Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-3 of 3

Tuesday, 22.06.2010, 11:38

Autor: ss24

Bledne naliczanie ilosci zabitych jednostek w rundzie - wyjasnione

wyglada na to ze masz racje ;] Zachariasz dodaje +30hp do jednostek jak wynika z raportu, a tamtem mial 26hp zycia po 2 rundzie. wiec po zabiciu zachariasz'a nagle zycie mu sie zmienilo na -4hp, wiec umarl. Mozna zamykac, bo juz nic wiecej w tym temacie nie ma do napisania.

Tuesday, 22.06.2010, 10:25

Autor: ss24

Bledne naliczanie ilosci zabitych jednostek w rundzie - wyjasnione

Po rundzie 2 zostaly 2 jednostki: Zachariasz z 144hp i Wilczy Pogromca Gwardzista z resztka zycia 26hp. W 3 rundzie bohater oddaje 2 ataki, wszyscy gina czyli 2 w/w jednostki, a jest napisane, ze bohater zabil tylko 1 sztuke. http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=18e7a56754 "walenie w trupa" to to nie jest, bo obie jednostki byly zywe po 2 rundzie. PS. Jestem ciekaw czy to tylko kosmetyka, czy moze ma to wplyw na poprawne naliczenie XP za zabitych wrogow w lokacji ?

Wednesday, 02.06.2010, 19:20

Autor: ss24

Timery Ekspedycji

Właśnie doświadczyłem bug'a związanego z Timerem ekspedycji. Miałem oba timery wolne, czyli możliwość założenia i dołączenia do ekspy: TERAZ Członek klanu założył ekspe, ja dołączyłem no i oba timery zostały zajęte, tak jakbym to ja zakładał i jeszcze zabrał drugiego swojego bohatera, a przecierz ja jestem gościem. Zakładający wział siebie i swojego drugiego bohatera i wygląda na to, że moje timery zostały potraktowane tak samo jak timery zakładającego. EDIT: wiedziałem, że czegoś zapomniałem se...