Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-14 of 14

Thursday, 31.03.2011, 17:54

Autor: Bortasz

Jukatan Poszukiwany/Poszukiwana: Sparing Partner

Prosty układ ja na ciebie wysyłam ataki z samymi jednostkami (Bez bochatera) ty się bronisz herosem i otrzymujesz pdki. W zamian ty wysyłasz na mnie trochę jednostek ja sie bronie herosem i otrzymuje PDKi. Chętnych zapraszam na PW w grze. Nick Bortasz.

Thursday, 31.03.2011, 17:05

Autor: Bortasz

Szukam klanu !

Niechcę tworzyć nadmiaru tematów wiec też spytam. Znalazłby się jakiś klan dla mnie? 1085. Bortasz - 2 100402 Epoka raptem 2 Ale mam już wszystkie badania jedynie muszę bohatera (Lub bohaterów jak się uda) podnieść by mi wszystkich tych bossów wytłukli.

Wednesday, 02.02.2011, 16:10

Autor: Bortasz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Dzień dobry Mam kolejne pytanie. W epoce 1 zbudowałem miasto czyli mam teraz 2. Stolice plus nowe. Awansowałem do 2 epoki i teraz to nowe miasto co było fajne w poprzedniej epoce już takie fajne nie jest. Czy mogę jakoś się go pozbyć i założyć miasto w nowej lokalizacji?

Friday, 28.01.2011, 22:06

Autor: Bortasz

Obraza

http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do…=9707167&type=2 Moje ID: 22120 Nazwa tamtego to BOROMIERZ (Jak znaleści jego ID nie wiem)

Thursday, 20.01.2011, 17:22

Autor: Bortasz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

A jest gdzieś opisane co Bochaterowie dostaję na konkretncyh poziomach? Na razie wiem że Anioł ma Startowo Leczenie i Zwiększa punkty życia a na drugim poziomie dodaje Regeneracje. Jak to dalej wygląda u anioła i innych?

Thursday, 20.01.2011, 15:03

Autor: Bortasz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Dobrze to jeszcze zapytam. Jaka rasa bohaterów jest najlepsza? Oraz jeszcze jaki jest dla nich maksymalny poziom?

Thursday, 20.01.2011, 13:58

Autor: Bortasz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Pytanie. Dochodzę do np 5 ery i mogę mieć 6 miast przez zasiedlenie. Czy mogę zdobyć ich więcej przez oblężenie? W sensie np 6 które ja założyłem i z 4 zabrane innym graczom?

Sunday, 16.01.2011, 21:09

Autor: Bortasz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Dziękować. Niechaj Bóg ci w dzieciach Wynagrodzi. A Lucyfer w pieniądzach. (Sam wybierz kogo czcisz )

Sunday, 16.01.2011, 21:03

Autor: Bortasz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Co mam kliknać by założyć wioskę? Mam Osadnika. Mam Technologię. Ale jak go wysłać na zakładanie wioski?

Sunday, 16.01.2011, 12:58

Autor: Bortasz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Czyli z 4 trzeba szybko przeskoczyć na 5 :? Z innych takich to czy Jednostki w drugiej lini (Odwody Rezerwa) Biorą udział w walce w jakiś inny sposób niż tylko lecząc pierwsze szeregi?

Sunday, 16.01.2011, 11:02

Autor: Bortasz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

No ja jestem na Jukatanie.... tak przybliżycie trochę o co biega? Myślałem że najlepiej jak najszybciej do 6 podskoczyć bo w tedy ma się najwięcej wiosek i najlepsze jednostki z którymi jednostki z wcześniejszych epok szans nie mają... Edit Pytanie Dodatkowe. Mogę jakoś zmienić głównego Bohatera by był z innej rasy?

Sunday, 16.01.2011, 09:28

Autor: Bortasz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Hmm dziękować za odpowiedzi Jeszcze tak... widziałem że ludzie z czołówki mają przeważnie 3 epoką (Ponad połowa zdaję się) Wyżej się nie opłaca rozwijać czy jak? O_o

Saturday, 15.01.2011, 23:20

Autor: Bortasz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Dobra a takie pytanie. Awansowałem do 2 Epoki... i zaczynam Farmić okoliczych graczy którzy nadal są w 1 epoce... Zrabuje jakieś Surowce?

Saturday, 15.01.2011, 14:39

Autor: Bortasz

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Gdzie mogę zacząć polować na Goliata i Gilgamesha? Bo tak Lokacje specjalne to poziom 2 minimum :? A bez nich, z tego co przeczytałem, do drugiej epoki nie wejdę.