Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 80

Wednesday, 03.10.2012, 13:03

Autor: Osadniczek

Moze czas na nowy serwer?

To wystarczy trochę się postarać. Jaśli naprawdę zależy wam na naszej opinii to wystarczy założyć temat : ,,Pomysły na rozwój TE oraz przyciągnięcie nowych graczy" Najlepsze pomysły nagradzali byście 10 dni premki i było by tam tyle pomysłów że na pewno dało by się wyciągnąć coś sensownego. Tylko jest jeden warunek nasze pomysły to nie wszystko potrzebna jest jeszcze realizacja tych pomysłów

Tuesday, 02.10.2012, 20:29

Autor: Osadniczek

Moze czas na nowy serwer?

A ja nawet bym proponował żeby nie usuwać ale nie dawać takiej wnerwiającej wyskakującej tylko małą z boku na pewno nikomu by to nie wadziło

Tuesday, 02.10.2012, 17:25

Autor: Osadniczek

Moze czas na nowy serwer?

Jeśli chodzi o reklamę to oczywistym faktem jest że to trochę kosztuje a z wpływów z premki nie da się wszystkiego zrobić. Ale ja osobiście ( nie wiem czy inni też i czy to zależy od rozdzielczości ) Z prawej i lewej strony gry mam miejsca w których kończy się okno gry a zaczyna nieprzenikniona czerń To miejsce aż prosi się o to aby zamieścić tam reklamę ( która generowała by dodatkowe wpływy )i podejrzewam że nikomu nie przeszkadzał by mały migający prostokąt z rogu jeśli w zamian mieli dostać ...

Friday, 28.09.2012, 17:36

Autor: Osadniczek

Moze czas na nowy serwer?

A ja twierdze że na biżuterię królowa jest dobra mi z niej wypadło : Pierścień (2) Pierścień (1) 2x Pierścień Amulet (1) 5xAmulet Ze zwojów to tylko Krwawa Brama Niebios która nie jest nic warta

Friday, 28.09.2012, 16:58

Autor: Osadniczek

Moze czas na nowy serwer?

Nie przesadzaj bo na królowej nie wypadło mi jeszcze nic co by miało jakąkolwiek wartość

Wednesday, 26.09.2012, 11:50

Autor: Osadniczek

Moze czas na nowy serwer?

Ja osobiście twierdzę że to zagadnienia balansu zalicza się też zmianę ilości expa naliczanych w lokacjach specjalnych ale co ja tam wiem

Wednesday, 26.09.2012, 11:20

Autor: Osadniczek

Moze czas na nowy serwer?

Można to połączyć i puścić reklamę w momencie wystartowania T3 Ale tak jak mówiłem muszą to być strony które mają odwiedzających. JA osobiście gram w dużo gier przeglądarkowych i przy próbie wyszukania w google innych nigdy przenigdy nie wyskoczyła mi propozycja Time Edge. Ale reklama to nie wszystko nawet jak powstanie T3 nie ważne czy będzie to poprzedzone testami czy nie czy będzie reklama czy nie ( choć bez sobie nie wyobrażam ) podstawą jest zaangażowanie administratorów nie można zapomnieć...

Wednesday, 26.09.2012, 11:11

Autor: Osadniczek

Moze czas na nowy serwer?

Przyczyną braku odpowiedniej ilości graczy jest tylko i wyłącznie brak reklamy gry. Ja osobiście nigdy nie widziałem reklamy gry nigdy. Myślę że gdyby reklamy były zamieszczone ( a jeśli gdzieś są to na bardziej popularnych serwisach ) nie nie było by dylematu czy otwierać T3 czy nie. Niech administracja zaryzykuje i postawi na reklamę w popularnych serwisach takich które mają duże liczby wyświetleń ( wszyscy wiedzą jakie ) to gracze przyszli by sami. A wtedy wszystko zależało by od ciągłych akt...

Saturday, 22.09.2012, 17:26

Autor: Osadniczek

Avatar Swiatła

Nie rozumiem po co zakładać nowy temat skoro ktoś właśnie takowy zwój wystawił. Nic tylko kupić jeśli was stać

Friday, 21.09.2012, 19:09

Autor: Osadniczek

Think tank - kuźnia pomysłów

Nie no proszę Ciebie nie gadaj takich rzeczy. Pamiętaj że Ci z 1 epoki też będą walczyć i naprawdę jeśli by przeszli choć 2 rundy to był by szok. Tak samo 2 era co z tego że inny będą się nawzajem wybijać. Pomyśli o ilości jednostek dla 1 ery 100 jednostek to już dużo dla 2 myślę że coś koło 500-700 a dla pozostałych to już ponad 1000 ( nie mówiąc już o słynnych jednostkach latających ) Taki ktoś z 2 ery mógł by walczyć z kimś z 1 a z pierwszej mógł by liczyć ze w 1 rundzie trafi na słabszego od...

Friday, 21.09.2012, 12:05

Autor: Osadniczek

Think tank - kuźnia pomysłów

Pomysł z samymi bohaterami już lepszy ale gdy do tego dodać 10 jednostek to już jest problem. Ktoś z 5-6 epoki da jednostki latające i epoka 1-4 może już mu po piwo skoczyć

Friday, 21.09.2012, 11:54

Autor: Osadniczek

Think tank - kuźnia pomysłów

Pomysł odrobinę bez sensu bo będzie wymierzony w graczy silniejszych. CI słabsi będą mieli marne szanse żeby przejść choć 1 rundę. zyskało by to sens gdyby nagrody były już za odpadnięcie np w 2 rundzie a nie tylko za zwycięstwo. Ale to nie zmienia faktu że gracze z epoki 1 i 2 nie mieli by tam czego szukać

Monday, 17.09.2012, 20:40

Autor: Osadniczek

Jesień Średniowiecza

A ja nie rozumiem po co ta złość. To jest tylko gra i gadanie w stylu poczekam na was w 5 epoce lub jak przeskoczycie do 4 to was pojadę i będę bombardował jest bez sensu to jest tylko gra

Monday, 17.09.2012, 10:03

Autor: Osadniczek

Jesień Średniowiecza

Nie no to się obrońcy popisali

Sunday, 16.09.2012, 17:04

Autor: Osadniczek

Krwawa kosa

Kupię krwawą kosę lub lepszą ( o ile będzie mnie stać )

Sunday, 09.09.2012, 10:57

Autor: Osadniczek

Propozycja zmiany expa za lokacje

Szkoda że pomysł nie przypadł Wam do gustu. Ale jeszcze wspomnicie moje słowa bo jeśli zrobią t3 to nie będziecie tam mieli bohaterów na 50 lvl tak jak teraz i będzie trzeba gdzieś ten lvl zdobywać. A skoro na Ołtarzu Krwi ( poziom trudności 53 ) dobywa się 3x mniej expa niż na Jaskini 3 ( poziom trudności 5 ) to coś jest tu nie tak.