Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 41

Wednesday, 08.09.2010, 11:11

Autor: azachiel666

dlaczego gramy w TE i dlaczego rezygnujemy z gry

ten watek jest zalozony poto aby sie wypowiadac co nas w tej grze irytuje wiec ja sie wypowiadam na temat malej mapy przy brak premium.... a co do pisowni bede pisal tak jak mi to odpowiada a nie tak jak to pasuje innym ludzia...

Tuesday, 07.09.2010, 22:12

Autor: azachiel666

dlaczego gramy w TE i dlaczego rezygnujemy z gry

mw naucz siew czytac a potem wypisuj glipoty...nienapisalem ze mnie niestac..napisalem ze nie wszystkich stac a przez co maja pomniejszona mape a to jest jakby i dlamnie bardzo wkurzajace grac na tak malej mapie....a co do platnosci ja mam premium wykupione na 2 miesiace i wcale sie tym niechwale jak ty....(paradoks czy przypadek ?) stsmax...myslenie nieboli rasisto mozesz smialo dalej probowac.....ten watek jest przeznaczony na pomysly co zrobic by gracze nieodchodzili a tymi swoimi tekstami ra...

Tuesday, 07.09.2010, 18:16

Autor: azachiel666

maczuga sandaly wlocznie i helm

wystawilem 2 oferty wiecej niemoge bo w 2 epoce jestem.........jak pujda te dwie to wystawie kolejne dwie

Tuesday, 07.09.2010, 18:11

Autor: azachiel666

dlaczego gramy w TE i dlaczego rezygnujemy z gry

nieprzestane z ta mapa bo to mnie bardzo irytuje...jest to najgorsze utrudnienie na tej grze...gram na wielu innych ale poraz pierwszy sie spotkalem z tak perfidnym przymusem nieoficjalnym do kupna premium....no i oczywiscie musze kupowac bo mi zalezy na mapie a co do hamburgerow to nieczytasz profili...ja jestem w niemczech i place w euro...

Tuesday, 07.09.2010, 15:26

Autor: azachiel666

maczuga sandaly wlocznie i helm

maczuga -bron biala dwureczna wolne sloty +1 atak bohatera +7 wymagania wladania bronia biala 3...sztuki 4 sandaly - inicjatywa bohatera +3, czas marszu bohatera -5 na kwadrat... sztuk 4 wlocznia- bron miotana dwureczna, atak bohatera +8 wymagania , wladanie bronia miotana 3...sztuk 3 helm- wolne sloty+1 , obrona bohatera +5 ceny do uzgodnienia

Tuesday, 07.09.2010, 15:14

Autor: azachiel666

kupie cokolwiek dla bohatera nieumarly poziom 4

jak w tytule kupie wszystko od poziomu 4 bohatera nieumarly...

Tuesday, 07.09.2010, 15:08

Autor: azachiel666

dlaczego gramy w TE i dlaczego rezygnujemy z gry

no to ja napisze jak ja to widze w skrucie : 1) nie kazdego stac na to aby placic za gre ...mam tu na mysli graczy w wieku mlodocianym ktorym to tzw. mama niepozwala a bez placenia ta mapa jest taka malutka ze poprostu niedoopisania...dlatego ja co miesiac place sms-a zeby miec te glupia mape wieksza bo mi przeszkadza okropnie w grze poslugiwanie sie tak mala mapa....a gracz nie ma ochoty 2 godziny szukac po centymetrze mapy innego gracza z tej samej epoki aby go zaatakowac... 2) jesli chodzi o ...

Monday, 06.09.2010, 13:41

Autor: azachiel666

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

co warto w drugiej epoce budowac ? i czy to dobrze ze ja wykonuje wszystkie technologie potem atakuje tego kogo potrzeba aby przejsc do nastepnej epoki i przechodze do nastepnej epoki ? czy powinienem udoskonalic mojego bohatera do jakiegos tam lvl a puzniej przejsc do nastepnej epoki ?

Saturday, 04.09.2010, 22:14

Autor: azachiel666

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

spoko dzieki..ja latam z 6 mastodontami i 3 wilkami na jaskinie 3 poziom dostaje 1 reputacji i 100 ptk. rozwoju a tu jest link do tego http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=21b0e8f2d3

Wednesday, 01.09.2010, 10:17

Autor: azachiel666

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d284c6fdaa teraz lepiej ? mam szamanskie zaklecie i wszystkie jednostki zbadane oprucz tej ostatniej co musze miec 10 totemow i 10 jaskin wiem ze w jaskini poziom 3 bede mial cyklopa ale gdzie to drugie monstrum mam znalezdz ?...niemam pojecia ale pewnie bedzie w lokacji portal mocy na pierwszym lub drugim poziomie...

Friday, 27.08.2010, 09:01

Autor: azachiel666

Atak który nie może się zakończyć

przyznaje racje dla mw ja gram w wiele innych gier bo mam na to wiele czasu za dnia, wiec na dzien dzisiejszy gram w 5 aktualnie rozbudowanych gier...ale ta gra mi sie spodobala szczegulnie, ze zaczynam od epoki kamia a koncze jako maszyna w5235roku jedynie szkoda ze ta mapa jest tu takim utrudnieniem bez konta premium i podejrzewam ze wlasnie dla tej mapy wykupuja gracze premium,,,ale tworcy gry moze pomysla nad rozpracowaniem tej mapy aby ona byla wieksza bez konta premium a dzieki premium np....

Thursday, 26.08.2010, 12:51

Autor: azachiel666

zakup premium

Dziekuje uprzejmie temat do zamkniecia

Thursday, 26.08.2010, 11:00

Autor: azachiel666

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

przepraszam podam dzisiaj jeszcze raz bo wlasnie napadam na jaskinie oto i link http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=efee3fd93a i tak mam ciagle w kolko juz 4 raz napadam przynajmniej mi sie nie nudzi

Thursday, 26.08.2010, 10:21

Autor: azachiel666

zakup premium

poniewarz moderator mi napisal ze mam zakladac nowy watek wiec go zalozylem mam pytanie dotyczace premium...czy moge zaplacic w euro za premium ale nie poprzez platnosc internetowa ? bo jak gralem na desecie to tez nie moglem placic przez paypal wiec mi tam podali niemiecki numer konta i dane i wplacilem kase i dostalem premium...dlatego sie pytam czy tu tez tak moge...bo moja karta postbank. z niemiec nie obsluguje polaczenia z paypal wiec moze normalny przelew bankowy ? jest tu cos takiego bo ...

Thursday, 26.08.2010, 10:13

Autor: azachiel666

Chwalę się dropem

ej ...poto jest ten kanal tu aby sie chwalic tym co sie zdobylo...czy nie ? jak dla mnie to jest fajnie ze cokolwiek zdobylem bo nie wiem czy wiesz ale gram 3 dzien dopiero w te gre i jestem nowy wiec dla mnie to cos fajnego ze mam maczuge...i mnie to w cale nie dziwi ze jest ich tu wiele... a twoj egoistyczny sarkazm...pokazuje ze jestes osoba ktora je zupe widelcem ...skoro nie potrafisz noic normalnego do wypowiedzi nowego gracza dopisac... bo ja bym napisal : no spoko to fajnie ze masz jakie...

Thursday, 26.08.2010, 10:01

Autor: azachiel666

ilosc atakowan jednego gracza

no tak spoko dzieki ale to zmniejszenie mapy bez konta premium to jest lekka przesada ja tam nic nie widze ...niemoge sie obeznac jaka odleglosc mnie dzieli...mapa jest zdecydowanie za mala... a premium powinno dawac cos innego zamiast powiekszonej mapy...to jest akurat dla mnie oszustwo jeszcze sie nie spotkalem z mapa takiego rozmiaru w grze bez konta premium

Thursday, 26.08.2010, 09:57

Autor: azachiel666

premium zakup

jestem obywatelem niemieckiem i mam konto tylko niemieckie a chcialbym zakupic premium..niestety nie moge kupic premium przez paypal klikajac na kraj niemcy bo mi wyskakuje cos tam ze nieobsluguje czy cos w tym stylu...tak czy siak mam kase na koncie w banku niemieckim...karta jest ok bo to konto od 3 miesiecy dopiero , robilem juz w tym koncie przelewy przez neta i wszystko umnie gra ale paypal zaplacic moja karta niemoze i tu moje pytanie : czy ja moge kupic premium ale nie poprzez platnosc in...

Wednesday, 25.08.2010, 20:06

Autor: azachiel666

Kilka itemów

a jak ja bym chcial kupic to w jaki sposob ? jest tu jakas aukcja czy co ? bo gram 1 raz i niewiem jak sie cos kupuje i czym sie placi..co to jest te ph ? na grze niewidzialem nic na handlu jedynie surowce czy to moze wraz z nowa epoka przychodzi ?

Wednesday, 25.08.2010, 13:03

Autor: azachiel666

Jak zrobić screena?

wszystko ladnie i pieknie wyjasnione ale co jak ja mam laptopa niemieckiego wiec mam niemiecka klawiature ... wiec co mam kliknac ? naturalnie mam Fn ale po prawej na gorze mam Entf, Rollen, Bild w dol , Bild w gore, F12, F11, F10, i tak dalej wiec gdzie ja mam ten przycisk ?