Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-12 of 12

Saturday, 23.02.2013, 17:00

Autor: sirWARRUS

BógWojny, Klakier

KruczoCzarny za próbę przekazania 7 dni ... no weź Ty się trochę opamiętaj ! Nie mam zamiaru nikogo bronić ale trochę wstrzemięźliwości wypadałoby zachować tym bardziej ze banujesz starego gracza ale jak pieniedzy ma się dużo na TE no to spoko . Można być surowym w ferowaniu wyroków ale za próbę ...

Monday, 07.01.2013, 10:37

Autor: sirWARRUS

Naloty a praktczny brak mozliwości odwetu

Czego beczysz ?! GRAJ MYŚL I WALCZ a nie płacz ... wstyd jeszcze raz wstyd =płaczek

Thursday, 03.01.2013, 15:32

Autor: sirWARRUS

cofnięcie czasu a awans

Droga Administracjo Pięknie załatwiliście tych co skoczyli do 6 epoki a teraz są znowu w 5 i nie mogą awansować bo są szpiegowani ; Fakt Ci gracze są sami sobie winni po co chcieli awansować ... no po co !? żenada.

Thursday, 03.01.2013, 08:42

Autor: sirWARRUS

Doładowania premki sms-m

Witam Administrację Chciałbym zainteresować Was drobnymi problemami związanymi z brakiem odpowiedzi po wysłaniu smsa do doładowania premki ! Wiem jest formularz 1 dzień roboczy no prawie wszystko jest OK ... ale lepiej sprawdźcie co Wam nie śmiga by nie było problemów dla graczy którzy już wysłali sms-y i czekają na litościwą odpowiedź . Pilne !

Monday, 31.12.2012, 09:34

Autor: sirWARRUS

porównanie Euro eventu do obecnego

Witam Brać TE Adminów też witam A poważnie ten ewent coś matematycznie nie wychodzi i niech mi ktoś napisz że jest ok- to go wyśmieje ... Pozdro dla całego narodu TE

Saturday, 08.12.2012, 21:32

Autor: sirWARRUS

To nie do dyskusji, chyba że z adminami tej coraz to mniej ,ciekawej gry

Ole Ciekawe dlaczego dyplomacja zawodzi ?! No ale lepiej być tym silniejszym i mieć wioski .

Saturday, 08.12.2012, 21:19

Autor: sirWARRUS

To nie do dyskusji, chyba że z adminami tej coraz to mniej ,ciekawej gry

Cora do 7 epoki juz nie da rady skoczyć ... Balans człowieka, to pytaj się swoich kolegów z klanu co im tak strasznie nie pasowało że musiały być zmiany ... Naloty - zawsze można zmienić ustrój !? Są trzy ustroje do wyboru -no ale łatwiej wywrócić serwery do góry nogami bo tak będzie sprawiedliwie . Dyplomacja zawodzi więc admini winni - zawsze się znajdzie winny !

Thursday, 17.02.2011, 22:13

Autor: sirWARRUS

Pospolite zwoje

Golem Tobie i nawet dziurawe Gacie wlecą ... Boś Ty jest Największy Szaman T1 - I PROWOKATOR -dodam od Siebie Kapłanem CBŚ Ciebie nazwać to nicość w studni utopi - Boś Ty wielki Mistrz ! i OPERETOR SERWERÓW NABIERA SIĘ NA Twoje zwidy ,zaczepki i prowokacje takie moje zdanie !!!!!!! Zastanawia mnie jedna istotna sprawa Dlaczego ADMINI nie dokonają małej korekty zaznaczam -małej korekty ZWOJÓW ... Sondując po evencie świątecznym , uważam że powinny nastąpić pewne zmiany w tym systemie -proponuje e...

Friday, 11.02.2011, 23:36

Autor: sirWARRUS

Pospolite zwoje

Mam kilka pytań dotyczących człowieka ... Administracja osłabiła Go tylko troszkę ,no ba jak nie ulegać lobby 6 epoki -bo ONA ma zawsze rację, a jak nie ma to patrz pkt 1 ... Co jest dla mnie istotne to usiłowanie zakupu kilku zwojów dla człowieka , nazwę to próbami bo oczywiście Naskoczy na mnie stado rozjemców usiłujących mi wyjaśnić iż Jestem IDIOTĄ !!! Ale zaryzykuję swoje zapytania ; 1. Dlaczego , skoro człowiek jest osłabiany nie można nabyć głupiego awatara ziemi ... ? 2 .Co najdziwniejsz...

Friday, 11.02.2011, 20:04

Autor: sirWARRUS

Awatara ziemi kupię

2500 podnoszę stawkę .

Wednesday, 09.02.2011, 08:18

Autor: sirWARRUS

Awatara ziemi kupię

Wiem Ole , ale kto pyta nie błądzi .

Tuesday, 08.02.2011, 18:35

Autor: sirWARRUS

Awatara ziemi kupię

Na początek mogę dać 1200 , ale oczekuję poważnych propozycji . Zapomniałem dodać Mezopotamia.