Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-8 of 8

Tuesday, 01.02.2011, 17:20

Autor: Sadentrue

ładowanie stron

Mam ten sam problem. T2, przejście do 3 epoki, strona się cały czas ładuje i ładuje. Zaraz czyszczę pamięć. Sprawdziłem na Chromie i na Firefox-ie. Pamięć podręczna, historia i cookies wyczyszczone. Błąd nie znika. Cały czas nie mogę się budować a licznik od ochronki leci... Miło jakby ktoś jednak zajrzał na to forum... Kończy mi się premium za kilka dni. Jeżeli nawet miasta nie mogę odbudować to bez sensu jest grać. Zaczęło działać!!! Na tym samym komputerze, na tej samej przeglądarce ale inny ...

Tuesday, 18.01.2011, 08:15

Autor: Sadentrue

Przenieś stolicę tutaj (Rytuał przemiany)

Dobrze. Ale myślałem że od drugiej epoki można to zmienić. Nie zadawałem tego pytania bo buło to dla mnie jasne tak jak dla autora tego tematu. Temat nie mój ale już chyba do zamknięcia.

Monday, 17.01.2011, 15:43

Autor: Sadentrue

Przenieś stolicę tutaj (Rytuał przemiany)

Frustracja usprawiedliwia Po prostu i tak kończę tę grę więc póki myślę rozsądnie to chcę dostać bana, żeby mi nie wpadło do głowy nic w stylu - "ta gra nie jest taka złą". Za kilka lat może znowu spróbuję. Już kiedyś ją zacząłem. Teraz jest bardziej przystępna i ma większe możliwości ale dalej grwyalność leży. to Tylko moja opinia.

Monday, 17.01.2011, 15:35

Autor: Sadentrue

Przenieś stolicę tutaj (Rytuał przemiany)

Zawsze zaczynam gry tego typu od tutka żeby później czasu nie marnować. Ale tu jest zwykłą lipa i tyle. Gra jest jeszcze porządnie niedopracowana i niewyważona - tyle.

Monday, 17.01.2011, 15:18

Autor: Sadentrue

Przenieś stolicę tutaj (Rytuał przemiany)

Tak ale tym zaangażowaniem byłoby też szukanie wartościowego pola które cały czas się pojawiają. Częstsze kasowanie nieaktywnych wiosek też przynosiłoby nowe pola. Przy obecnej ilości graczy myślę, że pól byłoby pod dostatkiem.

Monday, 17.01.2011, 15:05

Autor: Sadentrue

Przenieś stolicę tutaj (Rytuał przemiany)

Czepiam się tego że to bez sensu. Nowe miejsce to nowe pola poda zabudowę. Dla mnie to jest logiczne. A powyższe jest zwyczajnie chujowe. I ładnie proszę o bana na forum za to szczere stwierdzenie, bo nic lepiej tu nie pasuje. Jak to zwykłe, chamowate słowo.

Monday, 17.01.2011, 14:53

Autor: Sadentrue

Przenieś stolicę tutaj (Rytuał przemiany)

Ja zrozumiałem to tak samo jak kolega i z pośpiechu i wkur#@$@... zdenerwowania założyłem podobny temat. Też uważam że taka operacja ma sens jeśli zdobywamy nowe pola. Tzn. stare kopalnie zostają zniszczone i trzeba od nowa budować na nowych polach, które sami wybraliśmy. Nie byłem pewny czy tak się dzieje ale po przeczytaniu kilkakrotnym że pola kopalni się degradują skorzystałem z tej opcji. Gdybym wiedział że chodzi tylko o zmianę miejsca to bym poszedł gdzieś indziej. Zmieńcie to tak jak my ...

Monday, 17.01.2011, 14:36

Autor: Sadentrue

Przeniesienie stolicy

To chyba jakieś jaja. To był jedyny ratunek na to żebym dalej grał w tą grę. Szukałem jakiegoś fajnego kwadratu bo było napisane że pola kopalni się degradują po przeniesieniu stolicy. A tu dupa. Wszystko zostało tak samo - te same poziomy i dupa. Dopiero po przejściu do drugiej epoki wiem jakie pola z surowcami mi są potrzebne. Temat płacz/frustrat. Nikt mi nie każe w to grać - wiem. Ale gra ma duży potencjał tylko posiada bardzo upierdliwe drobnostki. Pozdrawiam. Pomęczę się jeszcze parę dni b...