Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-15 of 15

Saturday, 11.08.2012, 21:14

Autor: Alzedo

Zmiana epoki

u mnie to samo - zachciało mi się testowania ustroju ... i lipa nie da sie awansować, jak klikałem wcześniej - przed połakomieniem się na ustrój to działało - miałem możliwość skoku ... z 5e do 6e POMYSŁ: w opcji premium można zdjąć ustrój, a przed wprowadzeniem ustroju można bylo skakać, ja mam na ten weekend za malo dni premium zeby przetestować i potem składać reklamacje żeby oddali premke, ale może ktoś sprawdzi??? albo administracja tymczasowo zdejmie koszt "zmiany ustroju" dla tych co cha ...

Sunday, 15.04.2012, 20:24

Autor: Alzedo

Think tank - kuźnia pomysłów

Skoro mozna zrobic event z 1 minutowym budowaniem, co powoduje ze gracze 6e zyskali przewage nie do odbudowania przez najbliższe 1000 lat (chyba ze jakims cudem pojawi sie nowa epoka) to i mozna zniesc na tym serwie i limit epok w oblach i atakach ciekawe jak 1000 piechoty radzi soebie z 2000 halek )

Saturday, 14.04.2012, 20:42

Autor: Alzedo

Think tank - kuźnia pomysłów

Proponuje zniesc limit wspomagania w oblężeniach - w zakresie epok. Skoro w klanie sa gracze z 2, 3, 4, 5, 6 epoki ta koazdy z nich powinien miec możliwość uczestniczenia w obronie KAŻDEGO Klanowicza , byłoby ZNACZNIE ciekawiej.

Friday, 09.03.2012, 09:17

Autor: Alzedo

Czas Wojny - przyszłość?

Ta gra nazywa sie czas wojny a do 4 epoki będzie można simowac .... Bez sensu bo i teraz można to robić - nie sztuka mieć wioski których nikt nie chce ... Bez silnej 4e nie da sie obronić 5e klanom które nie są w topce jak i tym, które wolniej skaczą. Jkai bedzie sens przejścia do 5e jeśli może znaleźć się klan który zabierze cie wszystkie wioski, bo 4 e cie nie obroni? Dlaczego nie obroni - bo brak skutecznej obrony w 4e przed nalotami 5e. Nikt nie powiedział że wybranie "simowej" wersji TE uch...

Tuesday, 06.03.2012, 19:23

Autor: Alzedo

Postulat

Panowie, dobrze by było wyciszyć trochę te wyzwiska, bo one są nikomu niepotrzebne. Idea moze zawoalowana . Chodzi o to by móc dać szanse 4 e na obrone. bo zbicie 5 śmigieł przy pomocy kilkuset arkebuzerów graniczy z cudem ... A jak sami wiecie, skok do 5 nie ma sensu - już teraz nie mamy możliwości obrony 5e przed oblem ... no może nie zawsze ale ... gdyby pominać 4e byłoby to pierwsza droga do straty wiosek. Widać to było w SI. Jedyne na co sobie można było pozwolić to budowanie stolicy w 6e. ...

Sunday, 04.03.2012, 18:47

Autor: Alzedo

Postulat

chodzi o to żeby wyrównać szanse pomiędzy 4e a 5e. W aktualnym stanie kilkuset arkebuzerów nie jest w stanie zestrzelić 5 apach-y. 4e nie ma efektywnego sposobu na naloty do 5e. Stad problem ... I to wym,aga zmiany. Kiedyś zrobiono balans człowieka, teraz należy zbalansować aa w 4e i po kłopocie. Albo dać arkom kopa w przypadku nalotów podnosząc aa Ale do tego potrzeba CHĘCI ze strony administracji do zmiany CZEGOKOLWIEK, a tu nawet napis o przerwie z 20/02 wisi nadal choć minęło już 3 tygodnie....

Saturday, 03.03.2012, 22:26

Autor: Alzedo

Postulat

popieram, niech ktos cos w koncu zrobi w tej grze, bo BW Team ZLEWA ja na maxa

Sunday, 18.12.2011, 14:03

Autor: Alzedo

Petycja Do Administracji

Popieram petycje o odblokowanie ww graczy.

Friday, 16.12.2011, 20:47

Autor: Alzedo

Canis, Sake, Yogurt

Jakieś jaja. A moze przelewy koledzy pokaza za premke to bedzie dowód że nie jesteście świętą ... trójcą ). Ważą się losy jednego z aktywniejszych klanów. Niech admini wezmą to pod uwagę. Premka do odnowienia w lutym i mocno sie nad tym zastanawiamy.

Thursday, 13.01.2011, 21:26

Autor: Alzedo

OBLEGI to trzeba wyjaśnić

Znacznie lepszy byłby brak limitu na dołączanie - tak aby dać równe szanse obydwu stronom.

Monday, 29.11.2010, 22:54

Autor: Alzedo

notoryczne zasiadanie!!!

Jednym słowem TW jest gra bez zasad ... można wiele pisać o BW ale tam przynajmniej multikonto i zasiadanie = ban stały - bo to jedno i to samo .... A tu widać populacja premium za mała to sie pobłaża ... Najgorsze jest to, że to EWIDENTNE złamanie regulaminu - za które cąłe g grozi ....

Wednesday, 20.10.2010, 22:24

Autor: Alzedo

a tak z kim podejrzewasz???

Proszę aby gracz podał swoje ID i kare za puste, niczym niepoparte oskarżenia. Proszę także o szybkie "uniewinnienie" - skoro daje się w 2 min sprawdzić ... to nie wiem na co czekamy. Pozdrawiam i czekam. PS skoro tyle trwa sprawdzenie to poprosimy takze o sprawdzenie całego serwa ... od razu - i będzie czysto ...

Tuesday, 19.10.2010, 20:58

Autor: Alzedo

nie rowno

wlasnie o to biega zeby kara była 1, skoro dopuszcza sie tu mlti ... albno jak kto woli lagodne traktowanie to niech bedzie: 30 dni bana + mozliwosc odblokowania. Ale co innego jak ktos ma 2 konta a co innego jak ma 4 i dostaje za to 14 dni ...

Tuesday, 19.10.2010, 19:13

Autor: Alzedo

wszystkowiedzacy

"Podczas zalogowania się na konto bakteria 1 w ramach okazji chciał sprawdzić datę wymuszenia końca urlopu, lecz nie wiedział (osobiście też nie miałem o tym pojęcia się przyznam), że takowej daty nie było panelach "dozwolonych" w czasie urlopu." Ech kolego EBo widzę ze niechcący - chociaż wiedział ze nie wolno - chciał sprawdzić urlop .. a po co? żeby włączyć na nowo jak się skończy... bo to są jego 2 konta a ich oddanie to pic ... Albo 2 konta na serwie są dopuszczalne albo nie ... nie ma pół ...

Monday, 18.10.2010, 21:47

Autor: Alzedo

zdziwiony

dziwi mnie -chociaz nie tylko to - ze to ebo wypowiada sie za bakterie - tak trudno zalozyc konto na forum?? a moze ebo to tez bateria? ).