Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 112

Saturday, 23.02.2013, 20:13

Autor: Dark_elf

Krysztalowa Rzeka

Zwój kryształowej rzeki w hełmie (chyba groźnym - nie pamiętam dokładnie) Ktoś by kupił? I ile by dał?

Wednesday, 20.02.2013, 21:45

Autor: Dark_elf

Co w 2013?

Cytat wypowiedzi "Przenajświętszy Wacławek" Dark Elf: Niektórzy chcą korzystać z nalotów, to korzystają. A co z tymi, co nie chcą by na nich korzystać? Wiesz, równie dobrze ktoś może powiedzieć by na nim nie korzystać z opcji obli czy ataków Czy to powód by te 2 rzeczy również wyłączyć? Problem, o ktorym napisaleś rozwiązal system ustrojów (czasem dyskusyjny), ale umożliwiając grę bez nalotów calkowicie dla 6e i 5e i pośrednio dla 4e. Bonusy stolic nie eliminują obli na pozostałe wioski - przyk...

Wednesday, 20.02.2013, 16:53

Autor: Dark_elf

Co w 2013?

Naloty nie są obowiązkowe i grać bez nich można. Są osoby co je wykorzystują, są osoby, które z nich nie korzystają z im wiadomych powodów. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z tej opcji toteż ci co nie chcą - z niej nie korzystają, a ci co chcą - mogą korzystać - po to są naloty, by ktoś kto chce mógł z nich skorzystać.

Wednesday, 06.02.2013, 16:21

Autor: Dark_elf

Co w 2013?

Cytat wypowiedzi "Przenajświętszy Wacławek" Następny event budowniczy rozwaliłby już grę do końca. Już ten zachwiał nią za bardzo, a co dopiero następny... Zgodzę się tu z MoG... niektórzy mają taki przyrost eko, że gdyby czekali na event to będą nie do ruszenia potem. No tak, a weź to powiedz tym co dopiero skoczyli do nowej epoki i armie eventowe jadą po nich jak po burej suce bez zmiłowania i ile mają czekać żeby móc chociaż kumulkę postawić by mieć szansę obrony przed takim kimś? A może maj...

Friday, 11.01.2013, 00:55

Autor: Dark_elf

Bug??? - szpiegowanie-urlop ??

ENGY poczytaj trochę forum to znajdziesz odpowiedzi na KAŻDE postawione w tym poście pytanie - osiemdziesiąt razy było to przerabiane już

Saturday, 05.01.2013, 22:53

Autor: Dark_elf

Hose

Hahaha xD

Saturday, 05.01.2013, 01:08

Autor: Dark_elf

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Ktoś tam pisał o nośności w 4e No z tego co pamiętam to chatki kosztują miliony m.in. drewna, a nośność armii nawet licznych jest żałośnie mała. Tak żałośnie mała, że aż wygląda to niemal jak błąd. jak coś zmieniać to przede wszystkim to - bo weź naciułaj tyle drewna jak taka mała pojemność armii jest

Thursday, 03.01.2013, 13:58

Autor: Dark_elf

Używanie anty bota

Ale ja nie wiem o co Ci chodzi, towarzyszu no... Jakiego celowego działania!? No napisałem, że jest TYLKO i WYŁĄCZNIE splot niepowiązanych ze sobą rzeczy. Nie doszukuj się podtekstów, ukrytych znaczeń i drugie dna w tym co piszę, bo taka zabawa nie przystoi ludziom dorosły - traktujmy się poważanie Zresztą, tylko winny się tłumaczy Ja nie zamierzam już nic pisać bo w sumie dyskutować nad "teoriami spiskowymi" i powiązanymi ze sobą (bardzo luźno) poszlakami nie zamierzam Co do tego wymaginowanego...

Thursday, 03.01.2013, 13:31

Autor: Dark_elf

Używanie anty bota

To oczywiste że to nie było celowe! Dziś mam szczęśliwy dzień - zrządzeniem losu złapałem bota w takim a nie innym czasie i (chyba czy na pewno) uniknąłem obla Zresztą mi to nie na rękę bo muszę siedzieć godziną a tak bym dostał od ziomka ochronkę i bylo by po problemie - miałbym czas dla siebie Szczęście w nieszczęściu jak to mówią Jako skarżypyta wstydzić się powinieneś! EDIT Sprawdź za co krzysiol dostał bana - celowość używania antybotów wynikała bezpośrednio z jego nadużywania (częstego sto...

Thursday, 03.01.2013, 13:11

Autor: Dark_elf

Używanie anty bota

Skarżypyta No nie ładnie... Ja na nikogo nie skarżę RAZ mi się zdarzyło co NIE jest nadużywaniem A co już myśleliście, że z oblem wpadniecie? Hehe... Chcielibyście

Friday, 21.12.2012, 14:17

Autor: Dark_elf

21 . 12 . 2012

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=77dd38efb9

Sunday, 16.12.2012, 00:16

Autor: Dark_elf

Sushi oczasnij sie

Cytat wypowiedzi "Riiffii" Frajer to byl ten co cie zrobil w ten nieszczesny dzien.. cwaniaku jebany ochronke sobie zrobisz potem uciekniesz na urlop i zadowolony. Wolaj ja w sumie moze zrobilem 15 nalotow i juz chyba z pol roku nie robilem bo stwierdzilem ze niema sensu. a ten debil mi juz chyba z 8 miechow robi i dalej sobie spokoju nie daje,nawet borghi mi robil i dal sobie spokoj a ten... No płacz na forum dalej - żal, Żal, ŻAL! Nie radzisz sobie? Ojej... Bo jesteś CIOTĄ I POPIERDÓŁKĄ Kasuj...

Sunday, 16.12.2012, 00:08

Autor: Dark_elf

Sushi oczasnij sie

Cytat wypowiedzi "Riiffii" Myslisz ze po 8 takich wizytach ktos bedzie dalej gral? bo jakies pojebane dziecko sobie wymyslilo taki styl gry? robi to co robi i spierdala na urlop kutas i nic mu nie mozna zrobic, tak kurwa byc nie moze!!! http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2006856dab http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a37875d025 Miesiac pracy i zbieranie surki poszlo sie jebac... ( Przepraszam za slownictwo ale sie zdenerwowalismy bardzo a w dodatku do ciebie-do was nic nie ...

Sunday, 09.12.2012, 20:33

Autor: Dark_elf

Ankieta - Dotycząca NALOTÓW

Cytat wypowiedzi "Spiryt35" ale z możliwością odwzajemnienia zniszczenia budynków 5 epoce przez 4 epokę . I 4 epoce przez 3e

Saturday, 10.11.2012, 22:56

Autor: Dark_elf

Think tank - kuźnia pomysłów

Cytat wypowiedzi "HighContrast" Moja propozycja żeby podczas expedycji albo w jakiś inny sposób można było wydropić te zwoje zamiast artefakty - np zaznaczamy w okienku , że rezygnujemy z dropa artefaktu na rzecz ewentualnego zwoju z epoki o 1 wyższej niż nasza. Wydaje mi się, że to urozmaici rozgrywkę i wreszcie przybliży nas do posioadania większej ilości zwojów. Nawet jeżeli szansa wyniesie 2% to będzie to zawsze jakaś szansa na dropnięcie. Bardzo dobry pomysł. Choć jak już coś takiego robić...

Friday, 28.09.2012, 01:00

Autor: Dark_elf

Moze czas na nowy serwer?

To po co siedzisz w 3e? Skocz wyżej to i albo drob albo ph się znajdą W ogóle dyskusja na ten temat jest bezprzedmiotowa i bezsensu, bo i tak nie zostanie to wprowadzone.

Sunday, 16.09.2012, 23:35

Autor: Dark_elf

Jesień Średniowiecza

Bardzo fajny gif w I poście A i inicjatywa słuszna. Lato się kończy ... Jesień nadchodzi nieuchronnie

Monday, 10.09.2012, 20:19

Autor: Dark_elf

Solowy obleg ... rewelacyjna obrona !

Ohohoho, ale jesteś mądry Nie wiem co wy macie do tych bezkarnych nalotów i ONZ - to nie tu był problem, bo nadal mogę je robić i nic mi się nie stanie niezaleznie czy z ONZ czy bez - tylko odpowiednio długą ochronkę muszę mieć i tak mi nic nie zrobicie - chyba że stolicę ale to ja życzę powodzenia. A naklikm bardzo słusznie zauważył i podsumował temat - dyskusje są bezprzedmiotowe bo z faktami się nie dyskutuje. A co najważniejsze - sprawa przekrętów wokół eventu kwietniowego nadal nie jest roz...

Friday, 31.08.2012, 17:26

Autor: Dark_elf

kaczuszki i jelonki ustrzelone przez BC

Tak, w BC jest tylko kilka osób. A co jakiś problem jest?

Thursday, 30.08.2012, 12:33

Autor: Dark_elf

Wielkie Diabły Na Kolanach!!!:)

Cytat wypowiedzi "Pirat" Zobaczysz niebawem Wazne ze juz trzesiecie gaciami zapewne Baaardzo. Tak jak na t1