Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-18 of 18

Friday, 09.03.2012, 22:10

Autor: krzysiekta

Yrd Kupię

cena na PW

Monday, 13.02.2012, 16:40

Autor: krzysiekta

Petycjia

Za dużo dzieci ma dostęp do internetu i na dodatek jedynym co umieją jak się wnerwią to obelgi typu "mam cię w dupie" Pozdrawiam złośników

Thursday, 29.12.2011, 15:12

Autor: krzysiekta

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku - Paczka prezentów od BWTeam

drugi na tej samej lokacji, ale sypło http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8b8ef06dcc cholera skasowałem wszystkie raporty

Wednesday, 20.07.2011, 20:55

Autor: krzysiekta

sarecyn, goły

teraz i tak to mam głęboko w dupsku ale sobie postękam a operatorzy (chyba koparki ) do błędu się nie przyznają i zlewają temat może się powtarzam, ale teraz nic bez pozwolenia nie kupię jeszcze jedno powinien być na forum katalog z cenami jeśli nie ma wolnego rynku pozdrawiam wszystkich gamoni i nierobów goły

Sunday, 17.07.2011, 22:26

Autor: krzysiekta

Wałki na aukcji...

i znów się bohater pokazał z upomnieniem, spokojnie jutro się wyżyjesz przy łopacie i skończy się rumakowanie

Sunday, 17.07.2011, 21:28

Autor: krzysiekta

sarecyn, goły

To znaczy że nie mogę nic kupić bez wcześniejszej analizy, a ile ofert do tył mam wziąć do średniej PH Bo boję się licytować jak w koło tylu podpierdalaczy ,psełdo strażników ciekawe czy w życiu normalnym komuś pomagają albo tylko szkodzą bo zaczyna mnie to dobijać. Rozumiem że premium będzie o tyle dłuższe i od teraz będę pisał za każdym razem na PW do operatora T1 czy mogę kupić przedmiot bo nie mam zamiaru być nie słusznie zablokowany Pozdrawiam operatora T1 będziemy w kontakcie goły

Sunday, 17.07.2011, 21:13

Autor: krzysiekta

Wałki na aukcji...

SŁUCHAJ soren A RACZEJ davidossus JEDYNE CO JEST TU NIEPOTRZEBNE TO ty

Sunday, 17.07.2011, 14:52

Autor: krzysiekta

Wałki na aukcji...

soren to ten gość widząc jego posty tylko zmienił nazwę w grze http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…ofile&uid=44255 Jeszcze się chwali że kapuje - Gratulacje PARÓWO ja gram od samego początku uczciwie i nikt mi nic nie dał ani ja nikomu bo mamy tak dupiaty regulamin

Sunday, 17.07.2011, 08:48

Autor: krzysiekta

Wałki na aukcji...

Aukcja przeprowadzona była normalnie a z gościem od którego kupowałem nie mam nic wspólnego. Jeśli miał bym komuś podarować PH to tylko klanowi. Jeśli kogoś boli, że tyle wydałem to trudno, ale jeśli bardzo czegoś chcę to dostaję bez względu na cenę, sprawdź w zbrojowni co zbieram. Soren widzę że sam proponowałeś spore sumy za przedmioty które chciałeś mieć więc o co tu chodzi. Więc Panie operator T1 proponuję przeanalizować sprawę bo śmierdzi tandetą ID 41538

Saturday, 16.07.2011, 20:32

Autor: krzysiekta

sarecyn, goły

chyba Was POPIEPRZYŁO DELIKATNIE MÓWIĄC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LICYTACJA BYŁA NORMALNA A GOŚCIA NAWET NIE ZNAM,SPRAWDŹ CO ZBIERAM W ZBROJOWNI A POTEM BLOKUJ !!!!!!!!!!!! OGÓLNIE TA GRA TO ŻENADA I JESZCZE MNIE ZABLOKOWALI POZDRAWIAM ADMINÓW GOŁY

Monday, 03.01.2011, 11:27

Autor: krzysiekta

Pozostawienie dropu na poziomie eventa

Ja bym oddał drugą nerkę za pierścień(3) . . . bo pierwszą oddałem za pierścień(2)

Friday, 31.12.2010, 18:52

Autor: krzysiekta

l