Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 84

Wednesday, 14.01.2015, 20:44

Autor: BOBIK

Event

no to podsumowanie tego super eventu jeden or, i nic wiecej czyli jak wczesniej pisalem jaki sprzet pod gre taki event oby tak dalej

Wednesday, 14.01.2015, 17:19

Autor: BOBIK

Event

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=868933fdde najlepsze co mi wpadlo po 23 wyprawach wiec co to za event, dziala tak jak ostatnimi czasy serwery

Tuesday, 13.01.2015, 21:53

Autor: BOBIK

Czy został włączony event 13-14.01

Na 15 lokacji chodze na azazela najlepsza runa do był ken, a z przedmiotow to same złomy, jak w normalny dzien leca

Thursday, 08.01.2015, 10:20

Autor: BOBIK

Brak możliwości wejscia w lotke

Profil gracza BOBIK Bezpośredni link: http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=87 probowałem na trzech kompach w firmie i na dwoch przegladarkach mozilla i ie i za kazdym razem to samo

Thursday, 08.01.2015, 10:07

Autor: BOBIK

Brak możliwości wejscia w lotke

zostaje automatycznie wylogowany

Monday, 06.10.2014, 20:02

Autor: BOBIK

Serwer padł??

dlaczego k.... nas lekceważycie, ludzie potracili wojsko surke, przez nie przez błąd graczy ale przez awarie sprzetowa, a wy tylko nie nie bedzie restartu serwera, i nic wiecej pododawaliscie 3 dni premki wszystkim tym ktorzy byli poszkodowani i tym ktorzy wykorzystali ta awarie czyli wszystko jest wporzadku no zajebiste rozwiazanie problemu mozecie sobie wsadzic te 3 dni gleboko w d.....

Monday, 06.10.2014, 15:32

Autor: BOBIK

Adminstracjo - konto premium - pytanie

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Witam, z powodów niezależnych od nas nie byliśmy w stanie dać wcześniej informacji. Nie planujemy resetować serwera. Pozdrawiam SM a co z naszymi stratami ktore przez ta awarie ponieslismy, te trzy snie premki nam jej nie zwroca

Monday, 06.10.2014, 10:23

Autor: BOBIK

Serwer padł??

co niby te trzy dni ktore dolozyliscie zniweluja moze te straty

Monday, 06.10.2014, 10:04

Autor: BOBIK

Serwer padł??

trzorze sie nie pojawiaja boja się że ich zjemy , dorzucili 3 dni premi a co co z wojskiem i surka, ponad miesiac czasu zbieralem, potrzebowalem prawie 4 miliony zlota na centrum 2 sie poszlo jebac i cale wojsko ktore trzeba stawiac 2 tygodnie

Sunday, 05.10.2014, 20:31

Autor: BOBIK

Serwer padł??

tylko wiesz mozna o cos walczyc, ale nie ma do kogo pisac, my piszemy , hiena nawet pisał na priv do adminow a tutaj zero odpowiedzi, zero jakiego kolwiek zainteresowania wiec w jaki sposob tutaj walczyc

Sunday, 05.10.2014, 15:34

Autor: BOBIK

Serwer padł??

ja tez zbieralem jak to pisales na budynek, potrzebowalem 4mln złota, na centrum po silosach nie mialem juz jak chowac, brakowalo mi ok 400kilo, zbieralem to ponad miesiac czasu, a przez ta pieprzona awarie wszystko stracilem razem z wojskiem, wiec czy to jest uczciwe. w tej sytuacji gracze widza jak admini nas totalnie olewaja, nawet nikt z nich nie pokazal sie od tamtego czasu, ciekawy jestem co by było jak by sie powtorzyła znowu taka awaria, czy koryś z nich by się w koncu zalogował

Saturday, 04.10.2014, 22:29

Autor: BOBIK

Serwer padł??

połowa armii z klanu została ubita nawet nie było czym bronoc, wiec to jest uczciwie

Saturday, 04.10.2014, 17:15

Autor: BOBIK

Droga Administracjo

a proc cie bardzo Update moze ktos dotrwa do tego update

Saturday, 04.10.2014, 16:43

Autor: BOBIK

Droga Administracjo

jakie update, oni nic juz nie robia w celu polepszenia gry, graja juz tylko ludzie ktorzy po kilka lat, nowi ktorzy chca zaczac gre szybko rezygnuja bo armie mutantow im wybiaja gre z głowy po kilku odwiedzinach

Saturday, 04.10.2014, 11:02

Autor: BOBIK

Serwer padł??

i ty myslisz ze jak to jest na t2 ze ci diaabły czy jak teraz sie zowia ludki lesne oddadza ci surke, i wioske, to jest klan ktory nie ma zasad, a po drugie teraz w tej sytuacji widac podejscie tworcow gry, do nas graczy totalnie nas olewaja, chodzi tylko o kase zeby kupowac premke, nawet teraz nie maja odwagi zeby wejsc i wlaczyc sie do dyskusji co w tej sytuacji zrobic, szkoda słow

Friday, 03.10.2014, 15:24

Autor: BOBIK

Serwer padł??

Chyba dalej mamy awarie serwera i admini nie moga sobie z nią poradzic, bo od srody nie moga się zalogować

Friday, 03.10.2014, 08:41

Autor: BOBIK

Serwer padł??

od 17 do 23 probowalem sie zalogowac, nie udało mi sie wiec poszedlem spac, a pierwszyz atak mialem o 20,30

Friday, 03.10.2014, 08:12

Autor: BOBIK

Serwer padł??

i co to da ten nocny bacup juz o tej porze nic nie mialem, z tego co kiedys pisali to bacupy sa robione ok 4 rano, wic powinni cofnac do czwartku rano ale niestety maja nas w dupie, suszi sie juz nawet nie logowal od srody od awarii nie wie co robi, niedlugo juz calkiem nie bedzie mial co robic, bo ludzie po tym nomerze sa wkurwieni ( niestety musze tak napisac, bo nas totalnie olewaja i innych słów tutaj nie ma co używać) niektorzy tak jak ja myśla nad kasacia konta bo to juz nie ma sensu grac,...

Thursday, 02.10.2014, 14:38

Autor: BOBIK

Serwer padł??

tylko ta usterka miala trwac 2 h a trwala duzo wiecej, probowalem na rozne sposoby i nie poszlo, a uwierz komputer nie jest mi obcy, i jakos mi sie nie udalo wejsc,probowalem sie zalogowac do 23 i nic, a miedzy czasie zostalem pozbawiony calego wojska i calej surki, a sytuacja jest podobna jak przy bobie, ja nie stracilem zadnej surki przenosilem ja pol dnia z lotek pozniej jeszcze pol dnia stawialem budynki i stracilem caly dzien na to i na drugi dzien musialem to samo robic, wiec sytuacja jest...