Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-17 of 17

Monday, 25.06.2012, 21:54

Autor: jarutis

Zbrojownia niedziala

Cytat wypowiedzi "facio" różnych* sorki, po dniu przy kompie i paru kuflach browarka oczy już nie te

Monday, 25.06.2012, 21:30

Autor: jarutis

Zbrojownia niedziala

Mam tak samo. Sprawdzone na 3 kompach. Na 3 ruznych kompach z ruznym os, mam xp, viste, 7 i ruznymi interent broserami, wszedzie update os i brosera wylaczone.

Monday, 02.04.2012, 17:35

Autor: jarutis

Prosze o sprawdzenie.

spoko, czekamy na werdykt adminów i jak bedzie wszystko ok, to Qint czekamy na przeprosiny.

Monday, 02.04.2012, 12:24

Autor: jarutis

Prosze o sprawdzenie.

Ole chyba odkryliśmy wrota przestrzenne miedzy Litwa i Polska i siedzimy za sąsiednimi kompami oki, niech admini sprawdzają. Ile rozumiem w kompach to IP Polski i Litwy jest ruzny.

Monday, 02.04.2012, 10:52

Autor: jarutis

Prosze o sprawdzenie.

oho, chyba oskarża nas o multi a mógłbyś dla statystyki podać kiedy kto logwal i kiedy napadał? Ole nigdy nawet nie pomyslialem ze atakujemy Qinta w ten sam czas, może by tak wprowadzić nowa funkcje żeby przy czerwonej kropce było napisane kto kogo atakuje ?

Tuesday, 21.12.2010, 15:32

Autor: jarutis

Dropink podsumowanie?

Dobry pomysł na ten raportownik, popieram pomysł, będzie można podzielić się swoimi linkami. A raportownik będzie tylko na lokacje specjalne czy tez będzie i na wyprawy klanowe? . Także jak i wszyscy chciałbym wiedzieć tajemnice lokacji

Wednesday, 24.11.2010, 17:04

Autor: jarutis

nagie nogi bohatera

dobry pomysł z tymi spodniami i pomogliby walczyć z czlowieka szarżą

Wednesday, 10.11.2010, 20:10

Autor: jarutis

Anuluj przemarsz z wioski do wioski

hm, z atakami o feikach nie pomyślałem. Na lokacje to można by było zrobić, chociaż odwołanie do jakiej 1 min.

Wednesday, 10.11.2010, 19:47

Autor: jarutis

Anuluj przemarsz z wioski do wioski

A jeżeli ten atak idzie 2 godz. w jedna stronę i został tylko wysłany, a tu ktoś prosi wsparcie na oblezenie lub eksp, albo wysylam atak na lokacię, ale przez pomyłkę pisze nie ten poziom,w lepszym wypadku otrzymuje kilka punktów exp, w gorszym tracę hero i armię

Wednesday, 10.11.2010, 19:00

Autor: jarutis

Anuluj przemarsz z wioski do wioski

Mozę można taką funkcję wprowadzić robiąc ataki lub wyprawy na lokacje specjalne? Czasami zdarza się tak ze przez pomyłkę wysyłamy armie nie w te miejsce gdzie chcemy i już niema szansy ją wrócić.

Friday, 05.11.2010, 16:12

Autor: jarutis

Wspaniały pomysł - zmiana kolejności przy wyborze armii

Popieram pomysł i mam jedna propozycje. Gdy wysyłamy armie z wioski do wioski to możemy odwołać akcje, może dałoby się tak zrobić że można odwołać i gdy wysyłamy atak lub szpiegowanie?

Thursday, 04.11.2010, 14:49

Autor: jarutis

+ MULTIKONTA seba1330, sebo21312, Borzymir, kentas, DAWIDEK1, Jeronimo, Big_tomas

Mam pytanko na kato premium i surki. Podczas zablokowania wydobycie surki i konto premium zatrzymujecie na ten czas czy idzie dalej?

Thursday, 04.11.2010, 14:27

Autor: jarutis

Handel - śmiecmi

Jestem w pierwszej epoce i mam trochę złomu takiego jaki nie jest przydatny, a chciałbym kupić jakaś zbroje, niestety tego nie moge zrobic poniewasz bez slotowego zlomu i runek feh nikt nie kupuje. Wiec byłbym bardzo zadowolony z tego żeby po upływie jakiegoś czasu gra kupowała mój złom chociaż za minimalna cenę

Saturday, 30.10.2010, 14:31

Autor: jarutis

Forum umiera, TE też ?

Nie rozpoczynając nowego tematu. 1. skoro na forum jest masa skarg na kato multi kont i wiele banów za zasiadanie, czy mozna by bylo w ustawieniach konta wprowadzić taki punkt jak zastępca? kto aktywnie gra ten wie ze dla gry trzeba poświeci mnóstwo czasu i czasami tak wypada ze masz jakieś ważne sprawy i nie możesz zalogować do gry a twuj klan robi jakas akcje lub eksp klanowy. Przekazanie danych konta dla innego gracza jest zabronione, a tak bylby jakis upowazniony zastepca ktury mógł by to zr...

Saturday, 30.10.2010, 14:21

Autor: jarutis

sytem gry- drop - szczęscie

Ja mam jeszcze takie pytanko. Czy szans na lepszy drop zależy od epoki w której gramy?

Saturday, 30.10.2010, 14:17

Autor: jarutis

co dotyczy broni

Podtrzymuje pozycje Vlada, jeżeli broni niema to trzeba wprowadzić, bo nawet kumpel który nie gra w TE jak opowiedziałem o grze zaczął się śmiać (hero z maczuga w reku leci z F16) Szkoda ze brakuje inicjatywy dla twórców gry. Sam pomysł gry jest ciekawy, jest także ciekawych propozycji od graczy, wiec można by było przysłuchać do niektórych i wprowadzić.

Monday, 25.10.2010, 07:26

Autor: jarutis

+ MULTIKONTA seba1330, sebo21312, Borzymir, kentas, DAWIDEK1, Jeronimo, Big_tomas

ID 38101 Login Jarutis Postać Jeronimo ID 38241 Login Big_tomas Postać Big_tomas Zasiadanie, po 14 dni. Mogę to wytłumaczyć. Z danym graczem jak i jeszcze z kilkoma osobami pracujemy w jednej organizacji i mamy stały ip na wszystkie kompy. Siedzimy w rożnych gabinetach i żeby coś pokazać jeden drugiemu przychodzimy w gościnę i logujemy z drugiegu kompu a potem wracamy do siebie. Nierobilysmy zadnych aukcji ani nie było żadnych ataków jeden drugiego. Wiec prosilbym o odbliokawanie kata.