Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-8 of 8

Tuesday, 03.06.2008, 18:49

Autor: Deliv

Wędzarnia

po glebszym przemysleniu przyznaje, ze moj pomysl jest zly zle zrozumialem ci tam jest napisane

Tuesday, 03.06.2008, 17:55

Autor: Deliv

Wędzarnia

W opisie wedzarni widnieje "Pojemność spichlerza zwiększona O xxx" a powinno byc "zwiększ DO xxx", bo z tego co tam pisze to po rozbudowie na 4 poziom powinienem miec 686+786

Tuesday, 03.06.2008, 17:36

Autor: Deliv

nie moge dodac do armi dzikich ludzi

jak widac problem z ie dalej sie pojawia wiec ponawiam pomysl z napisaniem na stronie startowej, ze gra jest skonfigurowana do ff, opery i (najnowszego ie chyba) a pod innymi moga wystepowac problemy.

Monday, 02.06.2008, 15:33

Autor: Deliv

problemy z garnizonem

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Przecież oczywiste jest że pod IE też działa IE7 ;p Tak ale na tym swiecie zyja ludzi ktorzy nawet nie wiedza i istnieniu innych przegladarek Czesto uzywaja tego co maja od "nowosci sprzetu"

Monday, 02.06.2008, 14:42

Autor: Deliv

problemy z garnizonem

Troche off top ale co tam. Moze dalo by rade dodac na stronie startowej info, ze gra jest zrobiona pod ff, opere czy inne przegladarki za wyjatkiem ie?

Sunday, 01.06.2008, 12:09

Autor: Deliv

Rekrutowanie jednostek

Wlasnie o to mi chodzi, ze ktos moze zapomniec wyzerowac i nie zauwarzyc, ze trenuja sie nie te jednostki ktore chcial trenowac. Tak wiem, ze to wina gracza bo powinien sprawdzic ale mimo wszystko wartalo by to poprawic jesli jest to w mozliwosciach tworcow gry

Sunday, 01.06.2008, 12:03

Autor: Deliv

Rekrutowanie jednostek

Nie wiem czy to blad ale chyba tak Mianowicie jesli klikne przycisk "max" np. przy miotaczach kamieni (nie klikam trenuj), ale po namysli zdecyduje sie zrekrutowac dzikich ludzi i klikam "trenuj" to zaczynaja mi sie trenowac miotacze kamieni, bo nie zredukowalem "zamowienia" przy nich do zera.

Saturday, 31.05.2008, 23:18

Autor: Deliv

RE: Opis pancerza bohater

podobnie z opisem sredniego pancerza. znaczy ostatnej linijki opisu // Nie będzie zmienione, chyba że pojawi się jakaś lepsza propozycja.