Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-12 of 12

Sunday, 13.10.2013, 12:53

Autor: lucjuszzzz

Pomysł na nowe zwoje

Wpadłem na pewien pomysł juz dosyc dawno temu. Gdyby tak wprowdzic zwoje o działaniu "eventów" ktore możnaby rzucac albo na dana lokacje specjalną albo na jakiś kwadrat na mapie. Zwiększałyby one drop np run, zwoi, prefiksów lub wszystkiego na raz w zależności od zwoju. Pytanie jak te zwoje zrealizowac, w sensie czy w cos wsadzac, np w artefakty i jak sie ma taki artek ze zwojem w ubiorze to dziala, czy tez kazde rzucenie czaru mogłoby kosztowac jakąś kombinacje run. Możnaby tez ograniczyc rzuce...

Sunday, 28.04.2013, 17:03

Autor: lucjuszzzz

Szarże człowieka 50lvl

To Konradzie akurat wynika z krzywej Gaussa, ale gracz pisal o 5 ekspedycjach z rzędu i zadna szarza w tych 5 mu nie padla , czyli w 15 rundach!!! rzuc 15 razy moneta i zobaczymy czy wypadnie ci 14 orlow i 1 reszka czy mniej wiecej pol na pol!

Thursday, 25.04.2013, 09:53

Autor: lucjuszzzz

Szarże człowieka 50lvl

Syndrom nie syndrom, szansa ze zadna szarza nie wejdzie w jednej ekspedycji to 12,5% a nie 50%!!!!!

Wednesday, 24.04.2013, 14:54

Autor: lucjuszzzz

Szarże człowieka 50lvl

Konradzie, jesli w 5 ekspedycjach nie wypadła żadna szarża to trzeba porównywac do 15 rzutów monetą. Wypadniecie orła lub reszki 15 razy pod rząd to 1:2^15 czyli okolo 1 na 32 000 razy(nie che mie sie dokladnie liczyc ale prawdopodobieństo jest jeszcze mniejsze) Podejrzewam ze godzina rzucania moneta to malo na wyrzucenie 15 O/ 15 R Dla ścisłości szansa na to ze szarża NIE PADNIE w jednej ekspedycji to 1 do 8(12.5%) anie 1 do 2 (50%). Przynajmniej jedna szarza powina pasc w 7 na 8 (87.5%)przypad...

Friday, 22.03.2013, 10:36

Autor: lucjuszzzz

Event 2013

Event jest dropowy, bardzo fajnie tylko ze dlaczego znowu drop biżuterii podniesiony? Nie możnaby podnieśc dropu zwoii?? Odkąd weszło wiercenie dziur chyba juz każdy ma w cholerę 2 i 3 slotowych biżu. A podejrzewam ze nie wielu złapie na tym evencie biżuterie z dobrymi prefixami... Rozumiem że admini mają stare skrypty z eventem dropu dla run i biżu, ale za to plącimy żeby może coś nowego stworzyli a nie wrzucali tylko odgrzewane kotlety. Jestem wkur***y, Pozdrawiam

Sunday, 20.01.2013, 11:59

Autor: lucjuszzzz

Ulepszenie klasy czlowiek

Temat poruszany setki razy pewnie, ale dotyczący ważnej sprawy jakim jest osłabienie klasy człowiek poprzez brak działania szansy na szarze i modyfikatora szarzy z przedmiotów. Niesprawiedliwe jest ze jesli trup/anioł/demon oprocz swoich parametrów posiada przy komplecie przedmiotów, szanse porównywalna do człowieka a modyfikator wyższy. A co z tego ma człowiek?? Nie wiele, bo tylko inicjatywe dla jednostek. Praktycznie nie możliwe jest dogonienie w ataku, obronie lub punktach życia pozostałe ra...

Sunday, 30.12.2012, 18:26

Autor: lucjuszzzz

porównanie Euro eventu do obecnego

Nie bronię adminów ale...: • Drop najrzadszych przedmiotów, prefixów, run oraz scrolli zostanie zwiększony N A W ET ponad 500 krotnie. (czyli admini decyduja co np. x2 a co x500) Wydaje mi sie że słowo nawet ma tutaj decydujące znaczenie niestety;/

Friday, 28.12.2012, 10:47

Autor: lucjuszzzz

Sprzedam zwój Świetlisty miecz

Zwój dla amuletów i pierścieni eth-yrd-ber na rzucającego boha +100 aa bohatera +10 aa za poziom rzucany na koncu rundy rundy dzialania 1 ladunkow 1+ 0,5 na poziom krag zycia 24 maks poziom 13 czekam na propozycje

Tuesday, 25.12.2012, 23:03

Autor: lucjuszzzz

kupie runke TIR

jestem z jukatanu, ile proponujesz???

Friday, 14.12.2012, 10:11

Autor: lucjuszzzz

Event na koniec świata

Witam, Proponuje adminom zrobienie evenciku 21.12.2012, w końcu to może być ostatni event.. Poza tym proponuje, aby na najblizszych eventach nie podnosic dropu biżuterii, bo każdy już ma 3 i 2 slotowe biżu. Zamiast tego podnieść drop zwojów których brakuje chyba wszystkim. Mam na myśli Awatary i szarżę dla bohaterów, głównie. Ja sam tylko jeden zwoj tego typu dropnołem do tej pory. Pozdrawiam i z góry dzięki za wzięcie pod uwagę moich propozycji.

Thursday, 06.10.2011, 06:36

Autor: lucjuszzzz

Problem z rozegraniem obrony

myslalem ze tak jest tylko w przypadku oblegu... no ale jesli jest jak mowisz to dzieki za odp. pozdro

Wednesday, 05.10.2011, 21:46

Autor: lucjuszzzz

Problem z rozegraniem obrony

Witam, Jakiś błąd wkradł się podczas rozegrania obrony. Byłem grabiony, trzy moje armie były w wiosce, w tym dwie mialy halke na froncie i resztę w obwodach. W pierwszej rundzie zginely halki a reszta nie przeszla na front i tak do końca walki jednostki nie zadawały obrażeń ani ich nie dostawały. Czy to był jakiś problem z serwerem i czy dostanę jakieś zadośćuczynienie, bo 3 armia(wszystko oprocz hero na froncie) została zmiażdzona(na szczęście hero przezył). Pozdrawiam lucjuszzz/Jukatan-T2