Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-14 of 14

Tuesday, 14.03.2017, 20:57

Autor: misiekaa1971

Armie z ujemnym wydobyciem

Cytat wypowiedzi "baalzamon" Artur, prosze NIE odpowiadaj i NIE komentuj widać na kilometr ze ktos ma powazne problemy osobiste i nie jestes to Ty ani ja Agnieszka, wez na wstrzymanie i zastanow sie nad sobą. Cytat wypowiedzi "baalzamon" Artur, prosze NIE odpowiadaj i NIE komentuj widać na kilometr ze ktos ma powazne problemy osobiste i nie jestes to Ty ani ja Agnieszka, wez na wstrzymanie i zastanow sie nad sobą. Ja nikogo tu nie obraziłem a ten poziom i stwierdzenie bydlaku pokazuje że mam do...

Monday, 13.03.2017, 22:22

Autor: misiekaa1971

Armie z ujemnym wydobyciem

Cytat wypowiedzi "Jagna" baalzamon vel jerzys jakbyś nie zauważył,albo miał kłopot ze zrozumieniem czytanego tekstu, to informuje opinię na temat wyraziłam na samym początku postu, co do pytania o pokrewieństwo z adminem, odpowiadam nie twoja sprawa czyją jestem albo nie jestem siostrą a dlaczego czekam na wyjaśnienia ? powinieneś się "bydlaku" domyślić,to po pierwsze sprawa związana z przekazywaniem innym moich prywatnych wiadomości, a po drugie sprawa twoich oszustw w grze pozwalająca na osią...

Friday, 13.01.2017, 12:21

Autor: misiekaa1971

popieram

Ja ostatnio chciałem kupić przedmiot i ktoś podbijał tak że coś co było warte 1.500 zrobiło się na 70000 ph dlatego popieram i również proszę o zmiany w tej kwesti

Friday, 05.08.2016, 20:58

Autor: misiekaa1971

dlaczego mam zablokowane konto

Nie wiem dlaczego ktoś mnie zablokował jestem uczciwym graczem nie podałem nikomu konta ani hasła a zostałem zablokowany mimo iż nie mam nic wspólnego z żadnym graczem mam tylko jedno konto na nie dwa kto za to odpowiada że tak sobie można kogoś zablokować bez przyczyny. Jeśli ktoś wlazł do mnie i się włamał chcę spytać tych co odpowiedzialni są za grę a skąd miał moje hasło i login co ja mam z jakimś graczem tak nie wolno robić że się kogoś blokuje a człowiek Bogu jest winny. Żądam odblokowania...

Friday, 05.08.2016, 20:46

Autor: misiekaa1971

co to ma zanczyć kto mi zablokował konto

Bardzo proszę o odblokowanie mi konta ja nie ma nic wspólnego z żadnym graczem TO JEST JAKAŚ POMYŁKA chyba że ktoś do mnie się włamał na konto żądam wyjaśnień do cholery jestem uczciwym graczem i w dupie mam innych graczy dlaczego ktoś mnie blokuje za coś czego nie jestem i nie mam nic wspólnego nie mam i nie miałem żadnego mulit konta.

Friday, 05.08.2016, 20:40

Autor: misiekaa1971

dlaczego zostałem zablokowany

Co ja mam wspólnego z tym kontem gram sam i tylko z jednego komputera nikomu nie podałem ani hasła ani loginu to dlaczego zostałem zablokowany. Czy ktoś sobie tutaj jaja robi proszę o jak najszybsze odblokowanie mojego konta z tym graczem nigdy nie miałem nic wspólnego i nie życzę sobie blokowania bez podstaw jak tak można robić. Kiedyś pare lat temu dostałem bana za wchodzenie do kogoś i to był mój syn ale teraz gram uczciwie i dostałem bana za coś czego nie zrobiłem natychmiast proszę o wyjaśn...

Thursday, 11.02.2016, 00:53

Autor: misiekaa1971

prosiłem o ukaranie sebo z zuli

nie do końca znam się na tym forum ale prosiłem administacje że byłem obrażany i co zrobiliście nic po moim napisaniu ten gościu mnie gnębił to po jaką h..... macie to tutaj skargi dlatego straciliście kolejnego gracza i zasilanie na serwer bo w nosie macie to co się pisze a co tu pisać bo po co jak się ma tutaj z betonami do czynienia. Grałem tutaj kilka lat a teraz u mnie macie g...o bo na tą grę nie dam już ani złotówki bo po co jeśli się nie broni obrażonych a chroni się tych co ta grę psują

Sunday, 03.01.2016, 19:16

Autor: misiekaa1971

prosze o ukaranie sebo21312

Proszę administracje o zrobienie porządku z graczem, który jest nie wiem jak to nazwać kim ale w słownictwie obraza innych i mimo iż go nie atakuje nie robię żadnych podjazdów i proszę go by mi dał spokój dostałem odpowiedz Wiadomość usunięta, proszę nie wklejać wiadomości, tylko podawać do nich link. /KC. Mam nadzieję że w tej grze administracja tego zachowania nie toleruje bo ja do nikogo tak nie pisze bo mam kulturę w sobie i tego wymagam w tej grze od innych ponieważ gwarantuje mi to regulam...

Wednesday, 30.12.2015, 00:01

Autor: misiekaa1971

Ewent 2015

Event to ściema nie było nic oprócz śmieci. Czuje się oszukany. Ale kogo to obchodzi.

Thursday, 17.05.2012, 23:47

Autor: misiekaa1971

proszę o zlitowanie nad chłopakiem

Mam do Pana wielką prosbę wiem że z Mikołajem zrobiliśmy zle ze to ja wchodziłem na jego konto swoje już kare odcierpiałem ale chłopak ma 10 lat sam go wkreciłem w grę i bardzo sie z niej cieszył. Ja już nie leze w szpitalu jedynie idę 22 maja jeszcze raz ale tylko na 3 dni na badania i w końcu mam nadziję że sie uda i bede juz normalnie funkcojował. Ale pisze do Pana o zlitowanie sie nad chłopakiem i odblokowanie konta naprawde obiecuje że juz nigdy sie to nie zdaży i że każdy bedzie grał na os...

Friday, 04.05.2012, 18:09

Autor: misiekaa1971

odpowiedz na facio

facio nie bądz taki mądry sam wiesz ile sie tu zaiwestowało i szkoda tego konta stracić a jak jest możliwość odblokowania to mam ochotę z tego skorzystac i wiecej błedów nie robić ponieważ 30 dni to dobra pokuta dla mnie wiec fajnie bedzie znowu wrócić do gry i przyjacół z którymi sie grało szkoda tylko tego jednego konta ale dobrze że chociaz jedno odblokowane bedzie.

Monday, 30.04.2012, 08:34

Autor: misiekaa1971

prosba o odblokowanie konta

odblokowanie kontaID 46325 Login misiekaa1971 Postać misiekaa 11 maja mija 30 dni od zablokowanie konta dlatego prosze o odblokowanie tego chociaż jednego konta bo napisane jest że jest tak możliwość bardzo na to licze i obiecuje że juz nigdy nie dojdzie do takiego incydentu z multi kontem. ID 46325 Login misiekaa1971 Postać misiekaa

Friday, 13.04.2012, 09:04

Autor: misiekaa1971

brardzo proszę o odpowiedz multikonto

zablkowane kontoJa juz do Pana pisałem w zwiazku zablokwowanym kontem naprawde obiecuje że jak odblokuje mi Pan konto misiekaa1 oraz misiekaa1971 zobowiązuje się osobiscie do naprawienia tego w taki sposób że bedąc w szpitalu a na pewno bede do 7 maja konto misiekaa1971 dam pod urlop a konto misiekaa1 bede tylko z niego jednego kożystał w szpitalu a mój syn poczeka az wróce do domu obiecuje ze zagladać nie bede i zaraz jak to naprawie powiadomie Pana osobiscie emalem jestem załamany tym ze mam z...

Friday, 13.04.2012, 09:01

Autor: misiekaa1971

multi konto prosze o odpowiedz

zablokowane kontoMam do Panstwa prosbę dostałem bana za multi konto i to prawda ze wchodziłem na konto syna login misiekaa1 ja natomiast mam login misiekaa1971 jestem obecnie w szpitalu od 31 stycznia zachorowałem na rzadką chorobę krwi która powoduje ze nie mogę sie z niczym kontaktować bo włacza mi sie alergen do tego stopnia ze puchne i trzeba mnie reanimować. Jestem tak bardzo poważnie chory ze musze przebywać w szpitalu. Problem był taki że gram ze synem na dwóch oddzialnych kontach i kompu...