Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-5 of 5

Monday, 20.08.2012, 19:05

Autor: tonaro1

Balans Ustrojów E5 - E6

Elmmisiek, twierdzisz, że już jest ustrój pośredni dla 6 epoki. Pokaż mi go bardzo proszę. A moze chodzi Ci o Dzieci Gai Wybierz go w takim razie sobie sam i życzę ci powodzenia. Usuniesz konto sam z nudów.

Monday, 20.08.2012, 16:32

Autor: tonaro1

Balans Ustrojów E5 - E6

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Na chwilę obecną, po przeanalizowaniu Waszych pomysłów i uwag najciekawiej wygląda pomysł: 1. ONZ - przez 24 godziny od wykonania nalotu, gracz może zostać zbombardowany. (W tym czasie nie można samemu wziąć urlopu itp) 2.ONZ - koszt jednostek latających zwiększony o np. 50 golda. Sushi proszę Cię nie przesadzajmy, Przez cały post przewija propozycja POŚREDNIEGO USTROJU DLA 6 EPOKI a Ty twierdzisz, że najciekawiej wygląda pomysł dotyczący ONZ. Widać 6 epoka jest na...

Friday, 17.08.2012, 21:29

Autor: tonaro1

Balans Ustrojów E5 - E6

Jestem za tym aby wprowadzić pośredni ustrój dla 6 epoki, który chroniłby stolicę + 1 wioskę przed nalotami i oblężeniami. Przy takim ustroju gracze, którzy zostali już na samych lub prawie samych stolicach mieli by realne szanse obronić się przed mocniejszym przeciwnikiem. I myślę, że wtedy gra ruszyła by do przodu, bo jak do tej pory to jedynie się cofa, przykro to stwierdzać ale taka jest prawda.

Saturday, 17.12.2011, 19:04

Autor: tonaro1

Petycja Do Administracji

Zakładam ten wątek, ponieważ cała sytuacja z zablokowaniem kont 3 graczom - Canis, Yogurt i Sake stała się naprawdę bulwersująca. Nie wiem jak długo jeszcze można tłumaczyć szanownej pani THORDZE, że nie jest to multikonto a są to 3 różne osoby. Gram a raczej grałem z nimi ( dopóki ich nie zablokowano ) w jednym klanie od 1ep i nikt mi nie wmówi takich bzdur a zwłaszcza pani THORGA. Dlatego moje stanowisko w tej sprawie jest jasne : pozostało nas w klanie 10 osób aktywnych ( jeszcze, dopóki i na...

Friday, 16.12.2011, 10:18

Autor: tonaro1

Canis, Sake, Yogurt

Zapomnieliście koledzy jeszcze dodać, że jeszcze z jednego komputera