Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-7 of 7

Wednesday, 03.08.2011, 20:18

Autor: Gogool

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Jest jakis sposob aby sie szybko rozwinac w 2 epoce szybko??) Bo nie wiem czy inwestowac w surke czy ataki. . . A jak ataki to jak skutecznie szpiegowac i szukac graczy z 2 epoki bez konta premium :d Bo ranking i szukanie graczy odpada :d

Saturday, 16.07.2011, 02:31

Autor: Gogool

Jest jakas regula gdzie mozna dropic itemki?? :)) Druga rzecz: Bohater.

Chodze teraz caly czas na jaskinie 3 bo jestem nowym graczem ale mimo okolo 30-40 wyprawek to tylko same FEH mi leca i zadnego itemku. . . Na co polecacie chodzic na start majac 10 DM?? A druga rzecz to pomozcie i powiedzcie w co dac bohaterem ) PeeR do dyspozycji obecnie: 2,6k Jak mozecie to pomozcie tez z pomoca rozwoju na dalsza gre

Monday, 20.06.2011, 13:29

Autor: Gogool

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Dzieki wielkie :d Znalazlem juz posta z LikacjamiSpecjalnymi i Baaaardzo mi to pomoglo :d Itemki tam tez mozna znalesc czy tylko runy i zwoje?

Monday, 20.06.2011, 12:22

Autor: Gogool

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

No dobra atakowalem agresywnie(staralem sie) Ale to wiaze sie czesto z porazka!! Nawet jak szpiegowalem to mi roz...lo wszystkie jednostki na szczatki ) Chcialem zrobic lokacje poziom trodnosci 6 zaledwie. . . To z najlepszymi jednostkami w 1 epoce nie dalem rady. . .

Sunday, 19.06.2011, 21:05

Autor: Gogool

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

A ja mam pytanie :d Jak sie zdobywa w tej grze expa bohaterem :d bo poszedlem na expe ale dostalem becki jak cholera :d A z kolei na atakach (Grabierze) to tylko raz mi sie udalo zdobyc az 4 expa :d po okolo 20 atakach na roznych graczy? ) Biorac pod uwage to ze np statystyka dowodzenia kosztuje mnie 120 PeeR, to jak bym co 20 atakow zdobywal po 4 expa to po okolo 600 atakach na ludzi bede mogl normalnie wytrenowac sobie jedna statystyke dowodzenia :d