Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 466

Saturday, 15.12.2012, 16:51

Autor: Spiryt77

Event na koniec świata

Jak by zrobili event budowlany to już całkiem gra będzie nie grywalna tak że dobrze jest zapomnieć o takiej opcji

Friday, 02.11.2012, 10:22

Autor: Spiryt77

Chwalę się dropem

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a432a7ade4 przyda się do jednej lokacji jak ja będę przechodził

Thursday, 01.11.2012, 21:32

Autor: Spiryt77

Ale to już porażka

komu chodzi o event budowlany .O jakikolwiek event po to jest gra i za coś wreszcie płacimy a na pewno nie po to żeby patrzeć jak w innej grze co chwilkę dają coś a tu pustka. Tutaj tez graja ludzie nie tylko twórcy są nimi. Ale bez przyciągania graczy to na pewno nie będzie nic przynosić . Nie wiedziałem że maja adwokata w Twojej osobie ale akurat to do Ciebie nie pisałem nic więc po co się tak rozpisujesz. Jak to jest coś bez profitów to dziwie się że jeszcze tutaj grasz .

Thursday, 01.11.2012, 20:53

Autor: Spiryt77

Ale to już porażka

No i wszystko jasne jak interesują się ta gra . Dlaczego olewacie tak ta grę a potem mówicie ze małe zainteresowanie nią jest co . Teraz będzie trzeba czekać na odpowiedz przez te 5 dni roboczych w tygodniu kiedy są .Tylko trzeba wiedzieć który to tydzień

Tuesday, 30.10.2012, 17:57

Autor: Spiryt77

Ale to już porażka

Tutaj nie ma co się dziwić bo jak gracze nie upomnieli by się o jakiś event to na pewno by ich nie był to samo jest teraz. Bw nie muszą się o nic upominać bo maja co chwilkę coś Potem się dziwić czemu graczy nie przybywa bo samo to ze jak wejdą na forum to ich już zniechęca ta gra .Bo czytając posty jak trzeba się domagać chociażby o jakiś event to samo odrzuca . Tak że pamiętajcie tez o tej grze i chociaż raz sami zróbcie coś od siebie a nie po prośbach graczy . pozdrawiam

Saturday, 27.10.2012, 14:48

Autor: Spiryt77

Ale to już porażka

Ja też bym był za budowa ale można zrobić tak że do : 10 poziomu -1 minuta 20 poziomu -10 minut 30 poziomu- 30 minut 40 poziomu- 1 godzina 50 poziomu- 5 godzin i tak dalej to taki tylko przykład bo poza tym jakiś event by się przydał

Friday, 21.09.2012, 17:27

Autor: Spiryt77

Solowy obleg ... rewelacyjna obrona !

Kto wie może Ci się uda kiedyś nie mówię że nie Aa u mnie jest bardzo dobre i nie trzeba mi aniołka żeby przejść fenka wystarczy nieumarły jak zacznę próby i przejdę to Ci pokarzę

Thursday, 20.09.2012, 20:14

Autor: Spiryt77

Kupię

up

Wednesday, 19.09.2012, 21:39

Autor: Spiryt77

Kupię

up

Wednesday, 19.09.2012, 20:28

Autor: Spiryt77

Solowy obleg ... rewelacyjna obrona !

A poza tym zejdź ze mnie i się odpi......ol bo wiem że Was wkurza te kasowanie i Wasza niemoc co do skasowania coś u mnie No i własnie pisałeś że u was są tacy dobrzy gracze a ani raz mnie nie skasowaliście waszymi atakami, a Diabłom się już 3 razy udało więc tam są lepsi gracze od Was. O to Twój atak http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2704bf12e2 czwarta rano człowieku ja sobie wtedy smacznie śpię ale Ty to chyba bez kliknięcia co 5 minut nie zaśniesz.

Wednesday, 19.09.2012, 20:19

Autor: Spiryt77

Solowy obleg ... rewelacyjna obrona !

słuchaj mi to nie potrzebne tak jak pisałem w 3 epoce podobno uciekałem przed Tobą tak pisałeś na forum ale napisałem że woja stoją w wiosce to tylko puściłeś ze200 jednostek żeby zbić fronty i nie przyszedłeś już potem a tak kozaczyłeś . Jak by wioski nie były zjechane nalotami to też bym miał teraz mutanty i byś nawet nie zajrzał do mnie bo byś dygał tak samo jak byłem w 3 epoce .I tylko dlatego założyliście na nas oblężenia bo nie dawaliście sobie rady bo Was kasowałem taka prawda ,poza tym s...

Tuesday, 18.09.2012, 21:48

Autor: Spiryt77

Kupię

dalej poszukuje !!!

Monday, 17.09.2012, 17:05

Autor: Spiryt77

Kupię

dalej poszukuje tych dwóch rzeczy

Sunday, 16.09.2012, 10:15

Autor: Spiryt77

Kupię

odezwie się na grze do Ciebie i się dogadamy co do czasu wystawienia a hakownicy nie masz czasem mogę dać w zamian dalekosiężną

Saturday, 15.09.2012, 21:06

Autor: Spiryt77

Kupię

to podaj tutaj cenę lub na grze jak będę tyle miał to kupię

Saturday, 15.09.2012, 15:36

Autor: Spiryt77

Kupię

Przerażającą Dziewicę Masakry oraz Nowoczesną hakownice jak ktoś ma to ile chce za każdą rzecz ?

Thursday, 13.09.2012, 15:01

Autor: Spiryt77

Solowy obleg ... rewelacyjna obrona !

to nie jest teoria spiskowa bo miałem to potwierdzone że wystawiłeś i to od przeciwnej strony więc się nie wykręcaj. kamień na kamieniu to chyba u Was nie zostanie jak przejdziecie bo gracze czekają na Was . U ciebie w klanie są zacięci ludzie chyba sobie żartujesz bo w Diabłach są bardziej zacięci gracze bo nie potrzebują mutantów armii żeby kogoś zaatakować jak to u Was jest . Jak chodzi o wioski że nam wzięliście to dopiero jak zostało parę wiosek u Nas bo chłopaki powchodzili epokę wyżej tak...

Wednesday, 12.09.2012, 19:10

Autor: Spiryt77

Problem z symulatorem walk :/

zapomniałem Ci powiedzieć że w tygodniu od 23.00 nie raz się przeciągnie już mnie nie ma na kompie i dopiero loguję się jak przyjdę z pracy a rożnie przychodzę .Tak że może o te nocne i do południa ataki Ci chodzi że uciekam . No i nie porównuj swojej armii do moich bo ja nawet w 3 armiach nie mam połowy to co Ty .

Wednesday, 12.09.2012, 19:02

Autor: Spiryt77

Solowy obleg ... rewelacyjna obrona !

O Ciebie Wagoner się Orale i Spartanie rozbijali chyba zapomniałeś jak to wystawiłeś mnie im żeby dali Ci spokój potem nawet Ci oddali wioskę którą wcześniej zabrali . Tak że chyba historie sobie pomyliłeś Kolega tam dobrze napisał że najpierw wioski dostałeś od Valhalli a teraz piszesz że dzięki tylko sobie to masz.Napisz chociaż raz prawdę jak byś nie dostał ich to znowu był byś daleko w.......

Wednesday, 12.09.2012, 18:47

Autor: Spiryt77

Problem z symulatorem walk :/

Oj Wagoner jak do tej pory to tylko raz atakowałeś wioskę gdzie stała raz jedna jednostka i raz stoliczna to dziwne żebym stoliczną zostawił przeciwko 4k halek. Tak się nie podniecaj tą armią bo w 3 epoce też tak się chwaliłeś że uciekam i nawet dałem Ci namiar to nie zajrzałeś ze strachu tylko puściłeś kilkadziesiąt jednostek żeby fronty zbić a tu klapa wszystko było na froncie to ze złości poleciałeś mutantem na 80 piechoty . Poza tym gdyby te wioski co ja mam nie były niszczone nalotami to zn...