Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 60

Wednesday, 19.06.2013, 19:55

Autor: czarny zniwiarz

tu byl PUSHING

Dlaczego tego gracza nie ukarano otrzymywal armie do rozbicia (mieso) aby podniesc swoj LVL ..Nie widzicie tego. Tacy ludzie nie powonni wogule grac jak GRAND WAGONNER to jest oszustwo

Thursday, 14.06.2012, 04:43

Autor: czarny zniwiarz

Tak --bo kumpli w administracji ne mam

Inni tez sie niech licza , a tak po zatym to wisi mi to..Jest wolnosc slowa i wyznania..Jak inni obrazaja trzeba tez obrazac..

Wednesday, 13.06.2012, 22:13

Autor: czarny zniwiarz

Co ci cieciu cos nie pasuje

Ty tu kurwa niewklejaj cytatow ..Swoje wypowiedzi idioto zachowaj dla siebie bo ci sie twoj glupi lep zlasuje i resztki mozgu wyplyna..Ty tez pewnie przekrety robisz nie udaczniku SM: +8 za obrazę i kolejne za wulgaryzmy.

Wednesday, 13.06.2012, 21:05

Autor: czarny zniwiarz

Ale kombinacjie smiac mi sie chce jak to widze

Administracjia ma to gdzies na 6 epoce sprzedalem pare zwoji za 5000 ph, i zostalem ukarany za pushing banem stalym...A tu takie przekrety i to napewno nie tylko takie i administracjia milczy..Gdzie jest THORGA czy Shusi Marker..Pewnie tego watku nie widza lub nie chca widziec ...Kasuja tylko tych graczy ktorzy nie sa na reke kolesiom z gry..Powodzenia warto poczytac i sie posmiac!!!

Friday, 24.02.2012, 23:32

Autor: czarny zniwiarz

bucu

Czy ktos cie prosi o zdanie i wypowiedz.??!!!. Siedz w swojej dziupli i sie niewychylaj jak nie wiesz o co chodzi ..Co zal ci dupe sciska ze powroce...Barabie..

Friday, 24.02.2012, 22:47

Autor: czarny zniwiarz

Pani Thorgo

Moze juz czas przejrzec na oczy'i zmienic z bana stalego na tymczasowy) i odblikowac moje konto..ID:3702..Co Pani mysli o tym.??.Pozdrawiam wszystkich z druzyny..

Friday, 24.02.2012, 22:33

Autor: czarny zniwiarz

Dzieki

Narescie jeden kto zrozumial dlaczego :..??. Tak musialo byc jak zostali zablokowani .Canis,Yogurt, Sake ... Widocznie komus zalezalo na tym zeby i mnie zablokowac Banem Stalym a nie tymczasowym....Bo taka kare powinienem poniesc ..Ban tymczasowy z mozliwoscia odblokowania ...Pozdrawiam wszystkich ktorzy byli ze mna i po mojej stronie..Nienawidze zlodziejii i placzkow ...

Monday, 13.02.2012, 15:07

Autor: czarny zniwiarz

haaa

Sam siebie sploczcie..Debilu jak nieumiesz czytac to niepisz.. A jak potrafisz to wklej sobie ten link w dupe ..ZJEBIE Bujaj sie. Mam cie tam gdzie slonce niedochodzi..

Friday, 10.02.2012, 18:51

Autor: czarny zniwiarz

Obok gróźb dotyczących życia

Pani Thorgo .. Prosze przeslac ten link ze niby kogos Obrazilem.. .!!. Od mometu przejecia tego Konta niepowiedzialem zadnego zlego obrazliwego slowa.. .. Tego jestem pewien na 100%.. A to nie jest zaden przekrent powtarzam wystawilem przedmioty , nikogo nieprosilem jako Czarny Zniwiarz zeby je kupowal..za ile nie wiecej jak 9k... A niektorzy wystawiaja jeden przedmiot (cienki) za 40k..Pani thorgo a gdzie jest ten ciag dalszy ktory Pani obiecala ze bedzie.??.Pozdrawiam przyjaciol..

Friday, 10.02.2012, 06:11

Autor: czarny zniwiarz

bo jest prawda

Zamknij sie palancie jak niewiesz o co chodzi..

Friday, 10.02.2012, 06:10

Autor: czarny zniwiarz

gra

No i fajnie. Ale masz gadane a ja niewidzialem jakie ty najwieksze przekrety robisz na tym serwerze.. Zegnam grajcie sami ..Banda wariatow

Thursday, 09.02.2012, 19:31

Autor: czarny zniwiarz

petycjia

Co wam fotele poprzymarzaly do tylkow... To ze nieodpowiada Thorga i wrogowie !! To normalne ...Bo im to graj 1 dobry gracz uziemiony...Ale pamietajcie ze Nastepni bedziecie wy...

Thursday, 09.02.2012, 17:38

Autor: czarny zniwiarz

Petycjia

Prosze o zwrot mojego Konta i O usuniecie Pani Thorgi z zajmowanego stanowiska i zastapienia jej inna osoba bo niema kompletnej wiedzy co sie dzieje na Serwerze i udziela wygorowanych kar do przypisanego czynu...; 1). Popelnila blad karzac mnie o gre na podwujnym koncie a gra byla zglaszana na 1 IP;;; 2). Niewymiarowe kary do popelnionego czynu 3).Niema kar dla osob zmieniajacych Epoki ktorzy nabywaja odrazu wioski na 5 poziomie(nadmieniam nowych graczy) 4). Lekcewazenie spraw ktorz czekaja mies...

Thursday, 09.02.2012, 16:56

Autor: czarny zniwiarz

Wygodne sandaly(3)

No to masz szczescie albo ustawka ..Tez Thorga bedzie musiala pomyslec ..Bo ja tez zglaszalem i dostalem Bana stalego za sprzedaz gosciu ktory kupil skasowal konto a sprzedalem run i zwoji tylko za okolo 9k..To czekamy na wypowiedz Thorgi.???.Pozdrawiam

Thursday, 09.02.2012, 11:22

Autor: czarny zniwiarz

Uwierzyc czy nie uwierzyc

oto jest pytanie...Pani thorgo niech pani wrescie pujdzie do glowy po rozum...Raz Pani mnie blokuje wrzuca bana ..Potem przeprasza ze sie pomylila..I co z tego ze ta osoba grala na 1 IP::Moze zrobila to specialnie bo miala dosc Ogladania innych przekretow (walkow)..Dlatego skasowala Konto ..Powtarzam ze ja bylem tylko sprzedajacym....Widze ze gra idzie w jedna strone zniszczyc jeden Klan (bylo pare przypadkow)..Jak Pani chce moze mnie odblokowac i nie ale na BANA STALEGO -----Nie zasluzylem .......

Thursday, 09.02.2012, 00:08

Autor: czarny zniwiarz

Monday, 07.11.2011, 21:14 Nadawca Thorga RE: Zapytanie o pozwolenie Proszę tylko przestrzegać zasad regulaminu, a więc między innymi nie prowadzić nadmiernych interakcji pomiędzy kontami (handel, ataki itp).

Jezeli juz zostaje posadziny i jakis handel..To w odpowiedzi o zgode ,,Cytuje Nie przeprowadzac" nadmiernych" interakcjipomiedzy kontami(handel,ataki(itp).. W regulaminie NADMIERNYCH.?. To znaczy ile.??. Jezeli jest podejrzenie o przekroczenie to pierwsze co powinna Administracjia zrobic to wyslac...!!!. Ostrzezenie!!...

Wednesday, 08.02.2012, 23:40

Autor: czarny zniwiarz

No i moje wystawione przedmioty

A czy jako osoba wystawiajaca ponosze odpowiedzialnosc za to ze Ktos przebija (kupuje)..Chyba nie

Wednesday, 08.02.2012, 23:30

Autor: czarny zniwiarz

To tez bylo Pani domniemanie;;;

Przepraszam, rozpędziłam się - była rzeczywiście zgłaszana gra na 1 IP dnia 07.11.2011. Jezeli Pani w ten sposob rozpatruje wszystkie problemy na ,,ze mam powody mniemania..To brawo .Ale jest Pani w bledzie..Poprzednie Pani przepraszam mnie niezadowolilo by jakby niebylo bylem zablokowany przez pare dni..

Wednesday, 08.02.2012, 22:56

Autor: czarny zniwiarz

Reszta

Dlaczego reszta zostanie wyjasniona pozniej ,, bo tak sie Pani podoba jak obowiazek karac osoby to prosze ukarac wszystkich.. 1. Przekazywanie wiosek slabszym graczom w Klanie 2. Za Obraze wolgarnymi slowami.. Ale sprawiedliwosc jednych sie karze za to ze wystawili zwoje a ktos przebil za wysoko , a ci co zrobili prawdziwe przekrety w Klanach sa bezkarni...Mam gdzies taka gre i serwer..Bez obrazy ale to jest prawda i wszyscy o tym wiedza i Pani rowniez ..Zegnam

Wednesday, 08.02.2012, 19:08

Autor: czarny zniwiarz

Przekazywanie wiosek

Uwazacie ze to jest fer.??. Gracz budujacy stolice i wyciagajacy wioski do 5 poziomu ,,Przez okres okolo Roku( jak nie wiecej) dostaje 3lub4 Oblegi od silnego Klanu ktory przekazuje wioski graczowi ktory co dopiero zmienil Epoke(potem jest wielkim graczem) bedac moze 1 miesiac w tej epoce i silnym Klanie... Majac takie wioski (leje) gracza ktory budowal sie przez rok.. Uwazacie ze to jest wporzadku..Dlaczego nikt niepodejmuje tego tematu????. Zapytuje wszystkich.. Jak tak bedzie dalej to najlepi...