Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-4 of 4

Tuesday, 18.01.2011, 20:28

Autor: elfhelm1

Ochrona po przejściu do kolejnej epoki i atak

Witam, mój problem polega na tym iż wg informacji na stronie wioski mam jeszcze 50 minut ochrony przed napadem ale przed chwilą zostałem zaatakowany przez gracza...

Thursday, 22.07.2010, 19:28

Autor: elfhelm1

Przejście do drugiej epoki

Witam !! Mam zamiar przejść do 2 epoki. Mam już ołtarze na 20 oraz 19 lvlu i teraz chciałem zadać kilka pytań: 1) Czy po przejściu do 2 epoki mam usunąć 2 wioskę? (oczywiście po zabraniu wszystkich surowców) 2) Jakie kopalnie oraz budynki budować na początek? 3) Jakie wojsko produkować? 4) Jakie szukać pola dla nowych wiosek? Jakie surowce będą mi najbardziej potrzebne? Aha i jeszcze jedno, przeczytałem iż przydałby się trzeci bohater, w takim razie jak się pozbyć bohatera z drugiej wioski tak a...

Thursday, 24.06.2010, 22:04

Autor: elfhelm1

Gdzie i z czym zacząć rozwijać bohatera

Ok, to już początek mam za sobą mam bohatera na 2 poziomie i nawet znalazłem jakieś buty i broń. Chodzę z 10 DM-ami na 3 poziom Jaskini no i dostaje jakieś 100 doświadczenia za wyprawę. Pytanie: Czy da się zarobić gdzieś więcej?

Thursday, 17.06.2010, 21:36

Autor: elfhelm1

Gdzie i z czym zacząć rozwijać bohatera

Witam, jestem nowy i nie bardzo mogę znaleźć na forum odpowiedzi. Otóż, chce chodzić na lokacje specjalne. Od czego i z jaką armią zacząć Bohater to anioł z dowodzeniem na 5 poziomie i lotem. Próbowałem chodzić do siedliska wilkołaków no ale po tym zabiegu musiałem wskrzeszać bohatera Z góry dzięki i pozdrawiam