Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-9 of 9

Monday, 05.03.2012, 18:13

Autor: Czarnoksiężnik

Postulat

Cytat wypowiedzi "Kramer" tu faktycznie dochodzi jeszcze sprawa że faktycznie 4ta epoka jest do luftu - 3cia bije ją armiami - 5ta nalotami (praktycznie od samego początku) a jak się rozwinie to armiami też - lokacje na expy dla 4tej epoki są tak na prawdę stworzone jako farmy dla 5tej bo w 4tej to nawet przepakowanym (jak na swoją epokę) bohaterem ciężko jest te lokacje pozaliczać. - Praktycznie każda epoka poza 4tą może farmić własne lokacje po odpowiednim dobraniu armii i bohatera. Właściwie...

Monday, 09.01.2012, 21:01

Autor: Czarnoksiężnik

Typ ataku: oblężniczy

nieeeee !!! ja pierwszy Cię nalecę

Monday, 09.01.2012, 19:13

Autor: Czarnoksiężnik

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku - Paczka prezentów od BWTeam

no tak suma sumarum złapałem z 50 fehów i 3 pierścionki no jakieś 20 gipów i ale świąteczny ewent

Monday, 09.01.2012, 19:10

Autor: Czarnoksiężnik

Typ ataku: oblężniczy

taaa te 12 tys ujemnego .....średnio 40 na rexie .... no rok będziesz musiała chodzić

Monday, 09.01.2012, 19:09

Autor: Czarnoksiężnik

Typ ataku: oblężniczy

Cytat wypowiedzi "Delik" "satyra prawdę mówi, względów się wyrzeka wielbi urząd, czci króla lecz sądzi człowieka!" Cytat wypowiedzi "Delik" Myślę, że autora już nie muszę podawać, wszyscy Polacy przecież go znają i czytają Cytat wypowiedzi "Delik" A pupilka to mam tylko jednego i nie życzę Ci bliskiego z nim spotkania, ma bardzo ostre kły szkoda by było Twoich spodni i tego co pod nimi hahaha to szczur?

Thursday, 05.01.2012, 10:47

Autor: Czarnoksiężnik

TE RoadMap 2012

ale tu śmiesznie, dlaczego wcześniej nie zarejestrowałem się

Thursday, 05.01.2012, 10:38

Autor: Czarnoksiężnik

Dodatkowa opcja premimum "skrócenie czasu produkcji jednostek 3x"

masz rację, premium wystarczająco nam pomaga w grze, jak chcesz grać w speeda graj w traviana ;P

Thursday, 05.01.2012, 10:32

Autor: Czarnoksiężnik

Typ ataku: oblężniczy

jestem tu nowy, ale pamiętam czasy, kiedy diabły błagały A-Z o rozejm aby wejść do 5 ery. prośby zostały wysłuchane. uważam że sprawiedliwa byłaby możliwość obrony przed nalotami lub zakaz nalotów na niższe epoki, chcecie się tłuc - lejcie się we własnej erze. Każda era ma swoje prawa i te powinny być respektowane.