Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 22

Friday, 19.08.2011, 12:11

Autor: Pan Ktoś

Rebalans 5e i 6e

Co by nie było, misio i jego golemek znowu nabijają posty ... Ech stratedzy -... Shin = Woroszyłow (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kliment_Woroszy%C5%82ow ) co byś nie musiał kupować słownika przypadkiem ... ! Proszę zwrócić uwagę na baretki i porównać je z postami na tym koncie jak i na innym zablokowanym - bez komentarza ... http://pl.wikipedia.org/wiki/Baretka_odznaczenia - to też Ci się przyda bo wiadomo słowniki są drogie . Komentarz; Co do zmian na lepsze w 5 epoce jestem przeciwny lepiej ni...

Thursday, 30.06.2011, 00:20

Autor: Pan Ktoś

Rebalans 5e i 6e

Golemiku Zasadniczo to Nic Do Ciebie nie mam i nie miałem - ot wszystko Gra ZDECHŁA i tyle ...

Thursday, 30.06.2011, 00:04

Autor: Pan Ktoś

Rebalans 5e i 6e

Przypomnę Ci Shin że grałeś kiedyś w takim milutkim klanie -możliwe że zapomniałeś ... http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=281 Pozdro Misiu vel Kaz-Max

Wednesday, 29.06.2011, 23:06

Autor: Pan Ktoś

Rebalans 5e i 6e

Burok Wiesz co to jest ???? Shin ?!

Wednesday, 29.06.2011, 22:57

Autor: Pan Ktoś

Panie i Panowie ...

Powitam Was na początku mojego krótkiego wystąpienia , dodam że serdecznie ! Wspomnę o tym że nasi Ulubieni Admini nie zrobili nic oprócz kosmetyki przez X lat grania -gdy przychodzi do reform to okazuję że lepiej pociąć człowieka i dać ,,ł....m ,, eventa może się zamkną .... Co do strategów gry; Baldr Golem Shin Wruzgul Mistrzowie taktyki i nabijania postów !? Gratulacje - Panowie !!! Zacytuje Was - ,, My być w 6 i my być 5 - my sobie radzimy a Wy nie ..?! ,, Teraz -trochę wyjaśnień po wakacjac...

Monday, 09.05.2011, 22:21

Autor: Pan Ktoś

Czas Wojny - przyszłość? Czy może przeminęło z wiatrem?!!!

Na początku pozwolę sobie pozdrowić Graczy i Administrację ... Chciałem by wątek dotyczył pewnej rasy która w tej Grze nazywana jest człowiekiem , ale pozwolicie że najpierw wypowiem się na tematy które mnie trochę martwią ; Zacznę od tego , że Temu który wymyślił system logowania na forum należy się- winszować sprytu !!! Sami się potem dziwimy że tak mało graczy się wypowiada na forum może ułatwieniem by było wprowadzić jakieś narzecze języka Jidysz ?! Zaprawdę było by łatwiej... Następnym tema...

Thursday, 03.02.2011, 17:15

Autor: Pan Ktoś

Czas Wojny - przyszłość?

Już się opamiętałem DIABEŁ Zmiany będą wprowadzone na hura , bo kto kogo zakrzyczy ten będzie miał rację ! Naloty na T2 też są problemem bo tak naprawdę nie ma tam co zaczynać gry -TAKIE SĄ FAKTY dobijesz do 3 epoki a w 4 Masz nalot na bank ! Zmiany pod nowych graczy tak ale zmiany na istniejącym poziomie uważam za bezzasadne i tyle!

Thursday, 03.02.2011, 17:03

Autor: Pan Ktoś

cos zrobcie z obelgami

Odpowiedni dobór armii niweluje przewagę a żadnego bugu niema ... Jak Ktoś kiedyś to ładnie nazwał ,, STRATEGIA,,

Thursday, 03.02.2011, 16:42

Autor: Pan Ktoś

Czas Wojny - przyszłość?

DrastiC ma rację po co komu rozbudowa i zdobywanie wiosek jak bedzię miał stolicę posiedzi ktoś w niej 2 lata na zdublowanych polach i ma Mutanta to po co mu wioski ...?! Ma ktoś armie mutanty -to co poproszę w zestawie mnie nie oblegać -po 2 latach 3000 halek biega i rozstrzyga bitwy ( to tylko przykład) Następne propozycje to przemianujcie nazwę gry na ,, WALCZĄCYCH FARMERÓW I RZEMIEŚLNIKÓW,, Nie wiem na czym polega gra z wampirami ... bo mnie nie interesowała ! Wiem jedno, za nim się ulepszy ...

Wednesday, 02.02.2011, 17:59

Autor: Pan Ktoś

Czas Wojny - przyszłość?

Mi też strasznie podobają się zmiany bo tak po prawdzie ,bazując na stolicy i deblu na polach stolicznych w 6 epoce ,, EKIPA WETERANÓW ,, T1 po prostu ucieknie do 7 epoki której niema . Zakładam że jest to przypadek zmiany w systemie gry ? a nie nacisk lobby z 6 epoki ?! Jestem za zmianami oczywiście ale coś za coś ! Zmiana zasad gry w trakcie jej trwania jest po poprostu zagraniem szulera !!!! ( tak samo jak osłabienie człowieka bez rekompensaty dla Graczy którzy stracili majątki na zakup drogi...

Tuesday, 01.02.2011, 00:35

Autor: Pan Ktoś

Zwój który szkodzi ...

Dziękuje za szybkie rozwiązanie problemu

Monday, 31.01.2011, 23:20

Autor: Pan Ktoś

Zwój który szkodzi ...

Mało tego Administrację też... obezwładnił . ... !

Monday, 31.01.2011, 22:46

Autor: Pan Ktoś

Czas Wojny - przyszłość?

""Chciałbym zebrać w jedno miejsce, w jeden post właściwie, wszystkie konstruktywne uwagi i zarzuty, jakie posiadacie względem CzasuWojny. Byłoby świetnie, gdyby udało się nam wszystkim (twórcy <-> gracze) nawiązać wspólny dialog i jeszcze tchnąć życie w TE."" Wybaczcie proszę że wtrące swoje 5 gr ... Sprawa ostatnich banów nadszarpnęła zaufanie graczy do działań Operatora i Administracji . To też jest problem mimo wszystko . Prosiłbym Cię Czarny o wypowiedź na ten temat -dotyczy banu Świra STAŁ...

Friday, 28.01.2011, 08:11

Autor: Pan Ktoś

Zwój który szkodzi ...

Szanowna Administracja może w końcu zajmie stanowisko dotyczące sprawy banów za zwój ,,Obezwładniający Dym wśród Bagien,, ... Pomimo upływu już pewnego czasu i wskazywania przez Graczy iż bany nałożone za udział w aukcji są co najmniej wątpliwe a nawoływanie do rozpatrzenia i sprawdzenia zasadności nie przynoszą efektów . Skłoniło mnie do podejrzeń że istnieje pewnie- bug ?! W związku z tym zgłaszam istniejący problem który jest istotny dla Graczy , a jego rozwiązanie pozwoliło by rozwiać wszelk...

Sunday, 23.01.2011, 00:42

Autor: Pan Ktoś

Propozycja z urlopami a ochronkami.

Co do zmian jestem na tak , ponieważ by wprowadziły sporo usprawnień ! Proponuje wprowadzenie licznika lub zegara kończącego urlop i do tego wywieszkę ,, MOŻNA MNIE OBLEGAĆ ,, z małą opcją możliwości wysyłania z konta potencjalnej ofiary krótkiej wiadomości na pw . Znacznie by To ułatwiło działania ... Mistrzowie z 6 epoki wstyd ! Zajmijcie się lepiej poważniejszymi problemami tej gry ...

Monday, 17.01.2011, 22:05

Autor: Pan Ktoś

jawność na aukcjach

Pozwolę sobie dodać kilka uwag dotyczących jawności aukcji ; Wiem że temat został założony przez Grzeola i szacunek za to że próbuje dowieść swoich racji !!! Co do aukcji to ; 1. Brak zainteresowania czy też brak chęci osób których to jeszcze nie dotknęło ! z wyjątkami za co moje uznanie ... ( i nie wspomnę o MW bo to gwiazda błyskających fleszy na forum i wszystko na nie ) 2. Zakładam że to sytuacja była przypadkowa ! ( a zakładam że tak było !!!) 3. Brak zrozumienia przez Operatora serwera T1 ...

Monday, 17.01.2011, 20:29

Autor: Pan Ktoś

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

Co do Was Panowie - już Macie wyrok i podejrzewam że nikt nie odważy się go cofnąć a już nie wspomnę o Tym że zapadł na podstawie domysłów ... A teraz Lomnas możesz mnie zablokować ... Ostrzeżenie za złamanie regulaminu Działu Skarg i Pręgierza. Lomnas

Monday, 17.01.2011, 19:49

Autor: Pan Ktoś

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

Dalej czekamy na werdykt "TRYBUNAŁU DO SPRAW HANDLU ... "