Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-12 of 12

Tuesday, 20.03.2012, 20:00

Autor: vandejarr

Postulat

To nie żart opis profilu Kacperka Trwa okres ochronny. Usunięcie konta będzie możliwe za 20 godz. 42 min. 52 sek. ANULUJ USUWANIE KONTA Ostatnia wiad. bando idiotow zwanymi diably-Mam nadzieje ze zostaniecie sami na tym serwie i bedzie sami siebie musieli jechac wy do tegop jestescie zdolni. H.j wam w serca Frajerzy

Tuesday, 20.03.2012, 19:58

Autor: vandejarr

Postulat

Kochana administracjo patrzcie do czego doprowadzacie swoją bezczynnością i lekceważącym sposobem olewania graczy Nadawca: Kacperek Tytuł wiadomości: [KLAN] Witam a zarazem żegnam was Data wysłania: 2012-03-20 17:13:29 Wiadomość dla wszystkich członków klanu. Kasuje konto mimo iz mozna powiedziec uwielbiam ta gre nie da sie grac przez bande tamtych idiotow...niebede tlumaczyl bo szkoda gadac Pozdrawiam was i dziekuje za wspolna gre chodz czasem sie nie dogadywalismy mam nadzieje ze nie zywicie d...

Monday, 19.03.2012, 19:00

Autor: vandejarr

Czas Wojny - przyszłość?

Panowie o czy tu mowa przecież administracja ma nas w d.......,oni tylko liczą pieniądze z premium?????????

Saturday, 10.03.2012, 17:59

Autor: vandejarr

Eksp z lokacji

Sądze też że dobrym pomysłem byłoby podniesienie exp na lokacjach w poszczególnych epokach Popieram kolegę bo teraz jest cienko

Thursday, 08.03.2012, 16:44

Autor: vandejarr

Postulat

Cytat wypowiedzi "Ole" Więc zostaje 1 opcja usiąść i pogadać jak ludzie Nie jest wiele opcji OLE , zawartych w postulacie jakbyś czytał dokładnie ze zrozumieniem to byś wiedział, już raz się dogadali i co po paru miesiącach znowu to samo bo znalazł się jeden najbardziej nawiedzony niby gracz,nie tędy droga panowie to jest błąd w grze i administratorzy muszą coś z tym zrobić.

Wednesday, 07.03.2012, 17:14

Autor: vandejarr

Postulat

Koledzy administracja wie co zrobić z tym fantem na pewno,nie opisujcie swoich propozycji tylko popierajcie postulat i wypierajcie persie na administratorach ,aby zajęli się tym jak najszybciej bo co dziennie naloty niszczą wioski z 4 epoki ,4 naloty dziennie zniszczą tak wioskę żeby ja odbudować do pierwotnego stanu zajmie to około 1 miesiąca lub więcej.

Tuesday, 06.03.2012, 21:00

Autor: vandejarr

Postulat

Strzeliłeś w 10, Romanos27,popieram cie w 1000% zrobią z tej gry dziadostwo i będzie trzeba zlikwidować konto

Tuesday, 06.03.2012, 20:05

Autor: vandejarr

Postulat

Cytat wypowiedzi "Alzedo" tak wiec w mojej opinii jeśli i teraz nie będzie możliwości skutecznego rozwoju 4 e, to w końcu się to może co niektórym znudzić, a wtedy do dopiero będzie stagnacja ... I zrezygnują z gry likwidując konta PREMIUM i co wtedy zrobi ADMINISTRACJA jak nie będzie miała zysków z gry a DIABŁY I SPÓŁKA kogo atakować też opuszczą grę.

Tuesday, 06.03.2012, 19:24

Autor: vandejarr

Postulat

stsmax - ja piszę na temat a nie jak ty i do tego wklejasz wulgaryzmy zastanów się co robisz wystarczy trochę pomyśleć (myślisz że tym zmylisz administratorów i skierujesz temat na inny tor)

Tuesday, 06.03.2012, 18:19

Autor: vandejarr

Postulat

ADMINISTRACJO - ŻĄDAMY KATEGORYCZNIE ABY 4 EPOKA MOGŁA NAWIĄZAĆ WALĘ Z 5 EPOKĄ ,CZYLI MOŻLIWOŚCI OBRONY PRZED NALOTAMI JAKBYŚCIE ZAPOMNIELI

Monday, 05.03.2012, 19:14

Autor: vandejarr

Postulat

Cytat wypowiedzi "kamilktm" Susi ma całkowitą racje !!! jak 3 era była mocna chcieliście zmieniać, bo ktoś tam miał 1000 halek, teraz chcecie zmieniać 4 ere, bo nie ciężko się walczy z 5 epoką, za pół roku będziecie gadać że 6 epoka ma za dużo piechoty i będziecie zmieniać 5 epoke i krzyczeć żeby był lepszy balans. Co z Was za gracze że skocze do wyższej epoki jak mi dacie bohaterów na 40 poziom i 3 dobre wioski, tutaj właśnie o to chodzi aby pokombinować Z drugiej strony wcale się nie dziwie ż...

Monday, 05.03.2012, 17:47

Autor: vandejarr

Postulat

Panie Admi. SushiMaker ,widzę że ma graczy z 4 ery gdzieś głęboko w d......., ja po to opłacam PREMIUM ,aby sobie pograć z przyjemnością a wy popełniliście gdzieś błąd w grze i to olewacie ,proponujecie nam awans do 5 epoki aby nic nie robić a zbierać kasę za PREMIUM,nie tedy droga. Popieram wypowiedź poprzednika jak dacie mi 5 hero poz 40 i wypasione wiochy to ja już awansuje. ZASTANÓWCIE SIĘ NAD TYM BO TO JEST BARDZO NIE FER ,W STOSUNKU DO WIELU GRACZY KTÓRYCH TRAKTUJECIE JAK ZŁO KONIECZNE,A O...