Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 33

Thursday, 12.06.2008, 08:58

Autor: Primosz

TUTORIAL - pytania, sugestie, braki, nieścisłości, błędy, literówki...

Jeszcze jedna uwaga a propos tutoriala, w dziale "bohater" jest coś takiego: Ludzie Bonus podstawowy: +20 Inicjatywa, 5% Szansa na szarżę, Atak x1,5 Kolejne poziomy: +0,5 Inicjatywa / poziom +0,5% Szansa na szarżę / poziom +0,05 modyfikator Ataku / poziom Pytanie pierwsze - czy to sa dane aktualne bo w innym temacie na forum widziałem inne Druga sprawa - ten opis sugeruje że atak jednostek ludzki ma modyfikator 1.5, natomiast z tego co mi sie wydaje to tylko atak krytyczny ( szarża ) ma modyfika...

Wednesday, 11.06.2008, 16:06

Autor: Primosz

Głupia fascynacja?

Ja jestem również za . Szczególnie że złe nawyki wchodzą w krew i jak sie 100 razy zobaczy napisane "chcem" albo "znuw" to potem już samemu się nie wiem jak się poprawnie pisze dane słowo ( typowy syndrom polonistki )

Wednesday, 11.06.2008, 12:03

Autor: Primosz

Oznaczenie zasięgu wioski i szpiegowanie pustych pól.

Cytat wypowiedzi "Zeruel" Zielona obwódka mnie nie martwi, ale z całą pewnością jest o wiele trudniejsza do wykonania od zwykłej "siatki", która wygląda fatalnie. A może nie siatka tylko inne "podłoże", w tym momencie wszystkie obiekty na mapie sa na takim brązowawym podłożu. Może pola w zasięgu wioski mogłyby by mieć inne "podłoże" np. zielonkawe etc.

Tuesday, 10.06.2008, 10:25

Autor: Primosz

Głupia fascynacja?

Włatców móch czy jak to tam się pisze nie oglądałem i nie zamierzam oglądać, więc się nie wypowiem. A co do Jożina to zadam pytanie retoryczne - który z was nie śmiał się przy Chłopcach Radarowcach Rosiewicza? Jozin jest piosenką kabaretową stąd jej "głupawy" tekst, melodia i wykonanie. Jednym słowem Jozin rules ;p choć oczywiście co za dużo to nie zdrowo. A jeśli ktoś chce zobaczyć prawdziwe dno i głupotę to niech obejrzy Gracjana na YouTube. Wrażenia niezapomniane .

Tuesday, 10.06.2008, 07:42

Autor: Primosz

Metal ,kto słucha ,wypowiadać się :P

Cytat wypowiedzi "sergo" Tak czy siak mimo ukonczonej 30stki znow wrocilem do dlugich wlosow a w mojej szafie jest piekny skorzany czarny plaszczyk. To zazdroszczę, bo ja mimo nie ukończone dwudziestki trójki myślę o ścięciu włosów bo mi za mocno wypadają . Płaszczyka skórzanego nie mam ( nieźle kosztuje, chyba że ma się po dziadku zdobyczną na Niemcach ) ale mam ramoneskę ;] którą po roku przerwy z przyjemnością na jesieni założę . A co do muzyki to kiedyś więcej metalu słuchałem, głównie doom...

Tuesday, 10.06.2008, 07:31

Autor: Primosz

Oznaczenie zasięgu wioski i szpiegowanie pustych pól.

Ja się wypowiem tylko w kwestii oznaczenia zasięgu - moim zdaniem byłoby to bardzo przydatne bo teraz jest to trochę utrudnione. Więc jeżeli nie byłoby to jakoś bardzo skomplikowane to byłoby to duże udogodnienie.

Tuesday, 10.06.2008, 07:24

Autor: Primosz

TUTORIAL - pytania, sugestie, braki, nieścisłości, błędy, literówki...

Rozumiem że, cytuję "handel zasranymi przedmiotami", to tylko chwilowy wyraz frustracji autora tutoriala ;p ? edit: oj, nie wiedziałem, że będą tak poważne sankcje

Tuesday, 03.06.2008, 08:43

Autor: Primosz

2 Wieś

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Nie da - przyrost jest liczony osobno dla każdej wioski, dlatego też nie da sie łączyć armii, To trochę smutno można mieć armię większą od napastnika ale i tak nie da się go pokonać bo nasi wojowie z drugiej wiochy nie mogą przyjść w obronie stolicy bo żrą tylko "swoje" kamyczki i krzemień ?

Tuesday, 03.06.2008, 08:38

Autor: Primosz

nie do wiary!! kto tu gra??

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Terry używa groteski w swoich powieściach, szczególnie ze świata dysku ;] http://pl.wikipedia.org/wiki/Groteska Inna sprawa, że smieszna kłótnia wam tu wyszła xD Kłótnia to za dużo powiedziane, ot tak "elokwentna wymiana różniących się poglądów"

Tuesday, 03.06.2008, 08:35

Autor: Primosz

Osadnik - czy ktoś już go buduje ?

Albo czy ktoś się choć zbliżył do wymaganych 50 krzemienia ?? Mi jeszcze dużo brakuje , marne 35 wydobycia. Chwalić się

Sunday, 01.06.2008, 19:28

Autor: Primosz

szałasy - czy ich poziomy się sumują

No nikt nie zmusza, ale po co w ogóle jest możliwe budowanie kilku szałasów skoro więcej niż 1 nie jest potrzebny - to może tylko rodzić pytania takie jak moje ( czy poziomy się sumują ). Dla przykładu ołtarz można wybudować tylko jeden.

Sunday, 01.06.2008, 13:26

Autor: Primosz

Książki aka literatura - czyli co (ew kogo), kto i dlaczego poleca ;)

Ja osobiście zacząłem Diunę ale jakoś nie mogłem przez nią przebrnąć. Pratchetta czytałem swego czasu dużo,ma bardzo fajne książki choć po przeczytaniu 5-6 pod rząd styl pisania trochę mnie zmęczył. Osobiście polecam Jacka Piekarę i jego zbiory opowiadań o Inkwizytorze Mordimerze Madderdinie. Szczególnie polecam czytanie ich od tyłu ( najpierw tom 3 - Miecz Aniołów - potem 2 i 1). Choć nie było to chyba zamierzenie autora ale bardzo fajnie poznajemy w ten sposób wydarzenia z życia głównego bohat...

Sunday, 01.06.2008, 13:20

Autor: Primosz

Śmierć szpiegów - raport szpiegowania

Cytat wypowiedzi "Klim" mimo, że szpiedzy giną, od czas udo czasu dostaję raport (wczoraj zawsze dostawałem raporty ze szpiegowania, dzisiaj na 4 akcje z 2 dostałem raport, a z 2 kolejnych nie) http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=c6d3e224d2 U mnie to samo. Armia została całkowicie zniszczona ale raport jest. Pytanie czy to bug czy działanie celowe ?

Sunday, 01.06.2008, 13:15

Autor: Primosz

Mechanizm walki

Cytat wypowiedzi "syne" tia. w koncu to gra i to jeszcze wersja alpha... to wogole nie czepiajmy sie o nic - najlepiej zostawiac cos co na logike jest nie tak jak powino byc i nie poprawiac. taka jest wlasnie mentalnosc wiekszosci polakow. pozniej tylko narzekamy jak to mamy fatalnie. poza tym nie zawsze masz mozliwosc trenowania jednostek - chociazby w chwili gdy zuzycie spada do wartosci np <=4 od produkcji. nie zawsze tez mozna postawic budynki z racji ich wysokich kosztow na wyzszych poziom...

Sunday, 01.06.2008, 12:55

Autor: Primosz

Mechanizm walki

Cytat wypowiedzi "syne" przeczytaj jeszcze raz wszytskie posty i zorientuj sie o co chodzi Przeczytałem. No i ? Chodzi o rabowanie surowców przez atakującego który ledwo co przeżył walkę. To wg. Ciebie nie logiczne. Zgadzam się, ale to tylko gra więc nie ma co się czepiać.

Sunday, 01.06.2008, 12:47

Autor: Primosz

szałasy - czy ich poziomy się sumują

To jeśli się nie sumują to po co jest możliwość zrobienia więcej niż 1 szałasu ? Przecież w takim wypadku każdy będzie robił jeden szałas na jak najwyższym poziomie a nie budował 5 szałasów na 1 lvl które nic mu nie dadzą? edit: a jeśli chodzi o ołtarz to można tylko 1 wybudować - tak wyczytałem tutaj na forum.

Sunday, 01.06.2008, 12:33

Autor: Primosz

szałasy - czy ich poziomy się sumują

W wiosce można postawić kilka szałasów, na razie nie widzę ich innego zastosowania niż spełnienie wymagań budynków i jednostek. Stąd pytanie czy ich poziomy się sumują czy liczy się ten z najwyższym poziomem ?

Sunday, 01.06.2008, 11:24

Autor: Primosz

Bohater latający - szybkość poruszania się/ ładowność

Cytat wypowiedzi "Khirion" Przy zalozeniu ze unosi sie dzieki magii, to zalozenia odnosnie szybkosci nie musza obowiazywac. Rownie dobrze on moze "chodzic" w powietrzu. Ale to wtedy i tak mu lżej i mógłby więcej nosić ;p. Tyle że nasz bohater to bohater a nie juczny muł! Widzieliście kiedy żeby wódz sam targał wory ze złotem ( czy też kamieniami ;p )?

Sunday, 01.06.2008, 01:52

Autor: Primosz

Mechanizm walki

Cytat wypowiedzi "syne" roznie bywa z tym co moze wyciagnac. tak czy siak z jakiej racji przegrany ma jeszcze rabowac, obojetne ile mialby wyniesc ? mysle, ze taki otoczony na 100% porzucilby wszystko, co by mogl szybciej uciekac wiec te tlumacznia nijak sie maja do tego jak powinno wygladac :p to chyba jedyna gra w ktorej przegrany rabuje zwyciezce :p toz to paranoja Ja chciałem tylko zauważyć że rzadko który atak na wioskę trwa koło 30 minut wraz z dojściem, a trenowanie wojska nie trwa zazwy...

Saturday, 31.05.2008, 18:26

Autor: Primosz

Opcja zawróć armie

I jak zwykle nasze teoretyczne rozważania zostały przerwane przez przyziemne i czysto praktyczne aspekty programistyczne