Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-15 of 15

Tuesday, 11.11.2014, 22:09

Autor: Bella

Znowu padł serwer?

tak czy siak wg treści regulaminu gry możemy adminów cmoknąć w d.... wszystko im wolno a zgadzam się z w/w "kolegami" nie jedna kobieta gra w tą grę i jak już piszecie o w/w to proszę poprawnie o koleżance "jannet" w loginie

Tuesday, 11.11.2014, 20:27

Autor: Bella

Znowu padł serwer?

jerzys czy to ważne kto ?

Tuesday, 11.11.2014, 20:24

Autor: Bella

Znowu padł serwer?

moja propozycja jest taka jak się admini ujawnią - po naprawie dać każdemu ochronę 12 h na brak ataków i obli aby można było spokojnie iść do pracy i nie myśleć o grze - kiedy to wreszcie ruszy no i już nie wspomnę o gratyfikacji ( event) za poprzedni błąd, ten no i jak każde wydarzenie jakie było tak jak dają na Blood Wars !

Tuesday, 11.11.2014, 20:14

Autor: Bella

Znowu padł serwer?

admini świętują i mają wszystko w d... , chowają głowę w piasek, a nie ma jak innym zepsuć dzień wolny- myślą że ludzie będę siedzieć cały dzień na grze i patrzeć w ekran jak nie powiem kto i w co - a wystarczy dać info kiedy to badziewie ruszy - tylko kasę z premium zbijają - siedziałam cicho ale nic nie ma gorszego jak wkur... kobieta . A czego Wy (My) oczekujecie jak po ostatniej awarii nic nie było nawet na priv nikt nie raczył odpisać

Saturday, 05.01.2013, 22:11

Autor: Bella

Karawany kupieckie za punkty premium :D

podpisuję się pod pomysłem jest bardzo dobry wreszcie będzie można coś zrobić z zalegającą surką

Sunday, 22.07.2012, 21:56

Autor: Bella

push extremlany nr 2

wracając do tematu, a czy istnieje jakiś cennik? gdzie jest granica ? czy jak za 1 szt. FEH dam 10 PH będę spała spokojnie czy jak dam 11 to już ban ? bo aż się boję licytować

Thursday, 12.07.2012, 00:24

Autor: Bella

nie moge awansować do kloejnej epoki

oo dziękuję bardzo za zainteresowanie - tylko czemu edytowałeś post Ja kończę temat już masz pomoc i odp.

Thursday, 12.07.2012, 00:10

Autor: Bella

nie moge awansować do kloejnej epoki

zadziorna czemu no co TY ? rozbawiła mnie Twoja wypowiedź i tyle , a pomoc ? po co - sam sobie odpowiedziałeś uzasadniając temat )))))

Wednesday, 11.07.2012, 22:05

Autor: Bella

nie moge awansować do kloejnej epoki

oj jaki Ty biedny jesteś wioskę stracisz co dopiero ją zdobyłeś , nikt Cię nie atakuje , nic nie budujesz i jeszcze awansować nie możesz - NAPRAWDĘ

Monday, 25.06.2012, 21:27

Autor: Bella

Zbrojownia niedziala

u mnie też pustki w zbrojowni ID 45585 T1

Sunday, 08.04.2012, 02:31

Autor: Bella

event

wszystko pięknie ładnie budowy lecą ja wióry tak szybko że nie wiadomo gdzie patrzeć , ale co będzie po ? ... ano tylko to że ci z licznym wojem np z 4 epoki po wykorzystaniu swojej surki , zbudowaniu mega armii będą grabili i oblegali słabszych którym pozostanie tylko stolica, a potem sami siebie zaczną atakować bo nuda ich dopadnie

Thursday, 05.04.2012, 20:20

Autor: Bella

event

"W związku z tym przygotowaliśmy także mały prezent: w dniach 8-9 kwietnia będzie aktywny event: Dzień Ojców Założycieli " jak sama nazwa wskazuje ten event nie jest dla przeciętnych graczy i prezenty też a ci przeciętni wolą spędzać święta z rodziną niż włączać budowę budynków co minutę. Totalna paranoja lepiej chyba w inny sposób w ciągu roku przyciągnąć graczy do kompa ?

Sunday, 16.10.2011, 22:34

Autor: Bella

obraza

odsyłam do encyklopedii Kutas — w XVII–XVIII-wiecznej Polsce chwost na końcu sznura, przypinanego do pasa jako element dekoracyjny. Często stanowił dolne wykończenie co bogatszych szamerunków stosowanych w mundurach wojskowych. Także element ozdobny niektórych rodzajów czapek (np. szlafmycy) i zasłon. Jest to także określenie odnoszące się do współczesnych frędzli i pomponów.

Saturday, 08.10.2011, 22:08

Autor: Bella

i ZASIADANIE La Kapar, stefan11, Belmotka

niesprawiedliwe posunięcie , ale tylko winni się tłumaczą