Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-15 of 15

Wednesday, 25.06.2008, 13:04

Autor: Heresy

Słowa Runiczne.

Ja też znalazłem właśnei "Spowolnienie". Fakt, przydał by się jakiś opis wszystkich czasów i rodzajów magii w tutorialu btw. Spowolnienie będzie pewnie obniżało inicjatywe przeciwnika

Sunday, 22.06.2008, 19:44

Autor: Heresy

Bonusy z budynków \ Koszty budowy (Epoka Kamienia Łupanego)

Ołtarz - poziom 14 Koszt: 3317 6633 Czas: 9 godz. 12 min. 41 sek. Czas ochrony przed pierwszym atakiem po przejściu do nowej epoki zwiększony o 14 h. Bazowa ilość surowców w nowej epoce +1519%. Ochrona wioski przed oblężeniem po przejściu do nowej epoki zwiększony o 84 h

Wednesday, 18.06.2008, 01:35

Autor: Heresy

Łączenia Armi z wioski 1 w wiosce 2

Witam Jak w temacie... ...nieco irytuje mnie sytuacja gdy: Z wioski 1 do wioski 2 wysyłam pewną armie, apo pewnym czasie chcę tam dosłać jeszcze kilka jednostek, a w wiosce 2 nie mogę połączyć tych armi, mimo iż armie te pochodzą z jednego miasta. W każdym takim wypadku muszę wracać tymi armiami do miasierzystego miasta i tam je łączyć w jedną. Da się coś zrobić w tej kwestii ? Pozdrawiam

Sunday, 15.06.2008, 23:51

Autor: Heresy

Sprzedaż run

szukałem... A poniższy temat jest o łączeniu run, a nie o ich sprzedaży, wiec nie rozumiem o co ci chodzi : o btw. obrażanie wydaje mi sie zbyteczne "neokidzie" Pozdrawiam

Sunday, 15.06.2008, 23:07

Autor: Heresy

Sprzedaż run

Witam Jak w temacie... ...proponował bym dodanie możliwości sprzedaży run za surowce, podobnie jak jest w przypadku przedmiotów. "Mięso armatie" to chyba najlepsza nazwa jaką można nazwać runa w lokacjach specjalnych, dropią bardzo często, a nie są używane praktycznie wogóle. Rozumiem oczywiście, że w późniejszych epokach pewnei to sie zmieni, ale bynajmniej na początku, miło by było mieć jakieś dodatkowe surowce Pozdrawiam

Thursday, 12.06.2008, 13:22

Autor: Heresy

maczuga znikneła

Cytat wypowiedzi "Konrad" Zdejmij dowolny przedmiot z bohatera. już wróciła dzięki

Thursday, 12.06.2008, 03:04

Autor: Heresy

maczuga znikneła

jakieś wieści ?

Wednesday, 11.06.2008, 00:25

Autor: Heresy

maczuga znikneła

Witam Znalazłem już podobny temat na tym forum ,ale tam sprawa została rozwiązana więc postanowiłem założyć osobny Chodzi o maczugę która mi znikneła. Była to normalna maczuga z jednym slotem i włożonym w niego runem FEH. Jednego dnia była na postaci, a nastepnego już nie. W międzyczasie nikt napewno mi jej nie usuwał, ani sprzedawał, a napewno już nei byłem to ja. Link do mojego profilu to : http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?a=profile&uid=263 ID : 263 Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Monday, 09.06.2008, 14:48

Autor: Heresy

Gilgamesh

Już testowałem, ale symulator nie uwzględnia włąnsie mojego leczenia, i w kazdej próbie ginie 2-3 Mamuty. A z tego co widzę to ta kolacja, przynosi i tak dosyć mierne XP. Chyba się jeszcze trochę wstrzymam z zaliczeniem teog zadania, wolę pofarmić goliata z niezłym XP, a Gilgamesh zostawię sobie na koniec epoki Mimo to dzięki za rady. btw. jesli ktoś by miał jeszcze ajkeiś raport z tej lokacji, a w szczególności z atakującymi Mastodontami i podobnym profilem bohatera do mojego (choć niekonieczni...

Monday, 09.06.2008, 14:35

Autor: Heresy

Symulator Walk

Mam małą sugestię co do Symulatora Walk. Jak zauwązyłem w symulatorze można ustawić jedynie: - poziom bochatera - czy jest on jednostką latającą - oraz jego pozycje Nie ma natomiast nic jeśli chodzi o jego statystyki. Chodzi mi tu o rzeczy jak: - bonus do leczenia ( w przypadku postaci leczących ) - wielkość ataku oraz obrony itd. - przedmioty jakie posiada na sobie bohater Moim zdaniem statystyki te powinny być automatycznie kopiowane do symulatora z danej postaci ( przy większej ilości bohater...

Monday, 09.06.2008, 14:24

Autor: Heresy

Gilgamesh

ładna walka Ja chodze z 10 Mamutami, i własnie nie wiem czy mają dostatecznie dużo inicjatywy żeby nie paść. Z Goliatem nie miały problemów, ale u Gilgamesh jest o 3 wyższy poziom trudności. btw. gram latającym Aniołem z bonusem leczenia +100. Powinienem zaryzykować ?

Monday, 09.06.2008, 13:50

Autor: Heresy

Gilgamesh

Witam Chciałem zapytać czy ktoś z was walczył już może z Gilgamesh. Jesli tak, prosił bym o jakies raport z walk. Szkoda było by stracić całą armie w głupi sposób Pozdrawiam