Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-5 of 5

Saturday, 18.09.2021, 13:14

Autor: Lachu

Zmiana domu herosa

Nie wiem czy się nie pojawiło. Pomysł wydaje się prosty do zaimplementowania. Herosowi, bez armii, zezwolić na zmianę miasta-domu. Miasto docelowe musi nie mieć herosa, ewentualnie heros w mieście docelowym otrzyma dom w mieście źródłowym (zamiana herosa). Co myślicie? Problem jest taki, że wskrzesiłem herosa w złym mieście, a w mieście, gdzie go wskrzesiłem, nie mogę produkować niektórych jednostek,

Friday, 25.09.2020, 14:02

Autor: Lachu

[BUG] Ilość wypraw zbyt duża

Właśnie zauważyłem to wczoraj (nie mogłem się zalogować na forum, więc nie odpisałem - korzystam z wielu profili Firefoksa i nie pamiętałem, na którym mam hasło). Problem w tym, że nie kupowałem premium. Chciałbym to wyłączyć. Nie chcę być nieuczciwy w stosunku do innych :-( .

Wednesday, 23.09.2020, 15:20

Autor: Lachu

[BUG] Ilość wypraw zbyt duża

Mogę wykonać zbyt dużą liczbę wypraw do lokacji specjalnych. Z tego, co pamiętam, to limit zawsze wynosił 6. Teraz mam 11.

Tuesday, 03.07.2018, 13:47

Autor: Lachu

Poważny bug [żart ;-) ]

Znalazłem bug, prawdopodobnie w każdej grze tego typu. Otóż zwój awatar ognia, co tworzy klon bohatera, powinien tworzyć nieskończoną ilość takich klinów. Czyż przypadkiem taki klon nie zyskuje możliwości rzucania zaklęć, co bohater?

Sunday, 24.07.2011, 12:37

Autor: Lachu

Brak możliwości szukania przedmiotów z określonym bonusem

Nie jest to w 100% błąd w grze, ale sprawa mocno utrudnia mi grę. Chciałbym uzyskać możliwie najwięcej przedmiotów dających bonus do pewnej umiejętności/cechy. Problem jest taki, że mechanizm aukcji nie pozwala na takie wyszukiwanie. Innymi słowy chcę dopakować bohatera, by miał coś na maksa, ale szukanie przedmiotów zabrałoby mi zbyt dużo czasu. Do innego działu nie mogę tego wrzucić, gdyż jest mniej adekwatne do tematu. To błąd, ale w zakresie tzw. użyteczności. Do działu system gry się nie na...