Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 281

Wednesday, 19.10.2011, 18:37

Autor: Soren

obraza

Dzieki, spokojnej gry dla BC Guard...Zule to Cioty...

Wednesday, 19.10.2011, 17:59

Autor: Soren

obraza

I bardzo dobrze...przyznaję się, obraza dotyczyła, w temacie Wacka a w opisie jego Starej... Frędzlem trzeba się urodzić...i nie płacz bo Ci się ulewa... Daj notę dyplomatyczną Pomponie...kare dostane a prawdy nic nie zmieni... Zreszta co to za obraza...ja bym sie nie wstydzil wykonywanego zawodu...

Wednesday, 19.10.2011, 00:16

Autor: Soren

Spam....

Za jeden Twoj, bo bombek masz sporo dostało już paru od Was...ja na godzinke zrobilem 4 naloty a Wy 2 i 2 proby...niestety wrocili w proszku..jutro wkleje staty...cieniutko jak na koalicja vs 1 gracz, moze jestescie tak slabi?

Wednesday, 19.10.2011, 00:05

Autor: Soren

Spam....

Zaczalbym liczyc straty tych waszych nalotów bo skonczy sie tak, ze to ja wiecej zburze

Tuesday, 18.10.2011, 23:47

Autor: Soren

Spam....

Arlo wiem jak bylo w SSGU bo tez tam bylem...i walczylem a Shin simowal...Malinka tam byla i duzo innych graczy...

Tuesday, 18.10.2011, 22:41

Autor: Soren

Spam....

No wlasnie nic z tego nie jest prawda...i nie chodzi o to ze tyle osob mnie nie lubi...tylko o to, ze nie dajecie rady i chcecie sie mnie pozbyc..."dac przyklad", jak mowila ta smieszna nota dypolomatyczna...usmialem sie po pachy...jakoś nie cierpią mnie tylko Twoi koalicjanci...to naprawde pol serwera...buahhahahaha

Tuesday, 18.10.2011, 22:07

Autor: Soren

Spam....

Dlaczego? Grunt to sie nie zlamac tak jak Ty to zrobiles...zawsze robisz wazeline do tej koalicji, ktora wygrywa. MW, padlo to SSGU, padlo to Zule...gorzej bedzie sie dzialo w Zulach to pojdziesz dalej...zalosne troche... Wiekszosc wiosek to byly moje wioski, zwlaszcza z 5e...zreszta to nawet nie moje slowa...a to zagranie koalicja na 1 bedzie sie za Wami ciagnelo do konca...przykre, ze nie dajecie rady w pojedynke...a i grupwo to slabo wychodzi...jak tam Wacek zadowolony z wyniku tych Twoich kl...

Tuesday, 18.10.2011, 21:46

Autor: Soren

Spam....

40 na 1 to kazdy potrafi...gdybyscie chociaz jednego wyznaczyli i byloby 1 vs 1 ale nie...pisz co chcesz i tak pomimo strat to ja jestem wygrany w tej wojnie...chociaz nie chowam sie za plecami innych... No tak, kazdy, byly 3 jeden zlamales Ty a drugi Palagrin. No i teoretycznie ten dzisiejszy Rysiek...widac kto je lamie.

Tuesday, 18.10.2011, 20:26

Autor: Soren

Spam....

Prawda taka, ze nie daliscie rady zniszczyc mnie atakami, oblami t o juz w ogole wiec teraz podpucha na naloty....zalosne ale co zrobic jak sobie nie radzicie.... Wacek jaki jest taki jest chociaz sie przyznal: Nadawca: Święty Wacek Tytuł wiadomości: Re: [KLAN] tak informacyjnie Data wysłania: 2011-10-18 19:37:56 Bo pierwszy raz w historii to my nie sugerujemy się ustaleniem. Zawsze byłem solidny wobec paktów i nie szukałem dziury w całym. Ale zapadła na forum taka decyzja a nie inna. a ze jeste...

Tuesday, 18.10.2011, 18:46

Autor: Soren

Zerwanie paktu na naloty, koalicja Zule&RSR a BC.

Witam, pakt zerwany! Data wysłania: 2011-10-18 18:43:12 Wroga armia gracza rysiek rozpoczęła nalot z wioski Wioska5 [360,348] na Twoją wioskę 123 [368,330]. Zajmie jej to: 11 min. 32 sek. (koniec akcji przewidywany jest na 18 października 2011 18:54:44) Dodam, tu też załosne wypociny Wacka: Nadawca: Święty Wacek Tytuł wiadomości: [KLAN] NOTA DYPLOMATYCZNA Data wysłania: 2011-10-18 18:50:30 Wiadomość dla wszystkich członków klanu. Witajcie. Po zaistniałej ostatnio sytuacji gremium Naszej koalicji...

Tuesday, 18.10.2011, 11:39

Autor: Soren

Spam....

Prosba o zamkniecie, nie da sie tak z Wami rozmawiac stad zmieniona nazwa...

Monday, 17.10.2011, 21:54

Autor: Soren

Spam....

Tak, tak....ponownie sie mylisz...to juz dzisiaj, ktory raz..hmmm...kto to policzy...zmieniam nazwe tematu bo Zule po raz kolejny nie potrafily pisac na temat....

Monday, 17.10.2011, 21:40

Autor: Soren

Spam....

Ciezko kopac w suficie...to dobrze, nie dyskutuj... Oglada ktos z Was jakies fajne seriale...ostatnio Szwagier mnie zarazil...przyniosł TeraNova i WalkingDead. Naet niezle. Moze ktos znac cos fajnego?

Monday, 17.10.2011, 20:57

Autor: Soren

Spam....

Ty chyba faktycznie jestes po podstawowce, wiesz co to jest sojusz? Ten opis nic nie mowi o ochronkach dla Elfików, Arma a co wiecej dla Cracovii... Zacytuje bo Wruz bedzie w poczcie mailowej szukal.. Sojusz – porozumienie o wspólnym działaniu mającym doprowadzić do osiągnięcia określonego celu. Wacek jedno, Oni drugie. Szefem teraz jest Wruzgul i on decyduje...Klany nie przetrwaja tygodnia...ludzie padna ze smiechu... Poza tym klan Armageddon nieistnieje, czepiajac sie szczegolów....

Monday, 17.10.2011, 20:48

Autor: Soren

Spam....

Wruz taki inteligentny jest, ze nie musial sie uczyc czytac...do Rzadu go...nadaje sie jak nic...tam tez mozna tak piep...bez konca kilka godzin... U nich jest zawsze tak, ze kazdy klan chce ochronke a kazdy mowi cos innego...zreszta Wruz skomentowal, jakie ma podejscie do tego co napisal Wacek. Brzmiało to mniej wiecej tak: "mam go gdzieś". Taka polityka.

Monday, 17.10.2011, 20:39

Autor: Soren

Spam....

Chyba 8 sztuk z Biedronki masz...zapraszam do klanu nie objetego paktem...chyba zaczelo padac u Ciebie Wruz? A mi Wujek powiedział, że Ty byłeś pierwszy...takie gadanie o niczym...jaja trzeba miec a nie kupować...myslisz, ze od dwoch nalotów Ci urosna? Mozna zacytowac jedna ze skarg, Wruz vel mały Frędzel...

Monday, 17.10.2011, 18:40

Autor: Soren

Spam....

Nie skomentowales odchodzenia od klanu...czym moje postepowanie rozni sie od Twojego? Niczym wiec nie oceniaj mnie...jak robisz to samo... Zawsze jak sie pojawi jakis wazny temat to zaraz go zasmiecisz...koniec spamowania...

Monday, 17.10.2011, 18:29

Autor: Soren

Spam....

Szkoda gadac z Toba...juz mi sie nie chce wiec twoje posty bede ignorowal...mam nadzieje, ze pakt bedzie zachowany...i kolejny Wruzgul go nie zlamie...ale jak to sie mowi czas pokaze Poza tematem, kiedys jak kojarze bylo mnie tego ciaglego obrzucania sie blotem. Zawsze byly walki: SS, MW, PSD, IW, itd itp...ale ludzie sie jako tako szanowali...przyszly dzieci i zepsuly gre... 5zł skasowalem bo dzieci teraz lodow jesc nie moga...

Monday, 17.10.2011, 18:19

Autor: Soren

Spam....

Tak, tak a teraz wrocmy do rzeczywistosci. Nalotow nie chce nikt sa przepychanki ale to bez sensu. Budynki stawimy 5 dni i przez glupie naloty je tracimy...juz bez wzgledu na to co to jest czy silos czy CD...pakt jest i tego sie trzymajmy...dajmy sobie buzi... Poza tym, zyjecie w przekonaniu, ze my nie mamy bombek...tez mamy i to sporo wiec nikomu sie to nie oplaca...nie ma sie co straszyc... Ja sugeruje Spiryt, zebys sobie w opisie dodal do tych 10+2 i jak sie skonczy pakt to sobie pouzywasz......

Monday, 17.10.2011, 18:03

Autor: Soren

Spam....

Nikt nie uciekl na urlop, nawet napisalem kiedy wroce Wolfowi...daj choc jedna bombke najpierw je zdejme a pozniej to juz bedzie podkladka... Ktoś powinen Cie poskromic, szkoda, ze Wolf sie nie zdecyduje na wywalenie Cie z klanu...moglbys sie popisac...