Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 23

Wednesday, 05.09.2012, 18:29

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Zadam pytanie, które pewnie niejednego nurtuje. Mianowicie kiedy można się spodziewać zaowiedzianych zmian?

Thursday, 30.08.2012, 13:51

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Zabierając wioski na 1 czy 2 lvl żule dały do zrozumienia, że zamierzają prowadzić wojnę na wyniszczenie wroga (mając na celu obrzydzenie gry), a nie o dobre pola. Teraz mają co chcieli, więc niech nie płaczą. My też możemy narzekać na forum, że nie pozwalają nam rozbudować wioski do 3 lvl, bo zaraz je zabierają, tylko po co? Jeśli zaś chodzi o bombardowanie to z tego co widzę specjalnie dłużni nie jesteście.

Thursday, 30.08.2012, 12:20

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat wypowiedzi "MW12345" Zgadza się Pokazaliśmy że poniektórzy nie fikną powyżej pasa Teraz zobaczymy co Wy zaprezentujecie...ale znając życie to samą nędzę Typowa logika meneli. Zabieramy wioski na 1lvl = pokazujemy klasę, robią nam naloty = nędza i brak jaj.

Tuesday, 28.08.2012, 15:04

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat wypowiedzi "Pirat" Dla 4 epoki proponuje poprostu armacie zwiekszyc aa np o 20 + troszke obnizyc jej koszty utrzymania wtedy moze by dalo sie nalot stracic Taaa, czemu niby 4 ep żeby obronić nalot musi rezygnować z woja i trzymać armatki, a nie jak w 5 czy 6 wszyscy maja aa? Dragoni mieli przecież broń palną, więc czemu nie mają aa? Moim zdaniem Arlo podał dobre rozwiązanie.

Monday, 27.08.2012, 19:27

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat super zmiany w porownaniu z tym co jest, ale w ogolnym temacie opuszczacie zwrot naloty! nie mowcie mi ze to jest sprawiedliwe ze buduje tydzien jakis poziom, a gosc mnie bombarduje i niszczy mi to co ciezko budowalem w 3 minuty, i nie moge sie zemscic na nim prosze o tylko o sprawiedliwosc, jak dla mnie nalotow nie powinnno byc wogole, skoro sa, to dla wszystkich, bez jakis dziwnych ograniczen Przecież agresor traci ochronkę na 24h, mało czasu żeby się odgryźć? Cytat suma sumarum, skoro ...

Monday, 27.08.2012, 17:15

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat SushiMaker podpisuję sie pod Twoimi propozycjami obiema rękoma. Bardzo dobre i trafne propozycje. Zgadzam się, propozycje satysfakcjonujące dla obu stron.

Sunday, 26.08.2012, 20:13

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Juz nie przesadzajcie. Ambonek stawiac nie bedzie (max jedna) a 10 jednostek latwo zestrzelic. Ma za to w ciul dlugie czasy i koszty budowy, więc można uznać status quo za zachowane.

Friday, 24.08.2012, 15:33

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat Po tych zmianach opcja 3 nie bedzie potrzebna bo bedzie powielac DG - albo bedzie przegieciem jak obecnie ONZ Nie do końca. Przy DG masz bonusy do expa i dropu oraz ochronkę na wioski, ale za to masz wydłużone czasy budowy i koszty, a także możesz mieć tylko 1 wioskę oprócz stolicy. Natomiast przy ustroju pośrednim mógłbyś mieć 7 wiosek jak każdy, ale ochronkę tylko na stolicę i wybraną wioskę, a reszta normalnie. Poza tym 6 ep jako końcowa powinna mieć szeroki wybór ustrojów. Ja jestem z...

Wednesday, 22.08.2012, 22:23

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat przepis na nawiazanie walki z 6 ep ??? prosze bardzo Pytanie jaka jest najlepsza wioska w ep 6 ??? - stolica ile moze bys osob w kalnie BC - 18 ?? no niech bedzie te 18 czyli napewno macie mozliwosc obstawienia 1 obla i ew obrony w razie zalozenia skaczcie do ep 6 stawiajcie na stolice jakbyscie to zrobili tak jak Sergio ( chwała mu za to i szacunek) tracilibysmy teraz wioski zabierane przez stoliczne armie z 6 ej epoki Taa, bo Wasze stolice leżą odłogiem zaorane i żadnych innych wiosek n...

Wednesday, 22.08.2012, 22:19

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat Macie krótką pamięć, bo to własnie MY MUSIELIŚMY przymusowo (tak własnie PRZYMUSOWO bo nie wszyscy mieli na to ochotę) skakać do 6E po drodze nie przekazując jeszcze świetnych wioch swoim kolegom (tak jak robiliście to wy nagminnie). A dlaczego własnie było tak a nie ineczej? Bo dzieki przerośniętej 4E każdy obleg konczył sie porażką. Więc na litość nie wiń nikogo że jest kim jest obecnie w 6E i tylko dlatego ma zostać karany nalotami! Róznica jest spora. Mianowicie BC walczyło o dobre wi...

Wednesday, 22.08.2012, 20:53

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat Poza tym na mój apel o wpisywanie się chętnych z 5E na zamianę ustrojów (ONZ dla 6E, technokracja + rebalans jednostek w 5E) nie odpowiedział praktycznie nikt Ja będę miał takie armie jak Wy to nie ma problemu. Załatw wszystko z adminami. Jestem daleki od idealizowania ONZ, ale zmiany, które chcecie wprowadzić pozbawiają ten ustrój jakiegokolwiek sensu o czym piałem wyżej i nie będe się powtarzał. Co zaś się tyczy niszczycielskich narzędzi to na tą chwilę wszystkie znajdują się w 6 ep tyl...

Wednesday, 22.08.2012, 19:58

Autor: Basileus

Balans Ustrojów E5 - E6

Jakiś czas temu na t2 była taka sytuacja, że część graczy siedziała w 5 ep, a reszta w 3, a każdy kto skoczył do 4 dostawał z miejsca dywanowe naloty. Problem był zgłaszany na forum, apelowano, że 4 ep nie ma fizycznej możliwości obronić się przed nalotami. W odpowiedzi druga strona pisała, że trzeba było szybciej skakać. Admini oczywiście problem olali. Teraz jak wprowadzili ONZ dla 5 ep (która nota bene przy 6 wypada naprawdę blado) to z miejsca Żule podniosły larum, że to jest nie fair i żeby...

Wednesday, 19.01.2011, 17:58

Autor: Basileus

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

Podziwiam zmyslnosc administracji, taktyka na "nie odpowiadajmy to im sie kiedys znudzi i odpuszcza". Jak sami napieprzycie to nie karajcie za to graczy. Ustalcie ceny minimale i maxymalne na wszystkie itemki i aktualizujcie je co tydzien w zaleznosci od potrzeb rynku, a nie karacie graczy za to, ze waszym zdaniem item nie jest tyle wart.

Monday, 17.01.2011, 15:43

Autor: Basileus

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

Moim zdaniem administracja daje pupy po calosci i to nie pierwszy raz. Takie sa prawa rynku, ze jak towaru jest malo, a chetnych duzo to towar idzie znacznie powyzej swojej realnej wartosci. Z taka sytuacja mielismy do czynienia gdy zwoj poszedl za 1000 ph. Nie uwazam atomiast aby kwota 200 ph za tezn zwoj byla wygorowana i ban dla graczy, a zwlaszcza sprzedajacego, jest smieszny. Dodatkowo zalecam administracji zapoznanie sie z zasadami aukcji, bo nazywacie cos aukcja, a potem okazuje sie ze ni...

Thursday, 06.01.2011, 22:53

Autor: Basileus

Zmiany w nalotach

Spiryt sugerowalbym zachowanie minimum konsekwencji. Najpierw napisales, ze ta gra to czas wojny, a pozniej nie chcesz zmian w nalotach zebysmy sie czasem nie rozwineli w 4 epo i nie zaczeli wam zabierac wiosek, bo wy chcecie spokojnie rozbudowywac swoje wiochy. Gdzie tu konsekwencja? Pisanie, ze na t2 naloty przeszkadzaja tylko koalicji Sparta Oral nie jest do konca prawda, a zdziwilbym sie juz gdyby ktos z AZ SI napisal, ze im naloty przeszkadzaja, bo ich zwyczajnie nie maja. Na serwerze panuj...

Wednesday, 05.01.2011, 09:01

Autor: Basileus

Zmiany w nalotach

W kolo Macieju. Zgadza sie, w zadnej epoce nie byl sie w stanie obronic na poczatku. Roznica jest taka, ze tutaj przy tak namietnych bombardowaniach gracz nie jest w stanie przejsc przez ten poczatek. Stad pomysl aby uniemozliwic robienie nalotow na niskopoziomowe wioski. Ataki mozecie sobie puszczac do woli.

Tuesday, 04.01.2011, 23:56

Autor: Basileus

Zmiany w nalotach

Jestescie niereformowalni. Caly czas sie plujecie, ze PSD wam zabieralo kiedys wiochy i dlatego naloty sa dobr. Nikt juz nie zastanowi siee nad tym, czy czasem tworcy gry nie przesadzili z tymi nalotami. Dzis sie cieszycie, ale jak(czysto hipotetycznie) otwarza 3 serwer (w co watpie widzac jak administracja dba o gre i graczy) i bedziecie tam meczeni nalotami to do was dotrze potrzeba dopracowania tego aspektu.

Tuesday, 04.01.2011, 19:10

Autor: Basileus

Zmiany w nalotach

Wlasnie, ze zmienili system palenia wiosek. Gdyby nie to to bylibyscie o wiele gorzej rozwinieci.

Tuesday, 04.01.2011, 17:52

Autor: Basileus

Zmiany w nalotach

Widze cala prawde, a brzmi ona: "mam was w dupie, nie chce mi sie nic z tym robic, jak problem bedzie naprawde powazny to zaczne sie nad nim zastanawiac"

Tuesday, 04.01.2011, 17:22

Autor: Basileus

Zmiany w nalotach

Porownywanie nalotow ze zwyklymi atakami jest glupota, bo przy atakach nie traci sie po 5 buynkow jak przy nalotach, a naloty moga byc robione co godzine> Tak wiec nawet jezeli ktos ma surke to czasowo nie jest w stanie nadrobic bombardowan i sie rozwinac. Odpowiedzi Sushiego to sie nawet nie chce komentowac. Typowa dla bw team, ktory od czasu do czasu pod silnym naciskiem pokaze, ze niby cos robi.