Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 36

Tuesday, 22.07.2008, 13:43

Autor: DarkWolf

Nowy patch - bohater -zakładka - wylogowuje

od momentu wejścia patcha po kliknięciu zakładkę bohater wylogowuje mnie, wyczyściłem ciasteczka i inne pierdoły używam firefoxa 3

Thursday, 17.07.2008, 17:51

Autor: DarkWolf

Profil gracza a punkty

jeszcze przydałoby się zrobić możliwość napisania wiadomości bezpośrednio z profilu, coś takiego jak jest na bw (szpiegowanie, oblezenie itd.) a nie ze mamy możliwość napisania wiadomości do gracza z poziomu mapy

Monday, 16.06.2008, 08:19

Autor: DarkWolf

kolejność ataków, powrotów

może upne bo to dość częsty zwyczaj by rozmijały się armie, wiadomo w czym sęk?

Friday, 13.06.2008, 10:58

Autor: DarkWolf

kolejność ataków, powrotów

więc już wspominałem SM na gg o tym, ale zwyczajowo: wysyłam atak o ~5 rano (czas trwania ataku ~20 minut) wylogowuję się o godzinie ~12:30 zaczyna iść do mnie wroga armia, która po dotarciu nie spotkała się z moją armią, która powinna wrócić kilka godzin wcześniej, moja armia powróciła około godziny 17/18 w momencie zalogowania się

Wednesday, 11.06.2008, 19:14

Autor: DarkWolf

Przyrost surowców w trakcie urlopu

obecnie surowców przybywa w trakcie urlopu, zarówno na alfie jak i mezo pisze na życzenie SM

Wednesday, 04.06.2008, 08:11

Autor: DarkWolf

Rozgrywanie oblężeń

zapominacie ze będąc w klanie nasz klan może nas wspomagać armią znaczy sie demolować wojska oblegające,

Tuesday, 03.06.2008, 08:23

Autor: DarkWolf

Minusy

z autopsji i tak 4 wędzarnie po 12 lvl każda to mało więc też bym się bał

Monday, 02.06.2008, 22:01

Autor: DarkWolf

Drugi bohater

Cytat wypowiedzi "M_M" tzn ze dopiero po opracowaniu technologii mozna dodac nowego bohatra ??? nowego bohatera możemy wyszkolić gdy posiadamy więcej niż jedną wioskę, dla jednej wioski można wyszkolić jednego bohatera

Monday, 02.06.2008, 20:28

Autor: DarkWolf

Dlaczego nie dodaje wydobycia??

możliwe że posiadasz armię która ogranicza Twoje wydobycie

Monday, 02.06.2008, 20:10

Autor: DarkWolf

RE: Drugi bohater

Cytat wypowiedzi "khaine" Czy w jednej armi moze byc dwoch bohaterow? Pytam sie bo nie dlugo przyjdzie magiczny moment na druga wioske i milobyloby to wiedziec wczesniej nie, nie może być, ale drugi bohater wraz z armią może stacjonować np w stolicy i bohater ze stolicy również może tam przebywać

Monday, 02.06.2008, 18:56

Autor: DarkWolf

2 Wieś

główny bohater należy do stolicy kolejni bohaterowie już nie są przypisywani do wiosek i każdego w każdej(poza stolicą) można wskrzesić pola trzeba wybierać umiarkowanie, bo to co w tej epoce jest dobre niekoniecznie musi być w następnej

Monday, 02.06.2008, 11:01

Autor: DarkWolf

Tak w ogóle czy ktoś już ma ten drugi poziom ? ;P - porównanie leveli różnych ras

Cytat wypowiedzi "Raziel" Z jednej strony to ulga (latam) z drugiej trochę szkoda (jestem demonem)... cóż, zobaczę w praktyce jutro jak złapię 2 poziom bonus dostają tylko jednostki które już posiadają aa

Monday, 02.06.2008, 10:40

Autor: DarkWolf

Anioły vs Demony

Cytat wypowiedzi "Gilean85" Cytat wypowiedzi "Akashari" pisałem juz w innym watku o tym ale tu widze ze wiecej osob dyskutuje, co z limitem atakow? : "ja siedze przy kompie 2h max, nie mam szans z wyjadaczami co graja po 10h bo sa w stamie zrobic 10x wiecej "farm", bedzie jakis limit jak w bw?" Gdzieś czytałem że jednego gracza będzie można tylko raz w ciągu doby zaatakować to powinno wystarczyć 2 ataki na jednego gracza w ciągu doby (tak jak na bw)

Monday, 02.06.2008, 09:07

Autor: DarkWolf

zakladanie przedmiotow

u mnie pod xp na ff normalnie dziala

Sunday, 01.06.2008, 16:34

Autor: DarkWolf

Mechanizm walki

Cytat wypowiedzi "Kaskor" Cytat Przydalby sie nowy raport z walki ten jest NIECZYTELNY , cos na ksztalt BW tylko uproszczony cholera wie kto tam kogo uderza i czy szaman leczy kogos bez zaklec czy musi miec jakies inne technologie/itemy. szaman żeby leczył musi posiadać odpowiednią technologię

Sunday, 01.06.2008, 16:24

Autor: DarkWolf

Wiadomości... opóźnienie. i nie tylko!

z tego co pamiętam podczas testów miałoby to zabić serwer i tak wynegocjowaliśmy 5 minut, ale lobbować można dalej

Sunday, 01.06.2008, 16:17

Autor: DarkWolf

Aukcje !!!

na razie nie będzie, może pojawią się w późniejszym czasie i tak jest postęp że będzie je można w ogóle sprzedawać

Sunday, 01.06.2008, 16:13

Autor: DarkWolf

Wiadomości... opóźnienie. i nie tylko!

hmm z tego co pamiętam bez klikania w zakładkę armię powinno samo się pojawić do 5 minut w wiadomościach, więc jeśli armia wróciła do domu i nie mineło 5 minut od tego zdarzenia to mogą występować takie błędy, chcą unikać ich należy kliknąć zakładkę armia

Sunday, 01.06.2008, 16:11

Autor: DarkWolf

Wiadomości

wiadomości działają a to że nie odpisują znaczy o braku kultury bądź braku dostępu do kompa