Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-7 of 7

Tuesday, 20.12.2011, 22:07

Autor: Xenius

Świąteczny Pokój

a co to niby za świeto jest 22? To może całoroczny od razu ogłoście. Po co się rozdrabniać i meczyć pisaniną co parę miechów. pozdro:

Friday, 01.07.2011, 14:32

Autor: Xenius

Rebalans 5e i 6e

To się nie odzywaj. A takie osobiste przyznanie się to chyba nie tutaj. Wal od razu bezpośrednio info do adminów ile ich masz kont i kiedy wbijasz. Na pewno pomogą, jak tak Cię to boli.

Friday, 01.07.2011, 10:59

Autor: Xenius

Rebalans 5e i 6e

Proponuję, j/w Soren temat zamknąć. Bo zrobił się tylko cyrk na kółkach, wzajemne udowadnianie kto jest lepszy i ukazanie własnych kompleksów. Szkoda czasu i zachodu na tego rodzaju gierki i wdawanie się w zbędną dyskusję z osobami którym i tak nic się nie da racjonalnie wytłumaczyć. Niektórzy zatrzymali się po prostu na pewnym etapie rozwoju ( i nie chodzi to o grę) i nic na to nie poradzimy.

Sunday, 08.05.2011, 14:15

Autor: Xenius

Hakon, Arnii, Bleeh, lulek80, Davidossus

No tak "Siara i wszystko jasne". Członek koalicji Żule - RSR odpowiada za adminów. Dzięki za wyjaśnienie sytuacji.

Sunday, 08.05.2011, 11:37

Autor: Xenius

Hakon, Arnii, Bleeh, lulek80, Davidossus

Ok niech bedzie po Twojemu. I tak 90% z nas nic z tego nie rozumie, chociaż część będzie udawać że i owszem. Trochę mi się to kojarzy ze starą maksymą Dziadzi Felka "Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf". Niemniej, ponawiam jedynie prośbę o czasowe odblokowanie, któregoś z kont bosów BCb2 celem przekazania zastępstwa.

Friday, 06.05.2011, 18:22

Autor: Xenius

Hakon, Arnii, Bleeh, lulek80, Davidossus

Oczywiscie Kazek j/z wsadził swoje 3 grosze. Niemniej Thorga mogłabyś przynajmniej tymczasowo odblokować konta któregoś z bosów bc2, żeby mogli zielonego przekazać. No chyba że j/w napisał Dawid, chodziło jedynie o wyeleminowanie jednego z "agresywnych" (jak nazywają nas Mistrzowie Żuli i Rsr) klanów koalicji BC. Ponadto cały ten ban to wg mnie biorąc pod uwagę powyższe wątpliwości jest zbyt grubymi nićmi szyty, żeby nie ocenić faktu dosłowniej. Krowa, Lomnas i inna ekipa moderatorów bez ostrzeż...