Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-13 of 13

Monday, 03.09.2018, 12:30

Autor: Psysiu

Lokacje 6 epokowe

To samo u mnie, tyle, że od 2 lub 3 miesięcy. Jak wcześniej YRD wpadał z 1 na 2 tygodnie, tak przez ostatnie 2-3 miesiące wpadł 1 na 1 serwerze.

Tuesday, 03.04.2018, 16:49

Autor: Psysiu

Event Wielkanocny 2018

Tak łatwo było "naprawić" drop run, to może i drop zwojów da się poprawić, by w końcu coś z 5. i 6. epoki wpadło z raz do roku.

Friday, 19.01.2018, 14:56

Autor: Psysiu

Event

Admini tak mają gdzieś tę grę, że nawet nie ma kto wyłączyć info o bobie który skończył się 3 tygodnie temu :/

Friday, 19.01.2018, 14:53

Autor: Psysiu

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

Większość osób bierze człowieka, bo zebranie kompletu artefaktu i zwojów na dobrą szarże zajmuje lata, a człowiek dostaje to z miejsca. Lenistwo a nie przewaga człowieka

Friday, 22.12.2017, 13:15

Autor: Psysiu

Event

Bałwany stoją więc automatyczny event pewnie odpalił, tylko nie ma kto poinformować co dokładnie się dzieje :/

Sunday, 26.03.2017, 20:45

Autor: Psysiu

Bierzacy event

Wtam Admini, Jakie planujecie eventy na najblizsze dni, bo dzis zdecydowanie stoi "Diabel mieszal lewym palcem" - runy sypia sie jak szalone, a info o tym brak?

Friday, 24.03.2017, 11:25

Autor: Psysiu

Armie z ujemnym wydobyciem

KruczoCzarny, dziękuję za interwemcję. Osobiście uważam, że baalzamon też powinien dostać ostrzeżenie. Nie był tak dosłowny jak Jagna, ale też Ją obrażał i prowokował. I to samo dzieje się w każdym nowym temacie. Jagna, baalzamon i Spiryt35 - proszę, byście swoje osobiste konflikty rozwiązali poza Forum i wypowiadali się w temacie i w swoim imieniu. Nie szanujecie się nawzajem, ale proszę szanujcie innych. Wracając do tematu, jeśli sytuacje jakie baalzamon opisał w pierwszej odpowiedzi są możliw...

Thursday, 26.01.2017, 16:32

Autor: Psysiu

Uprzejmie proszę o zmiany w regulaminie aukcji

Popieram Hurga - "Każda aukcja, w której sprzedaż przedmiotu odbędzie się znacznie powyżej wartości rynkowej, a nie zostanie zgłoszona do Operatora..." - wróżką nie jestem ani też o wartość rynkową każdego rzadkiego przedmiotu nie będę wysyłał zapytania do Operatora.

Thursday, 22.12.2016, 12:15

Autor: Psysiu

Event Bozonarodzeniowy

Hurg, ten event zazwyczaj podnosi jednoczesnie ilosc i jakosc - opis nie jest jednoznaczny: "Drop najrzadszych przedmiotów, prefixów, run oraz scrolli zostanie zwiększony nawet ponad 500 krotnie. " Jakosc trudno ocenic po kilku wyprawach, ale ilosc jest latwa do porownania. To mi raz wpadlo na 1 wyprawie podczas jednego z poprzednich eventow tego samego typu. FEH ASUZ FEH THOR FEH YRD RAD FEH FEH THOR FEH FEH THOR UR FEH THOR FEH FEH FEH UR UR UR YRD THOR UR

Thursday, 22.12.2016, 11:42

Autor: Psysiu

Event Bozonarodzeniowy

Witam, Wg ponizszego ogloszenia powinien stac event 22.12 - 1.01.2017 Świąteczny event: Diabeł miesza kawę lewym palcem x2! Boże Narodzenie oraz Nowy Rok 2017 Cos chyba znowu poszlo nie tak, bo nic nie dropi, a zazwyczaj podczas tego eventy wpada ponad 10 run na wyprawe. Pozdro!

Saturday, 02.04.2011, 12:25

Autor: Psysiu

Dzięki

Domyślam się, że to jest suma reputacji moich bohaterów. Dzięki za pomoc - koniec tematu.

Saturday, 02.04.2011, 01:47

Autor: Psysiu

Niewyświetlona reputacja

Witam, Kilka dni temu wróciłem do gry po rocznej przerwie i zauważyłem, że informacja o reputacji posiadanej przez moich bohaterów nie jest wyświetlona. Dawniej była wyświetlona pod EXP, a teraz nie mogę jej nigdzie znaleźć. Czy to zamierzona akcja czy też bug? http://img148.imageshack.us/i/screendc.jpg/ Dzięki.