Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 213

Wednesday, 24.07.2013, 15:20

Autor: Abrakadabra

Naloty

A skąd pomysł, że ja muszę / chcę Tobie cokolwiek udowadniać? latam, bombię bo lubię. i nawet jak atakiem się brzydzę to jest to moja sprawa a Tobie nic do tego ... A co moich dokonań na polu walki, Ci którzy grali na t1 od początku to mnie pewnie znają Jerzys jak ktoś nie kojarzy ;-) A Tobie tylko powiem, że od zera utworzyłem klan i doprowadziłem go do ścisłego grona najsilniejszych klanów na serwerze. Bombami tego nie zrobiłem.

Tuesday, 23.07.2013, 19:31

Autor: Abrakadabra

Naloty

jak czytam takie posty to aż mam ochotę uruchomić moje bombeczki )))) Stoją w hangarach i rdzewieją, a piloci piją i płaczą ... może ktoś chce mnie rozgrzac ? zaatakować ? wkurzyć ? żeby znowu mi się chciało jak mi się nie chce ... ? W stolicy czeka główny bez obstawy ? uwaga, atak sojuszników się nie liczy a tak zobaczcie jakie fajne raporty nie mają kontynuacji ... Poniżej cząstka moich dokonań po post za duży ... http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bdd0aeba68 http://t1.czaswojny.int...

Friday, 07.06.2013, 23:43

Autor: Abrakadabra

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

mój pomysł: 1 2x szybsze budowanie ale tylko 20 jednostek na raz, bez kolejkowania 4x20 j coś za coś 2 To nie jest gra P4W. Wszystkie pomysły które chcą z niej zrobić gre P4W nadają się do kosza PRZED napisaniem

Monday, 27.05.2013, 19:21

Autor: Abrakadabra

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

te jest znacznie trudniejsze do oprogramowania niz BW moze dlatego ? a poza tym nie ma co zlosliwić

Sunday, 26.05.2013, 20:34

Autor: Abrakadabra

Sushi spojrz prosze na to

wybacz ale nadal nie rozumiem to po co siedziec w takiej koszmarnej epoce ? lepiej skakac do 5 i to moja rada dla kazdego z 4e

Saturday, 25.05.2013, 19:55

Autor: Abrakadabra

Sushi spojrz prosze na to

nie musisz mnie pytac zebym zechcial wziac udzial w publicznej dyskusji zwlaszcza w wątku ktory powstal z inspiracji moją osobą nie zgadzam sie z Tobą latają Ci którzy awansowali do 5 Ci co zostali na latwiznie - w 4 - mają problem tak samo można mowic: "oblegi epoki która jako pierwsza ma jednostki z AA (3?) na epoke nizej powinny byc zakazane" i dawac podobne bezsensowne argumenty...

Saturday, 25.05.2013, 19:06

Autor: Abrakadabra

Sushi spojrz prosze na to

to skacz do 5 e wszystkie epoki przed 6 z definicji sa przejsciowe a nie sie kisic....

Saturday, 25.05.2013, 14:13

Autor: Abrakadabra

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

mnie stać, ale moim zdaniem 2 dni premium za darmo dla nowego gracza to za malo zeby skumal o co chodzi i pokochał dlatego 2 tygodnie a z tym wyfarmieniem: na nowym serwie ogranicza czas a nie mozliwość ataku celów zawsze jest wiecej ... dlatego te 4x nie bedzie uciazliwe a przyda sie w 6 epoce (7 wsi)

Saturday, 25.05.2013, 11:10

Autor: Abrakadabra

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

nowy serwer tak, a zmiany TYLKO te bardzo starannie przemyślane. propozycja zmian na nowym serwerze: pernamentne: - liczba ataków x2 - skrócenie czasów o 50% (budowy, chodzenia, odnowienia lokacji i expedycji) i dodatkowo: - przez 2 tygodnie wszyscy mają premium za darmo.

Friday, 24.05.2013, 09:08

Autor: Abrakadabra

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

dlaczego ? zasady TE są fajne do chwili aż w 6e pojawiają sie wioski budowane latami ... nowy serwer na tych samych zasadach - zobaczymy ile osob tam wejdzie ... mozna go uruchomic warunkowo na miesiąc - zostanie jeśli wiecej niż XXX osob wykupi premium i wszystko jasne

Thursday, 23.05.2013, 23:33

Autor: Abrakadabra

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Administracjo. Dacie rade ? Nowy serwer ? a kombinowanie później ... ? Zmiany później ? PROSZE myślę jak mogę najbardziej i fizycznie nie widzę zmian na serwie które dadzą grywalność w sytuacji jak są gracze którzy siedzą w 6e od lat .... chyba ze robimy maksymalny poziom budynku na np. 30 - 40 poziomie.

Thursday, 23.05.2013, 23:25

Autor: Abrakadabra

Może nie do końca

wlasnie... nie kumam ludzi ktorzy chcą miec ciastko, zjesc ciastko i schowac 5 cviastek na pozniej...

Thursday, 23.05.2013, 23:13

Autor: Abrakadabra

Diablo 3

spam dostales ... zaloguj sie tam to naprawde stracisz konto

Thursday, 23.05.2013, 23:07

Autor: Abrakadabra

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

ja pierdziele wy nic nie kumacie... "skonczyc" "zablokowac" pierdolenie jak silny klan nie bedzie mogl zalozyc obla to szybko oddzadzą wsie i zalozą NIE DA się zrobić niczego sprawiedliwego bo NIE MA z definicji sprawiedliwości nawet w RL a co dopiero w glupiej grze.... zawsze silny skacze po słabym i nic tego nie zmieni... co do pomysłu z pierwszego postu: pomysł dłuższy niż 5 zdan nie jest wart przeczytania ... wiec ja osobiscie nie czytałem, podziwiam SM i zmiana wszystkiego na raz jest chora...

Thursday, 23.05.2013, 22:57

Autor: Abrakadabra

Sushi spojrz prosze na to

Cobra , Ty w ogole malo rozumiesz....

Monday, 20.05.2013, 22:56

Autor: Abrakadabra

Sushi spojrz prosze na to

istnieje roznica pomiedzy oddaniem konta nowemu graczowi a oddaniem konta komuś kto juz gra i uzywa go tylko do chowania wiosek, robienia expa, itp. to widac po historii urlopów... wiem wiecej ale nie powiem bo szkoda gdyby najlepsze farmy pobanowali

Monday, 20.05.2013, 22:14

Autor: Abrakadabra

Sushi spojrz prosze na to

Cytat wypowiedzi "Cobra" Chlpie rob sobie naloty, skoro cie to cieszy, chodzi o to bym mogl ci oddac, prosty postulat robisz nalot 100% burzenia w stolicy i bedzie git pasuje ci czy miekniesz? Cytat wypowiedzi "Cobra" Chlpie rob sobie naloty, skoro cie to cieszy, chodzi o to bym mogl ci oddac, prosty postulat robisz nalot 100% burzenia w stolicy i bedzie git pasuje ci czy miekniesz? ja jestem za ))) i zgadnij kto wtedy odwiedzi Twoją stolice ? święty mikołaj Jerzys z workiem pełnym prezentów ki...

Monday, 20.05.2013, 19:40

Autor: Abrakadabra

exp za naloty ?

Cora, ale co za różnica ? myslisz, że nie mozemy ze stolic latac? jakby takie zasady były, oddaje wies, stawiam techno, zostawiam stolice i bomby w stolicy hmn... w sumie ciekawy pomysł ... więcej lotek ... tylko jedna armia do pilnowania ... można bombić NON STOP... żadnych oblegów ... Kurcze, Cora, dziękuję !!!! wiecej bomb bedzie... i jeszcze: wojo z obleganej uziemione ? Cora, Twoi koledzy z koalicji polubia ten pomysł ? aby ? zaloze na Ciebie obleg a Ty ze wsi obleganej armie bedziesz mial ...

Monday, 20.05.2013, 15:58

Autor: Abrakadabra

exp za naloty ?

Dodatkowo: konto nieaktywne dłużej niż tydzień do czasu zalogowania sie wlasciciela jest chronione przed nalotami z automatu zeby sobie nie nabijali expa na nieaktywnych

Monday, 20.05.2013, 15:57

Autor: Abrakadabra

Sushi spojrz prosze na to

ale co za problem latać ze stolicy ? tam wielu z naszych zbuduje więcej bomb wyobraź sobie rozwiniętą stolice, techno, sama stolica + wsie lvl 1 i armia ze stolicy lata z bombami. policz ile tych bomb będzie w przypadku najsilniejszych a co takiemu można zrobić ? NIC a kiedy może latać ? cały czas. nie raz na tydzień +- jak ja i dlatego sygnalizuje ze to problem. obiektywnie naloty na stolice powinny stanowić 1/10 siły zwykłych nalotów tak uważam.