Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 269

Sunday, 11.08.2013, 23:26

Autor: Hobbit

4 Epoka I Ich Ustrój -Inkwizycja

Inkwizycja jak coś powinna być ustrojem pośrednim ze zmienionym wogóle działaniem które bardziej by się do nazwy odnosiło, najgorsze jest to że nieaktywnym graczom inkwizycja "zostaje" ajk porzucą konto i nie można oblegać ich wioch

Friday, 02.08.2013, 09:59

Autor: Hobbit

Przenoszenie jednostek

sprawę rozwiązałęm (to co napisałeś nie było powodem). Temat można zamkąć

Saturday, 27.07.2013, 22:01

Autor: Hobbit

Przenoszenie jednostek

Nie mogę przenosić więcej niż 1 jednostki z garnizonu do armii. Przenoszenie wszystkich dostępnych jednostek działa poprawnie. Id: 25923

Wednesday, 17.07.2013, 10:37

Autor: Hobbit

powiedzcie mi

Jakby już były ich tony to może pośredni rozwiązanie jak jest w D&d ze strzałami tylko runy wyższego poziomu miałby niższą szansę na odzyskanie niż te niskiego

Tuesday, 16.07.2013, 23:15

Autor: Hobbit

Eventy dropowe - chyba coś nie tak :)

Cytat wypowiedzi "kamilktm" ale numer, faktycznie! Trochę się zakręciłem, to by się zgadzało bo wypadły pierścionki z dziurami.... Sorki za zamieszanie hehehe dopiero teraz się skapłem ale fakt że zaliczanie lokacji idzie gorzej pozostaje :/

Tuesday, 16.07.2013, 20:50

Autor: Hobbit

Eventy dropowe - chyba coś nie tak :)

ja zauwałżyłem że w czasie eventu wzrósł chyba poziom trudności lokacji, bo przed zaliczałem sama na 98% procent wypraw, a w czasie eventu to tak w 10%?!!?!?! Cytat wypowiedzi "kamilktm" Chodzi to że run i zwoi będzie 5 razy więcej leciało, co do run się zgadza, leci ich ok 5 razy więcej ( ilościowo), ale zwoi leci tyle co zawsze, np na azazelu leciało przed eventem 1-3 zwoi, i teraz też, a nie powinno lecieć odpowiednio więcej? dobre spostrzeżenie, właściwie to jakby drop zwojów w ogóle nie wzr...

Tuesday, 16.07.2013, 18:37

Autor: Hobbit

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

hmm a co byście powiedzieli na kolejkowanie tego samego budynku? w sensie mam ołtarz na poziome 1 i tyle surowców żeby go rozbudować na poziom 5, to zamiast co chwilę wchodzić na TE to rozbudowuje ten sam budynek 4 razy zajmując 4 miejsca w kolejce

Monday, 08.07.2013, 17:44

Autor: Hobbit

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

No wiesz od kiedy pojawiły się przez was oficjalnie zaakceptowane pomysły to za nimi poszły jeszcze inne które mieliście rozpatrzyć

Saturday, 06.07.2013, 19:16

Autor: Hobbit

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Dobry pomysł z tymi wioskami co leżą blisko siebie Wogóle Sushi macie już jakiś generalny zarys jakie zmiany będą wprowadzone?

Wednesday, 26.06.2013, 19:52

Autor: Hobbit

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Jak wiecie w tym roku rusza nowy serwer. Wielu nowych graczy zacznie grać na nim, dlatego chcielibyśmy abyście przekazali jakieś porady dla "początkujących" jak zacząć na takim nowym serwerze. Może na początek zaczniemy od dystansów, a w raz z czasem zaczniemy rozmawiać o innych typach postaci. P.S-a co do następnego konkursu zacznie się już za kilka dni, będzie do wygrania 1 konto premium 90 dni oraz 2x po 45 dni. Więcej informacji znajdziecie już wkrótce na FB, dlatego odwiedzajcie stronę codz...

Sunday, 23.06.2013, 14:36

Autor: Hobbit

Gra ktoś z was w LoL'a?

ehh sry ale pierwszej nie zaakceptowałem bo nie przeczytałem tego postu wysłałem nowe

Friday, 21.06.2013, 16:26

Autor: Hobbit

Gra ktoś z was w LoL'a?

nah ja gram tylko na nordicu pod nickiem n1ggaHobbit to jest moja 4 czy 5 postać w sumie to już od ponad 3 lat w to gram

Wednesday, 19.06.2013, 12:49

Autor: Hobbit

Gra ktoś z was w LoL'a?

Wiem jedynie można było kiedyś na elohellu zdobyć albo za referale Wrzucił to znajomy korzystając z mojego kompa Btw są jacyś gracze w Lola na TE?

Tuesday, 18.06.2013, 15:12

Autor: Hobbit

Gra ktoś z was w LoL'a?

Sweet! I've just received my free Riot Points! >> FreeRiotPoints.me <<

Monday, 03.06.2013, 16:26

Autor: Hobbit

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Nie, na pewno nie zrobimy limitowanych itemków do BW ani ich nie będziemy "rozdawać". Wiesz sushi poucz się trochę polityki od riot games, masz sposób na reklamę gry (darmowy!) a ty sobie takie głupoty piszesz Jak dla mnie problemem tej gry nie jest jej jakość, ale jakość jej twórców. Chociaż czego się spodziewać, uczycie się od najlepszych - PKP

Sunday, 02.06.2013, 01:04

Autor: Hobbit

a właściwie pytanie , dyskusja i propozycja - RATUJMY TIME EDGE

Hmm, a nie można by po wejściu nowego serwa zareklamować gry w prawie bezpłatny sposób poprzez BW? np. gracz który wejdzie na TE i na 3 serwie dojdzie do 2 lub 3 epki dostanie jakieś limitowane itemki do BW lub inne gadżety w tej grze

Monday, 06.05.2013, 21:37

Autor: Hobbit

Wioski w 5ep

tylko... a co z kawalerią powietrzną?

Sunday, 05.05.2013, 10:58

Autor: Hobbit

Wioski w 5ep

Pod jakie jednostki szukać pól w 5ep?