Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-7 of 7

Thursday, 29.06.2017, 12:12

Autor: KR33P

Co dalej z bohem?

Jak w temacie, proszę o konkretne porady, bo chciałbym ogarnąć konto po dłuższej nieobecności. Na chwilę obecną wiem, że na pewno hełm do zmiany.

Thursday, 05.06.2014, 09:52

Autor: KR33P

3 epoka. Jakie eq i czary?

Bump. Ktokolwiek? cokolwiek?

Friday, 30.05.2014, 20:03

Autor: KR33P

3 epoka. Jakie eq i czary?

Odkurzyłem konto i mam pytania. Co dalej? Co zmieniać? Wiem że eq strasznie mizernie pewnie. Konkretnie co najlepiej kupić, jakie czary? Co się będzie opłacać? Najbardziej zależy mi na efektywności na expach. Na razie farmię Heraklesa.

Thursday, 03.10.2013, 17:32

Autor: KR33P

Jak dalej rozdawać staty? EDIT. kiedy przejść do 3 epoki?

Dzięki za informacje. Co do tego że gra umarła, to zdążyłem się zorientować przeglądając chociażby forum. Jak widać Bloodwars to priorytet dla sushiego i konrada. Gram for fun, wróciłem po dłuższym nielogowaniu się i chciałem zobaczyć jak to wygląda. A jak event będzie to postaram się go wykorzystać. Pozdro

Tuesday, 01.10.2013, 12:53

Autor: KR33P

Jak dalej rozdawać staty? EDIT. kiedy przejść do 3 epoki?

Sorry za pytanie, ale jeszcze noob pewnie jestem. Wymiana expa z innymi graczami, czyli ustawki typu, ja atakuje jego wioskę, on się broni zbiera expa, a potem on mnie i to ja zbieram expa za obronę. @Spiryt35 Gram na T1, ale wokół mało aktywnych graczy, jeśli w ogóle jacyś aktywni są niedaleko mnie, a nie wydaje mi się bo już sporo wiosek przeszpiegowałem i wszędzie brak bohów i jednostek, nawet w wyższych epokach. Teraz expię człowieka, latającego na t-rexie 4poziom. Już mam wbity 7 lvl i rozd...

Sunday, 04.08.2013, 10:54

Autor: KR33P

Jak dalej rozdawać staty? EDIT. kiedy przejść do 3 epoki?

EDIT Kiedy przechodzić do 3 epoki? Ilu miec bohaterów i na jakich lvlach zebym mógł sobie bezstresowo przeskoczyc i nie musiec nadrabiac i meczyc sie po przejsciu?