Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 146

Saturday, 14.10.2017, 21:23

Autor: BORGHI

naloty i jak tu grać

Jagna już się tak nie irytuj - Bob Budowniczy niebawem , odrobicie straty

Saturday, 14.10.2017, 20:32

Autor: BORGHI

naloty i jak tu grać

Najważniejsze - Administracja nie chce , czy nie potrafi rozwiązać problemu MULTIKONT , trzeba to rozwiązać dostępnymi środkami w grze , a jedynym sposobem są , chyba nie muszę pisać

Saturday, 14.10.2017, 20:22

Autor: BORGHI

naloty i jak tu grać

nie pozostaje mi inaczej odpowiedzieć , jak to że też będę latał nie do waszej usranej śmierci , ale do czasu aż zostanie mi na STOLICY 1 ( słownie jedna BOMBA ) , byli w Waszym Klanie grożniejsi krzykacze od Ciebie , którzy straszyli nie wiadomo czym , od dawna ich już nie ma , bo albo się pokasowali ( Krzyko 13 , Sprawiedliwy Sarecyn 1 itp ) , albo wbili DG ( LOBOSS , Rafiwariat , Darek Zatoń i inni ) albo wymiękli i dali passy do kont RAFIXOWI ( AVIAtor , CORA , Św WACEK , Krzysiol24 , Red De...

Saturday, 14.10.2017, 19:05

Autor: BORGHI

naloty i jak tu grać

Jagna , po pierwsze SZCZURZYCA Jagna sama lata , po drugie , czepiasz się Baalzamona , a może napiszesz monit do Szanownej Administracji , żeby dokładniej prześwietlili KONTO RAFIXA i co i jak on robi , że mając tylko wiochy tzw. BOJOWE czerpie surowce na tak ROZBUDOWANĄ STOLICĘ . Pisałem o tym ponad 3 lata temu . Administracja uparcie twierdziła , że nic nie może ( czytaj nie chce ) z tym zrobić . Skoro jednym wolno , bo nic z tym nie można było zrobić , to zrobiłem podobnie . I co , nawet nie ...

Saturday, 10.12.2016, 08:08

Autor: BORGHI

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - Drop

Mam oto taką propozycję co do ewentualnego T 3 , żeby za przykładem BW , za opłatą kosztem PREMIUM skrócić czas LOKACJI np. do jednej minuty . Obecnie nawet przy wypasionym sprzęcie najszybciej można zrobić LOKACJE w ponad 6 minut x 12 daje nam niepotrzebną stratę 1.5 godziny , przy założeniu , że dana LOKACJA jest przy Stolicy . Czym dalsza Lokacja , tym ten czas się wydłuża , a pewnie to jest denerwujące dla starych wyjadaczy w TE , a nowych graczy robienie godzinami Lokacji na zaliczenie znie...

Sunday, 01.02.2015, 11:26

Autor: BORGHI

Ojciec Chrzestny, BORGHI

Morfeusz , ponoć ryby i dzieci głosu nie mają , a w sumie ten temat nie jest też dla Ciebie

Wednesday, 28.01.2015, 00:17

Autor: BORGHI

Ojciec Chrzestny, BORGHI

ach i najważniejsze mój ID 43315 Login BORGHI Postać BORGHI

Wednesday, 28.01.2015, 00:12

Autor: BORGHI

Ojciec Chrzestny, BORGHI

Po prawie rocznym BANIE , uprzejmie proszę o odblokowanie mojego Głównego konta na Serwerze Mezopotamia .

Friday, 16.01.2015, 19:17

Autor: BORGHI

Nieregulaminowe imię bohatera?

pewnie temu co nadał takie imię lecą z d.... kartofle

Monday, 22.12.2014, 10:02

Autor: BORGHI

Bob - Patologiczny Element Gry

Ja jednak usuwałbym te konta z urzędu , bo dla przykładu wy będziecie się pchali do wyższych epok , a gracze zadekowani w niższych epokach , bojących się skakać wyżej mają nieograniczony dostęp do leżącej odłogiem surki . Przychodzi NOWY GRACZ z chęcią pobawienia się w TE i co ??? Po kilku odwiedzinach np . takiego Sizara rezygnuje z gry , no bo jakie ma szanse w starciu z tak patologicznie rozwiniętą armią ,

Monday, 22.12.2014, 09:31

Autor: BORGHI

Bob - Patologiczny Element Gry

Oto przykład tejże PATOLOGII http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=20fbe04670 . Takie armie , dekujących się w poszczególnych epokach graczy zniechęcają tych nowych decydujących się rozpocząć zabawę w TIME EDGE . W niższych epokach jest całe mnóstwo opuszczonych , nieaktywnych kont , gdzie o surkę na rozwój jest bardzo łatwo . Nie trzeba praktycznie się wysilać , żeby ją zdobyć . Wnioski Droga Administracjo nasuwają się same . Skoro jest w planie otwarcie NOWEGO SERWERA T 3 , to na pewno...

Saturday, 20.12.2014, 11:29

Autor: BORGHI

Podziękowanie

Śmiechu warte . Sizar przeczytał trochę prawdy o sobie i swojej grze , naprężył muskuły i przyszedł do mnie z jeszcze większą armią . Prawdziwy Pajac na gumkach http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0f72a5a479

Saturday, 20.12.2014, 09:29

Autor: BORGHI

Podziękowanie

To jest gra SUPER ZADEKOWANEGO OD LAT GRACZA SIZAR http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5affc8a910 Nie mogąc doczekać się otwarcia T3 , z nudów się zarejestrowałem niedawno na T 2 i ledwo awansowałem do 3 Epoki i odwiedził mnie ten Super Doskonały gracz , licząc pewnie , że mi rozniesie moją lichutką armijkę stoliczną . Śmiech na sali . Sizar pewnie zdechniesz w tej 3 epoce , bo na więcej ze strachu przed nowymi wyzwaniami Cię nie stać . Pozdrów jednocześnie Zuskę swojego współklanowicz...

Monday, 08.12.2014, 18:03

Autor: BORGHI

Bob 2014

Odeszło wielu dobrych strategów TE . Cyt One .. Mana , albo zostali zbanowani , jak JA . Szkoda , że Administracja myśli o kolejnym BOBIE , który doprowadził do śmierci tej gry i wszystkich przekrętów z LEWYMI KONTAMI , MARTWYMI KONTAMI DG , byle tylko naklepać jak najwięcej surki na potencjalnego kolejnego BOBA , prowadzącego jedynie do niesamowitych dysproporcji w grze . Najmocniejsi znowu wygrają , bo jeszcze bardziej się zbunkrują i będą klepać surkę , nie z ataków , tylko z własnego wydobyc...

Tuesday, 11.11.2014, 20:27

Autor: BORGHI

Znowu padł serwer?

wkur....a kobieta , to tylko może być Janet

Friday, 31.10.2014, 17:16

Autor: BORGHI

... do szefa z grubej rury :)

Moim zdaniem najsprawiedliwszą formą BOBa byłoby ( bez względu na epokę w jakiej gra gracz ) , gdyby każdy poziom odpowiadał 1 % np 1 poziom budowanego budynku 100 % zniżki , 2 poziom budynku 99 % zniżki , 3 poziom 98 % itd , wtedy szanse szybko by się wyrównywały , a gracze mieliby większą ochotę na awans do wyższych epok

Friday, 24.10.2014, 17:59

Autor: BORGHI

NOWY SERWER - deklaracje

ja z miłą chęcią zacząłbym zabawę od samego początku . Wszyscy starzy i nowi gracze mieliby na takim starcie wyrównane szanse . Na T1 swego czasu zacząłem zabawę w prawie dwa lata po starcie serwera i wiem ile to wysiłku trzeba włożyć , żeby zbliżyć się do czołówki

Friday, 24.10.2014, 16:27

Autor: BORGHI

Proponuje na nowym serwerze

To kiedy rusza Nowy Zmodyfikowany Serwer ??????????????

Sunday, 12.01.2014, 01:32

Autor: BORGHI

Pytanko

a jak ma mniej ???? często mi się to zdarza

Tuesday, 07.01.2014, 20:16

Autor: BORGHI

Bob Budowniczy < A Przekręty Rafixa

Sushi , nawet rozumiem , że czasem trudno jest udowodnić granie na multikoncie , ale skoro dostrzegaliście problem , który poruszałem , a dotyczący przejmowania surowców w szczególności przed Eventem Boba Budowniczego przez takich graczy jak Rafix z konta Aviatora i Krowy , Świętwgo Wacka z konta Lomnasa , Cory z konta Snajpera i to jest tylko to , co udało mi się wyłowić z gry , jako graczowi mającemu ograniczone możliwości kontrolujące grę , To już zupełnie nie rozumiem w kontekście zaistniały...