liczy procz szarzy. Dlatego kazdy gra czlowiekiem bo jest najsilniejszy i to jest fakt!!! moja propozycja jest taka, aby na poczatek dac troche wiecej sily dla czlowieka, ale jego sila nie moze rosnac tak mocno po awansie kazdego poziomu. przynajmniej szansa na szarze 2 razy mniejsza przy 60 poziomie czekam na T3

Friday, 08.12.2017, 20:07

Autor: w0laj

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

jeszcze się łudzę ze będzie T3 nie gram już parę ładnych miesięcy ale z chęcią zawitam na nowym serwerze jak dla mnie najlepsze time edge bylo na początku bez tych wszystkich zmian, budowanie 1 min...

Thursday, 28.09.2017, 21:56

Autor: w0laj

nowy serwer

przypomne sie jeszcze raz wiadomo jaka decyzja... bedzie 3 serwer?

Sunday, 10.09.2017, 20:34

Autor: w0laj

nowy serwer

witam. coś wiadomo w temacie 3 serwera? jak widać dużo ludzi czeka na ten moment. może jest już zatwierdzone ze nie będzie wiec proszę o odpowiedz

Monday, 30.01.2017, 15:42

Autor: w0laj

Uprzejmie proszę o zmiany w regulaminie aukcji

A ja popieram żeby kroczoczarny dał sobie bana na 30 dni Niech sam zostanie na grze i będzie kupował i sprzedawał po tyle za ile chce i wydaje mu się. Haha

Saturday, 21.01.2017, 15:13

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Arioch nikt Ci nie odpowie. Dla Kruczoczarnego jest to za trudne. nie interesuje się gra i ma to gdzieś. Kto Ci teraz zrekompensuje stracony czas? nikt i nieważne że dostałeś bana niesłusznie nawet przepraszam nie usłyszysz. zero logiki i to na tyle. więcej nie pisze bo nie chce być wulgarny Tak nawiasem mam już w dupie Time Edge, za takie traktowanie Gralem w TE ponad 6 lat i z bólem serca zakańczam swoja karierę. Wiem, ze będzie to trudne i mogę to przyrównać z paleniem papierosów. Ciężko rzuc...

Wednesday, 18.01.2017, 16:32

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" W związku z dotychczasowym brakiem jasnej informacji na temat tego, że należy zgłaszać chęć zakupów powyżej ceny rynkowej (za co przepraszam), postanowiłem skrócić wszystkie obecne bany związane z handlem o połowę. Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" W związku z dotychczasowym brakiem jasnej informacji na temat tego, że należy zgłaszać chęć zakupów powyżej ceny rynkowej (za co przepraszam), postanowiłem skrócić wszystkie obecne bany związane z handlem o połowę. Cytat...

Monday, 09.01.2017, 21:15

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

cos bym napisal ale jeszcze poczekam

Sunday, 08.01.2017, 19:28

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

tak jest i to jest nie do unikniecia. gdzie kiedys ktos mial miliony ph??????? jak ci na czym teraz zalezy i masz miliony ph jaka to roznica dla ciebie czy dasz 50k, 100k lub 150k za zwoj. zadna cieszysz sie jak glupi jak to kupisz i nie myslisz o tym. kupilem 2 zwoje zycia, jesli dobrze pamietam kliknelem 150k bardzo mi na tym zalezalo, mialem juz 1 szt i chcialem miec komplet dla aniolka

Sunday, 08.01.2017, 18:58

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

juz wiem za co mam bana. masakra jak dla mnie. oczywiscie nie bylo przekretu. kupilem 2 zwoje. dalem wieksza cene, bo wiedzialem ze w tych godzinach co koncza sie aukcje nie bedzie mnie na grze. i co? zostalem posadzony o przekret kiedy administracja zrozumie ze ceny beda rosly bo ludzie maja coraz wiecej ph porzez runy dag ing lag itd zycze wszystkim powodzenia i pozdrawiam cale BC, w szczegolnosci starych graczy

Sunday, 08.01.2017, 18:13

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Snaker stój dziób jak nie znasz sytuacji

Sunday, 08.01.2017, 18:12

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Nadal chcialbym dowiedzieć sie o co konkretnie chodzi. Napisze to ktoś wreszcie?

Sunday, 08.01.2017, 17:21

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Napisz wreszcie o jaki przedmiot chodzi. Za niby kilka razy to robiłem? Jakaś masakra i jedna wielka pomyłka. Tak jak z tym gościem z tv co mu traktor zabrali. I nagle okazalo sie to pomylka.

Sunday, 08.01.2017, 17:03

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Baal. Ja nawet nie dowiedziałem się za co zostałem ukarany. Co kupiłem lub sprzedałem.za ile. Kiedy. Nic zero informacji. Ale to już kultura administracji jak szanują graczy z kilku letnim starzem. Nic już wiecjej.Nie pisze bo nie widzę sensu. Kto mi zrekompensuje dzień gry za który zapłaciłem? Za straty które odniosłem i mogę ponieść w związku z takim banem . jak dla mnie najpietw powinno być jakieś zapytanie i możliwość wyjaśnienia. Takie działania i kant d.... można Sredniowiecze

Sunday, 08.01.2017, 16:47

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

U nas chyba chodzi a pare kilo ph a nie o miliony Tamci mogą. Nadal ciężko mi zrozumieć zasadność takiego działania. Tak jak pisze arioch. Człowiek nie winny a cierpi. Chciałbym zobaczyć konkret O jaki chodzi . Co i kto sprzedał i kto za ile kupił. A pozniej chcialbym znac opinie wszystkich graczy z TE. Teraz pewnie zero odp

Sunday, 08.01.2017, 15:46

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Powiedz mi na jakiej podstawie uważasz że cena była za wysoka. Kupiłem bo akurat było mi to potrzebne do pobocznego. To jakaś przesada żeby według własnego uznania karać uczciwych ludzi. Szczerze to nie wiem o jaki swój kupilem Zobacz ile ja kupuję na aukcjach! Nie sprzedawalem nic od wieków. A teraz coś kupiłem przypadkiem co jak dla mnie wydawało się atrakcyjne. Pamiętaj że każdy przedmiot na aukci jest tyle warty co kupujący jest w stanie dac. Dla kogoś może to być 10ph a dla kogoś 10k ph. Bo...

Sunday, 08.01.2017, 09:28

Autor: w0laj

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

przepraszam ze slowo wyzej, ale emocje wzioly gore jak zobaczylem ze nie slycznie mam blokade konta