Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-12 of 12

Wednesday, 02.01.2013, 16:46

Autor: kuma

event błąd

Cytat wypowiedzi "Spiryt35" ludzie jak Was czytam to aż się boje na forum wchodzić co Wy jeszcze wymyślicie . Zrobili coś z tym źle nie zrobili by tez by było źle.Dajcie sobie na luz Ja jestem zadowolony . Sa i zadowoleni jak Ty Ale ... To jest ich blad i ich pochopna decyzja ( moim zdaniem zuplnie nieprzemyslana ) Kwestja checi jest znalezienie i oddanie zgoszonych itemow ( surka nie wchodzi w gre bo za duzo by bylo roboty i z tym sie zgodze ) , niestety nie potrafia badz nie chca ( a z postu ...

Wednesday, 02.01.2013, 16:39

Autor: kuma

event błąd

Cytat wypowiedzi "Konrad" Comanche, prosiłbym o kliknięcie 'zgłoś do operatora' i wysłanie listy tych aukcji do mnie na PW. Jeśli faktycznie cena znacznie odbiega od średniej, to zostaną cofnięte. Oho widze pewna niekonsekwencje w dzialaniach administratora - jednym mozna poszukac i przywrocic , innym juz nie To sie nazywa dyskryminacja lub kolesiostwo - jedno i 2gie jest beeeee

Wednesday, 02.01.2013, 16:15

Autor: kuma

handel znikły itemy

Wlasnie to mam zamiar zrobic - premka do 27mego potem papa Nie zobacza odemnie ani centa wiecej Przeciez nie bede placil zeby ktos mnie dymal

Wednesday, 02.01.2013, 16:12

Autor: kuma

handel znikły itemy

Zapomnij o nich - trzeba by miec checi zeby je przywrocic a oni nawet pewnie nie wiedza gdzie logi maja Zakladam sie o dobre piwo ze Cie oleja jak innych ktorzy potracili itemy

Wednesday, 02.01.2013, 15:10

Autor: kuma

event błąd

Partacze i tyle Zginela mi naprawde cenna runa , napisalem podajac godzine kiedy byla wyprawa To byl naprawde wartosciowy i jedyny drop jaki dotad znalazlem , w normalnych warunkach ktos by ruszyl dupe , sprawdzil , oddal i jeszcze przeprosil A tak to maja wszystkich w D.... Ja tam pogram do konca premium jakie mam i wiecej mojej kasy nie zobacza Jest tyle innych gier gdzie support ma cos w glowie i stara sie zatrzymac graczy ( bo to przeciez realna kasa ) ze mozna wybierac A nie znosze sytuacji...

Wednesday, 02.01.2013, 01:20

Autor: kuma

event błąd

a opowiedz byla "2. dokładnie tak jak przy poprzednim evencie z budowaniem." dokladnie - znaczy tak samo , chyba ze znaczy juz cos zupelnie innego ?

Wednesday, 02.01.2013, 00:15

Autor: kuma

event błąd

Tworcy jak zwykle dali d... i maja w niej wszystkich graczy - profesjonalizm to chyba obce im slowo

Tuesday, 31.01.2012, 15:47

Autor: kuma

Czas skonczyc z T2

Wszystkich graczy nekanych przez klany grajace "od zawsze" , dla ktorych gra przestala sprawiac przyjemnosc , ktorych wysilek idzie na marne stajac sie pozywka dla "wielkich" Jukatanu aspirujacych do miana Bogow , prosze o przemyslenie zrezygnowania z gry na T2 - przeniscie sie na T1 gdzie moze nastapic nowe rozdanie Tym samym jesli odejdzie opowiednia liczba aktywnych graczy , reszta pozostanie w swoim wlasnym sosie - serwek i tak juz pada , nalezy tylko przyspieszyc jego koniec do przemyslenia...

Friday, 06.01.2012, 15:35

Autor: kuma

zaczne wierzyc w swietego mikolaja :P

no wreszcie cos http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=774583a22b

Tuesday, 10.05.2011, 15:03

Autor: kuma

Kalkulator rozwoju bohatera

Nie wiem co jest nie tak ale wyglada na to ze formularz jest zabezpieczony haselkiem co uniemozliwia jego uzywanie