Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 41

Wednesday, 23.12.2015, 15:51

Autor: Hiena1

Półroczny, systemowy rozejm na naloty na T1

głosy za TomSant i mariobros za poparciem http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…ofile&uid=20555 http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=24275

Monday, 20.04.2015, 21:42

Autor: Hiena1

Zrezygnować Z Opcji Nalotów Dla Wszystkich Er

wszyscy wiemy co niosą naloty proponuję by zostały usunięte z paska wyboru wiemy ilu graczy przestało grać przez naloty nieraz za głupstwo się je dostawało za grabież surowców czy ataki lub obleg jak by znikły grało by się lepiej bo nawet najbardziej aktywni gracze nie są w tanie się przed nimi wybronić. Ewentualnie jakąś opcje umożliwiającą skuteczniejszą obronę przed nimi np pod każdym ustrojem możliwość wyboru czy chcemy latać a to wiąże się z możliwoscia latania też na nas .Nawet jak by pows...

Thursday, 04.12.2014, 18:50

Autor: Hiena1

Bob 2014

bob ale opcja nr 2

Tuesday, 28.10.2014, 18:19

Autor: Hiena1

... do szefa z grubej rury :)

jeśli ma być bob to tylko progresywny by słabsi zyskali więcej i gra stała się ciekawsza bo teraz mutanty i tak czyszczą bunkry i wszystką skórkę wiec ci co maja wielkie armie mają wiele skórki swojej i tej zgrabionej od słabszych i równy bob oddali ich już w kosmos i będą się chyba nawzajem grabić bo i teraz już zaczyna nie być kogo atakować

Wednesday, 18.12.2013, 22:47

Autor: Hiena1

Event

Cytat Na chwilę obecną rozważamy techniczną możliwość wprowadzenia "ograniczonego" boba tak by słabsi gracze mogli nawiązać walkę z silniejszymi. i na chwili się skończyło haha będzie bez zmian słabsi zrobią 30 lvl jak maja dużo złomu na przetopienie i będą myśleć jaki jestem mocny aż do momentu wjazdu mutanta zero skorki a woje pada max w 2 rundzie pomysł super brawo

Tuesday, 17.12.2013, 10:42

Autor: Hiena1

Event

ja uważam że coś takiego było by najsprawiedliwszym rozwiązaniem żeby choć trochę zrównać bilans mocnych z tymi słabszymi choć tylko w teori bo ci mocni mający duże armie mają dużo skórki bo słabsi ich nie atakują tylko oni wynoszą słabszym surowce osłabiając ich przed bobem lev "0" 100% ulgi lev 10 90% ulgi lev 20 70% lev 30 60% lev 40 40% lev 50 20% lev 60 10%

Monday, 16.12.2013, 22:44

Autor: Hiena1

Chcemy normalnego ewentu BOBA

Tylko jak wejdzie bob bez ograniczeń ci ci teraz maja mutanty będą mieć jeszcze większe armie a ci co są słabi nadal pozostaną słabi dlatego trzeba to wyrównać bobem progresywnym by wszśycy na tym zyskali więcej czy mniej określić jakiś max po 40-50 i takie jest moje zdanie w końcowej fazie i tak bedzie się liczył osprzęt no i szarże haha

Sunday, 15.12.2013, 22:42

Autor: Hiena1

Chcemy normalnego ewentu BOBA

za bobem progresywnym skoro słabsi mają dogonić czołówkę

Saturday, 10.03.2012, 22:15

Autor: Hiena1

Postulat

i jak wprowadziliście już nowy patch.hahahaha czekamy

Monday, 05.03.2012, 23:53

Autor: Hiena1

Postulat

ale Elmmisiek skoro masz nalot to rodzaj ataku to powinieneś mieć możliwość jego wybronienia czy nie

Monday, 05.03.2012, 23:48

Autor: Hiena1

Postulat

zgadza się tak pisałem i tego się nie wyrzekam bolaks ale przypomnij sobie kto wam chwile póżniej załatwił zakaz nalotów i obli na 6 miechów bo z tego co pamiętam kasowaliście już kata może się mylę

Monday, 05.03.2012, 23:24

Autor: Hiena1

Postulat

stsmax tak się składa że duża większość naszych wioch z 3 ery była nasza a resztę odebraliśmy co nam zabrali spartanie czy psd i niby komu zakładaliśmy po 3-4 oble jedynie spartaną a oni nam z psd ale to były dobre stare czasy i policz sobie ile klanów i graczy przestało grać przez graczy waszej koalicji a ten wątek jest założony po to by można było bronić naloty realnie przez 4 erę a teraz to jest prawie nie możliwe

Monday, 05.03.2012, 12:54

Autor: Hiena1

Postulat

czyli najprościej 4 erę zlikwidować i zrobić opcje żeby 3 era mogła skakać do 5 ery bezpośrednio porobią sobie techny i ołtarze na spokojnie bez nalotów czyli kolejna mądra i na miejscu odpowiedz administracji Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Rozwiązanie najprostsze: awansowanie do 5 epoki a kiedy zaczniecie dbać o graczy i coś zmienicie na lepsze bardziej wyrównane czy tak dużo chcemy mieć możliwość obrony przed nalotem tylko takiej logicznej lub możność robienia 5 erze to samo

Saturday, 03.03.2012, 17:43

Autor: Hiena1

Postulat

ps, stawro nie może wejść na forum ma od jakiegoś czasu problemy techniczne ale to nie wina systemu tylko coś ma z lapkiem pomieszane

Saturday, 03.03.2012, 17:42

Autor: Hiena1

Postulat

WYRAŻAJĄCY WOLĘ GRACZY 4 ERY ZWIĄZANY Z BRAKIEM REAKCJI ADMINISTRACJI NA NALOTY ORAZ BRAKIEM MOŻLIWOŚCI ICH OBRONY POMIMO PODANYCH SUGESTII NAJPROSTSZYCH ROZWIĄZAŃ TEGO PROBLEMU !!! Ale może po kolei . Na serwerze T2 po wielu potyczkach nastąpiła pewnego rodzaju ugoda dotycząca oblegania i nalotów . W tymże czasie gracze od lat simujący w 5tej epoce plus zbieranina niedowartościowanych niedobitków stworzyli nowy klan diabły i chwała im za to bo zabawa mogłaby trwać nadal ale w tej grupie osób zn...

Thursday, 29.12.2011, 19:11

Autor: Hiena1

Typ ataku: oblężniczy

tez jestem przekonany że pozostałe niższe ery powinny mieć opcje wykonywalnych i skutecznych nalotów nie może być tak ze jak jakiemuś graczowi z 5 ery coś się nie spodoba zacznie sobie robić naloty na graczy z 4 ery pozostałe ery muszą mieć możliwość równej obrony jak i ataku nalotu pozwalającego niszczyć równie skutecznie budynki nie my naloty zaczęliśmy a za naloty każdy indywidualnie odpowiada i każdy decyduje za siebie nie koniecznie jak dostanie szanse robić naloty 4 era czy 3 era będzie z ...

Sunday, 25.12.2011, 19:46

Autor: Hiena1

co to ma być?

a zapomniałem dodac że dostalem info od stermaxa zatytułowane Tytuł wiadomości: podaj z głupkiem popatrz chodziło o to że ubliżył mojemu klanowiczowi ja pisałem że od 18 mnie nie ma na kącie prucz tego naloty chba sobie stermax i dlik wymyślili bo przypominam że na t2 nawet takie rozmowy o jakiś świątecznych umowach nie miały miejsca prucz tego oble poszly 23 więc panie stermax to ty puki co i pani delik złamaliście umowe o nalotach ale pewnie przejdzie to echem choć znam grega i liczę na jakąś ...

Sunday, 25.12.2011, 19:31

Autor: Hiena1

co to ma być?

delik proszę cię daj sobie spokój bo za tego głupka też należy sie ban stermaxowi bo ja nie uważam że on jest głupkiem jak ty tak uważasz jak kolega z klanu to podaj jego też o bana szkoda że moi klanowicze tak nie płacz i nie podają o bana

Sunday, 25.12.2011, 19:15

Autor: Hiena1

Typ ataku: oblężniczy

zgadza się choć mam kila minut napisze swoje obron a4 ery est bez szans jak ktoś ustawi śmigła z przodu wiec DOMAGAMY się sprawiedliwości żeby 3 era mogła niszczyć budynki z katapultami 4 era z działami a 2 z taranami jak oni chcą tylko niszczyć budynki komuś to powinna być szansa rewanżu to jest bug i tyle dam swój post w wtorek jak wrócę do kraju mam ważniejsze sprawy i myśl;e że nawet niektóre osoby z diabłów je zrozumieją i uszanują oficjalnie będę we wtorek na dziś popieram pomysł spiryta i...

Saturday, 17.12.2011, 22:32

Autor: Hiena1

Petycja Do Administracji

zgadza się nieraz równocześnie pisaliśmy ze sobą na p.v lub czacie to nie możliwe by pisał to 1 gracz proszę o cofniecie bana bo jest niesłusznie przyznany tym graczom z góry dziękuję hiena Canis, Yogurt i Sake trzymajcie się będziemy o was walczyć