Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 84

Tuesday, 22.09.2015, 20:18

Autor: PENdzel

Co się znów dzieje z tą grą

200? tylko??? Armia uczestniczy w ekspedycji w lokacji Przestrzeń Swedenborga, poziom 3 Czas do końca: -19725 s

Tuesday, 22.09.2015, 19:41

Autor: PENdzel

Co się znów dzieje z tą grą

no coz - pytanie raczej retoryczne - znow dostaniecie jakis ochlap w postaci jakiegos eventu - martwi mnie to ze Tworcy zamiast napedzac gre eventami - ratuja sie przed gromami graczy...

Thursday, 21.05.2015, 13:49

Autor: PENdzel

Co jest z tym T1

takie rzeczy trzeba pisac na silniku gry w miejscu gdzie wisi komunikat z przed miesiaca "Awaria sieci energetycznej w Monachium - 27-28.04.2015" ja nie wejdzie gracz na forum - a nie ma w regulaminie gry obowiazku czytania forum - to takie info umyka i rozwala sie planowanie...

Tuesday, 28.04.2015, 10:03

Autor: PENdzel

serwer T1 znow padl

Super dziekuje - a co z mozliwoswcia expedycji? zostala zmarnowana - to tez mi zdejmiecie?

Tuesday, 28.04.2015, 09:11

Autor: PENdzel

serwer T1 znow padl

kto to zrekompensuje - nawet sie przebrac nie daliscie? http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6cdecab3f9

Tuesday, 28.04.2015, 09:09

Autor: PENdzel

serwer T1 znow padl

T2 dzialalo o ile ktos byl zalogowany jak sie wylogowal - to juz nie mogl sie zalogowac - bo strona startowa TE nie dzialala - wiec zadamy rekompensaty POZATYM CO Z MINUSAMI - odpalilem expedycje na t1 i oczywiscie pieknego minusa mam prawie 50k.......... (64 level) co z tym??? albo reset serwera albo zegnamy sie ozieble na zawsze - dosc mam tej dziecinady - szkoda tylko ze w niedziele premke wykupilem................

Monday, 27.04.2015, 22:52

Autor: PENdzel

serwer T1 znow padl

caly modul logowania szlak trafil....

Monday, 27.04.2015, 21:17

Autor: PENdzel

serwer T1 znow padl

t2 smiga - jak widac to oddzielna maszyna (choc moze virtualna hehe) - zamiast zrobic synchro na raku 1U (nic wielkiego bo napewnoonie maja duzo zapytan do bazy...) - to bawia sie z nami w kotka i myszke - a takie synchro wyeliminowalo problem z backupem bazy 10 minut po kazdej pelnej godzinie.... ech

Monday, 27.04.2015, 21:13

Autor: PENdzel

serwer T1 znow padl

no jesli znow bede mial minus i nie cofnal tego kasuje konto definitywnie

Monday, 27.04.2015, 21:08

Autor: PENdzel

serwer T1 znow padl

postawilem expedycje na t1 ale padl wam serwer nire mozna sie zalogowac kto mi zwroci teraz 50k expa + to co bym zyskal na expedytcji? skoro nie moge dolaczyc ludzi a oni podejrzewam tez maja problemy z zalogowaniem - bedzie minus na bank............. czekam na szybka odpowiedz lub dzialanie

Wednesday, 01.04.2015, 17:32

Autor: PENdzel

Gdzie mój post oszuści!!!!

Kruczoczarny powinien posypac glowe popiolem - ale zamiast tego ciagle wmawia nam ze staral sie byc "wyrozumialy" - ale w uzasadnieniu swojej decyzji napisal ze "zasiadanie bylo sporadyczne" - otorz Twoi zwierzchnicy sprawdzili otorz nie bylo to "sporadyczne zasiadanie tylko proceder trwal od dawna... Jestes sedzia a zachowujesz sie jak polityk z wiejskiej - bronisz przegranej sprawy z twardymi dowodami - ok rozumiemy ze nie popelnisz juz tego bledu - ale wyrzadzone szkody - czyli dopuszczenie w...

Monday, 30.03.2015, 22:25

Autor: PENdzel

Mahmud Ahmedineżad, GERGOSZ

kasowanie konta portwa miesiac - juz chyba lepiej poprosic o ban staly i z bani i chyba bedzie to dobre rozwiazanie... - ja tu juz nic nie ugram w tej grze - zero rozwoju - odbijam sie od sciany - wiec i cisnienie na nia mniejsze...

Monday, 30.03.2015, 22:11

Autor: PENdzel

Mahmud Ahmedineżad, GERGOSZ

ile trzeba zaplacic siana i komu zeby kara zostala skrocona?

Monday, 22.12.2014, 10:06

Autor: PENdzel

Ktos to musi napisac niech bede to ja :D

fakt http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=372d6d28b7 te fechy sa mocniejsze niz yrd

Monday, 22.12.2014, 00:36

Autor: PENdzel

Ktos to musi napisac niech bede to ja :D

ach jeszcze przyklad.... : http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c5f2e3aba2

Monday, 22.12.2014, 00:34

Autor: PENdzel

Ktos to musi napisac niech bede to ja :D

Co nam Droga administracja da w zamian za niedzailajacy Event? zarywam noc - a tu same babole leca beziventu.... a mialo byc tak pieknie: 22.12 - 1.01.2015 Świąteczny event: Diabeł miesza kawę lewym palcem x2! Czas przeprosić się z wykrywaczem metali i ruszyć na poszukiwanie skarbów! • Drop najrzadszych przedmiotów, prefixów, run oraz scrolli zostanie zwiększony nawet ponad 500 krotnie. • Drop biżuterii zostanie zwiększony 5 krotnie. • Drop przedmiotów, prefixów, run oraz scrolli z piątej i szós...

Friday, 19.12.2014, 20:24

Autor: PENdzel

zmiana v 1.2.2 chora jak ten kraj

Cytat wypowiedzi "Rahl" hahahahaha pisze to osoba która w ostatnim bobie przeskoczyła z Dzieci Gai na techno i wbiła około 50 poziomu a później poszła w bio żeby nic nie stracić umiesz czytac ze zrozumieniem textu? jestem tylko za punktem 1 dotyczacym szpiegowania etc.... ech

Friday, 19.12.2014, 18:00

Autor: PENdzel

zmiana v 1.2.2 chora jak ten kraj

ja osobisc ie nie rozumiem tych zmian - duze OK w puncie pierwszy dla osobnikow DG - ale reszta? oni juz nie chca zeby ludzie premke wykupowali? odczowam dziwny dualizm Tworcow tych virtualnych swiatow - z jednej strony placza ze nie maja sil i srodkow na rozwoj gry z drugiej strony sami sobie strzelaja w kolano... bleeee ....ani tu myslenia marketingowego, ani strategicznego... macie czas jeszcze wycofac sie z tych nonsensow

Thursday, 18.12.2014, 16:38

Autor: PENdzel

Bob 2014

Jesli nie ma 7 i 8 ery wprowadzenie ograniczenia w bobie do 45 (czy jakiegos innego levelu) spowoduje ze gracze ktorzy osiagna ten level pozegnaja sie z gra. Po co mam grac skoro za moje oddanie grze i ciezka praca pojdzie na marne nagradzani beda tylko gracze ktorzy delikatnie mowiac nie przylozyli sie do gry lub robili naloty (bo babowcami trudno jest nagrabic surke). To tak jakby ktos wam podczas partii szachow dopisywal karny czas pomimo szybkich ruchow a przed szahowaniem poprzestawial pion...