Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-11 of 11

Thursday, 26.06.2008, 19:37

Autor: Samurai

bohater i ta nieszczesna maczuga

mam druga wioske i wyposazylem bohatera w maczuge. chwile pogralem nim ale postanowilem go zresetowac. no i maczuga zostala na nim jest ciagle chociaz wymagania co do jej noszenia nie sa spelnione (mam ustawione 2, obrazenia sa wiekszone o 7). Chyba podczas resetu powinny przechodzic do zbrojowni. moje ID:850

Saturday, 14.06.2008, 16:15

Autor: Samurai

ekwipunek

Idąc na lokacje mogę dowolnie nakładać i zdejmować osprzęt z bohatera. Czy nie powinno to byc zablokowane na czas wyprawy i ataku ??

Monday, 09.06.2008, 23:31

Autor: Samurai

maczuga i znikająca tarcza

czy wystarczy link do mojego profilu? http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?a=profile&uid=850 czy jest jakiś inny sposób na określenie mojego ID

Monday, 09.06.2008, 23:00

Autor: Samurai

maczuga i znikająca tarcza

[prawdopodobnie rozwiązany] maczuga i tarcza po naprawianiu tego błędu zniknęła mi tarcza (którą miałem nałożoną). Można wiedzieć kto ją podwędził. Prosze o szybki zwrot

Saturday, 07.06.2008, 15:59

Autor: Samurai

maczuga i tarcza

Nosić można ale nie wpływa za bardzo na obrone bohatera (chyba że ktoś nas planuje w plecy uderzyć). Ale podczas ataku niestety nie można trzymać jej w ręku i jednocześnie uderzać maczuga, krępuje ruchy. A jeżeli chodzi o brzydką pałke. Równie dobrze mogłaby być podpisana prawy-lewy drewniany miecz niezdecydowania

Friday, 06.06.2008, 23:43

Autor: Samurai

maczuga i tarcza

Zastanawia mnie to w jaki sposób mogę nosić maczuge (broń 2h) i tarczę (w lewej ręce) jednocześnie? Czy nie powinno być tak że przy próbie nakładania tarczy przy broni 2h tarcza nie powinna się wogóle podświetlić albo wyskoczyć okieno: "Ta operacja jest niedozwolona..." Chyba że jak mogloby byc tak że: jak noszę samą maczugę to obrażenia powinny wzrosnąć (mocniej uderzam dwoma rękoma) a jak mam tarcze to powinny zmaleć (słabsze ciosy jednoręczne).

Sunday, 01.06.2008, 03:23

Autor: Samurai

Handel

Się tak zastanawiam: jeżeli wystawie surowce na handel i jak ktoś mnie napadnie, czy zabierze również i te wystawione surowce? Jeżeli nie zabierze to jest to dość prosty sposób na schowanie dużych parti (np. 2 paczki po 200) surowców przed wrogiem. Bo jeżeli nie mineła godzina to moge je wycofać i w ten sposób ocalić surowce.

Saturday, 31.05.2008, 14:36

Autor: Samurai

2 armia

przydałby sie przycisk usuń armię. Stworzyłem 2 armie i jest pusta można by ja usunąć psuje widok