Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 184

Saturday, 26.05.2018, 00:35

Autor: sarecyn1

ban stały za multi ?????

konto golema aktywne więc i będą bombki pewnie już się robią i za parę dni się zacznie

Saturday, 05.05.2018, 21:14

Autor: sarecyn1

Proszę jeszcze sprawdzić te dwa konta !

zostaw słynny klan vallhilia bo wszystkich zbanują i nie będzie kogo atakować hahahahaha hahahahaha hahahahaha

Monday, 23.04.2018, 13:14

Autor: sarecyn1

Proszę sprawdzić

jak widać Ci co najwięcej krzyczeli że nie mają multikont dostali bana ciekawe ilu ich tam jeszcze się kwalifikuje do zbanowania

Tuesday, 03.04.2018, 13:38

Autor: sarecyn1

Event Wielkanocny 2018

nie trzeba listy sami piszą ile im wpadło propozycja jest aby tym odebrać 90% uzyskanych yrd i będzie sprawiedliwe

Friday, 23.02.2018, 09:54

Autor: sarecyn1

ile graczy jeszcze gra ?

Na tych 50 kontach gra paru graczy A graczy to może z 10ciu będzie

Tuesday, 07.11.2017, 09:56

Autor: sarecyn1

Nowe zmiany w TE

Dzięki Konrad o to mi właśnie chodziło Wielka i doskonała robota Jak mi padło prawie 20 kilo woja aż mi sie włos najerzyl 2 miesiące odbudowy na marne taka cena za 15 minut drogi szpiegowania mała pomyłka ale dość kosztowna była Dzięki Konrad za poświęcony czas by cos zmienić w grze to jest Wielka Dobra Robota

Saturday, 14.10.2017, 08:03

Autor: sarecyn1

naloty i jak tu grać

Także pisałem o tym ze teraz są potężne ilości bombowców i trzeba by zmienić sile nalotu 100 bombowców powinno zniszczyć 1lvl budynka a 500 5lvl A w stolicy zmiejszyc szanse na 0.1% wtedy nie będą trzymać bombowców bo nie będzie sie chciało latać Rozwiązanie jest proste tylko niema komu zrobić zmian

Friday, 13.10.2017, 19:58

Autor: sarecyn1

naloty i jak tu grać

Brawoooo Tak idioci niszczą graczy! I nic z tym nikt nie robi

Friday, 13.10.2017, 19:36

Autor: sarecyn1

mulikonto

Juz kiedyś pisałem Logujesz sie incognito na ile kont chcesz i grasz ile chcesz System gry rozpoznaje tylko IP kiedy sie logujesz później juz nie Nie rozpozna IP przez incognito i musi pozwolić sie zalogować Oto cala prawda dlatego nikt nie zobaczy powiazania kont

Tuesday, 03.10.2017, 19:11

Autor: sarecyn1

Konrad !!

Ja myślę ze Spiryt ma tu racje nie chodzi o 6 epokę ale o pozostałych co jeszcze grają w TE Zmiana miejsca Stolicy jest dobrym pomysłem może i nie za często ale raz na 6 miesięcy za premium jak najbardziej jestem na tak Ustawić stawki 10 dni za 1 epokę. 15 dni za 2 epokę. 20 dni za 3 epokę. I tak dalej Da to fundusze na rozwój TE i zobowiązuje naszych stworcow gry do działań bo przeciez ktoś musi to zrobić by było dobrze i tez chciałby dostać za to jakieś wynagrodzenie za poświęcony czas

Monday, 18.09.2017, 21:17

Autor: sarecyn1

wróciłem

Hahaha wróciłeś znów expa dawać

Monday, 27.03.2017, 18:20

Autor: sarecyn1

Bierzacy event

dzięki za info event już wyłączony

Wednesday, 22.03.2017, 13:38

Autor: sarecyn1

Ankieta przeciw gracza którzy nadmiernie niszczą grę

moim zdaniem powinno być tak zrównoważonego punktu widzenia jak robić naloty owszem czemu nie ale jak wpada i w nalocie niszczy 120 lvl to przesada powinno być tak że 50 sztuk bombowce niszczy 1 lvl budynku puści szybko 250 to 5 lvl to w sumie były by szansę na grę zrównoważoną dziś została się garstka graczy wszyscy mutanty jak nowy gracz zagra i wpadnie mu 250 bombowcow zniszczy 120 lvl budynków to od ręki zostawi grę czy o to wam chodzi bo wy jesteście bohaterowie to jest efekt tchórza bo kto...

Tuesday, 21.03.2017, 18:52

Autor: sarecyn1

Obraźliwe nazwy wiosek

widzą tylko jak widzą takie głupoty to rozkładają ręce i myślą skąd taki adek55 się urwał są poważniejsze działania do zrealizowania

Sunday, 19.03.2017, 17:36

Autor: sarecyn1

Obraźliwe nazwy wiosek

Cytat wypowiedzi "Adek55" sarecyn1 a Ty teraz na jakim grasz koncie...? bo uciekłeś na urlop ale dalej grasz... Cytat wypowiedzi "Adek55" Spiryt35 albo jesteś ślepy albo wiesz jaki... bez komentarza Cytat wypowiedzi "Adek55" Proszę ponownie administrację o zbanowanie jak w temacie czy trzeba grać by zajrzeć na forum

Sunday, 19.03.2017, 17:32

Autor: sarecyn1

Ankieta przeciw gracza którzy nadmiernie niszczą grę

Ci gracze nie są powiązani z nami a naloty były 3 może 4 miesiące temu z konta golema jeśli macie podejrzenia co to tych kont poproś o sprawdzenie ich

Sunday, 19.03.2017, 12:49

Autor: sarecyn1

Ankieta przeciw gracza którzy nadmiernie niszczą grę

bo Pogromcy nie robią nikomu nalotów a Vahallia zawsze wszystkich bombią tak ze sami sobie robicie wrogów jak Kuba Bogu tak bóg Kubie takie przysłowie znasz graj z Honorem i walcz wojem naziemnym pokaż że potrafisz grać naloty każdy potrafi robić zachowanie tchórza

Sunday, 19.03.2017, 11:08

Autor: sarecyn1

Ankieta przeciw gracza którzy nadmiernie niszczą grę

Golem Świat Jukatanu konto nie aktywne od paru lat co 3 miesiace ktoś się zjawia na nim i niszczy serwer konto powinno być usunięte natychmiast powód gracze którzy płacą premie na utrzymanie serwera odchodzą więc za kilka miesięcy gra nie przyniesie zysku i także nie zdobędzie zasobów na utrzymanie serwera tu trzeba działać ni3 polonolizowac proszę o poparcie dla usunięcia tego konta że skutkiem natychmiastowym